'Kortrijk-flop maakt verrassende terugkeer in België'

449 stemmen
'Kortrijk-flop maakt verrassende terugkeer in België'

De transfermarkt is in ons land nog open tot 6 september en heel wat clubs zijn nog op zoek naar versterking. Daarvoor speuren ze verschillende markten af en ook de Premier League wordt niet uit het oog verloren. Een opvallende terugkeer zou weleens in de maak kunnen zijn.

The Athletic meldt namelijk dat er Belgische interesse is voor Alex Mighten. De 22-jarige flankaanvaller mag vertrekken bij Nottingham Forest, waar hij niet meer in de plannen voorkomt en bovendien aan zijn laatste contractjaar begint.

LEES OOK: ‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Mighten flopte bij KV Kortrijk

Mighten was opvallend genoeg vorig seizoen al aan de slag in de Jupiler Pro League. KV Kortrijk huurde hem toen, maar dat werd geen succes. In twaalf matchen was hij bij geen enkele goal betrokken en in januari werd de Engelse jeugdinternational alweer doorgestuurd.

In de tweede seizoenshelft werd Mighten vervolgens nog verhuurd aan de Engelse derdeklasser Port Vale, maar ook daar kon hij geen potten breken. Desondanks is er nog de nodige interesse.

Terugkeer naar België toch mogelijk

Naast Belgische clubs zouden ook teams uit Duitsland en Denemarken aan zijn komst denken. De interesse zal wellicht vooral ingegeven zijn door het feit dat Mighten een goedkope opportuniteit is en ondanks zijn jonge leeftijd toch al de nodige ervaring heeft.

Voor de promotie naar de Premier League kwam hij immers wel nog regelmatig in actie bij Forest. Hij heeft er in totaal 67 wedstrijden in de A-ploeg op de teller staan. De laatste twee seizoenen is zijn carrière echter wat in het slop geraakt.

Is hij een opportuniteit voor een Belgische club?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

49
49
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

55
55
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

29
29
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

35
35
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

32
32
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

107
107
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

107
107
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

401
401
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

77
77
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

150
150
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

312
312
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

64
64
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

920
920
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

504
504
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

32
32
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

185
185
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

931
931
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

159
159
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

438
438
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

821
821
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

565
565
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

585
585
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

159
159

Meer sportnieuws