'Kortrijk-flop maakt verrassende terugkeer in België'

door
'Kortrijk-flop maakt verrassende terugkeer in België'

De transfermarkt is in ons land nog open tot 6 september en heel wat clubs zijn nog op zoek naar versterking. Daarvoor speuren ze verschillende markten af en ook de Premier League wordt niet uit het oog verloren. Een opvallende terugkeer zou weleens in de maak kunnen zijn.

The Athletic meldt namelijk dat er Belgische interesse is voor Alex Mighten. De 22-jarige flankaanvaller mag vertrekken bij Nottingham Forest, waar hij niet meer in de plannen voorkomt en bovendien aan zijn laatste contractjaar begint.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Mighten flopte bij KV Kortrijk

Mighten was opvallend genoeg vorig seizoen al aan de slag in de Jupiler Pro League. KV Kortrijk huurde hem toen, maar dat werd geen succes. In twaalf matchen was hij bij geen enkele goal betrokken en in januari werd de Engelse jeugdinternational alweer doorgestuurd.

In de tweede seizoenshelft werd Mighten vervolgens nog verhuurd aan de Engelse derdeklasser Port Vale, maar ook daar kon hij geen potten breken. Desondanks is er nog de nodige interesse.

Terugkeer naar België toch mogelijk

Naast Belgische clubs zouden ook teams uit Duitsland en Denemarken aan zijn komst denken. De interesse zal wellicht vooral ingegeven zijn door het feit dat Mighten een goedkope opportuniteit is en ondanks zijn jonge leeftijd toch al de nodige ervaring heeft.

Voor de promotie naar de Premier League kwam hij immers wel nog regelmatig in actie bij Forest. Hij heeft er in totaal 67 wedstrijden in de A-ploeg op de teller staan. De laatste twee seizoenen is zijn carrière echter wat in het slop geraakt.

Is hij een opportuniteit voor een Belgische club?

Meest recent

Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

207
207
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

25
25
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

70
70
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

27
27
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

53
53
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

32
32
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

57
57
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

368
368
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

90
90
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

234
234
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

29
29
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

467
467
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

234
234
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

65
65
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

127
127
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

357
357
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

314
314
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

108
108
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

215
215
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

249
249
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

226
226
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

204
204
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

100
100
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49

Meer sportnieuws