'Kortrijk-flop maakt verrassende terugkeer in België'

door
'Kortrijk-flop maakt verrassende terugkeer in België'

De transfermarkt is in ons land nog open tot 6 september en heel wat clubs zijn nog op zoek naar versterking. Daarvoor speuren ze verschillende markten af en ook de Premier League wordt niet uit het oog verloren. Een opvallende terugkeer zou weleens in de maak kunnen zijn.

The Athletic meldt namelijk dat er Belgische interesse is voor Alex Mighten. De 22-jarige flankaanvaller mag vertrekken bij Nottingham Forest, waar hij niet meer in de plannen voorkomt en bovendien aan zijn laatste contractjaar begint.

LEES OOK: Garcia moet volgende Rode Duivel schrappen voor maart

Mighten flopte bij KV Kortrijk

Mighten was opvallend genoeg vorig seizoen al aan de slag in de Jupiler Pro League. KV Kortrijk huurde hem toen, maar dat werd geen succes. In twaalf matchen was hij bij geen enkele goal betrokken en in januari werd de Engelse jeugdinternational alweer doorgestuurd.

In de tweede seizoenshelft werd Mighten vervolgens nog verhuurd aan de Engelse derdeklasser Port Vale, maar ook daar kon hij geen potten breken. Desondanks is er nog de nodige interesse.

Terugkeer naar België toch mogelijk

Naast Belgische clubs zouden ook teams uit Duitsland en Denemarken aan zijn komst denken. De interesse zal wellicht vooral ingegeven zijn door het feit dat Mighten een goedkope opportuniteit is en ondanks zijn jonge leeftijd toch al de nodige ervaring heeft.

Voor de promotie naar de Premier League kwam hij immers wel nog regelmatig in actie bij Forest. Hij heeft er in totaal 67 wedstrijden in de A-ploeg op de teller staan. De laatste twee seizoenen is zijn carrière echter wat in het slop geraakt.

Is hij een opportuniteit voor een Belgische club?

Meest recent

'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

44
44
'Club Brugge zoekt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

103
103
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

178
178
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

225
225
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

77
77
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

144
144
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

23
23
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

110
110
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

287
287
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

70
70
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

138
138
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

179
179
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

201
201
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

92
92
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

85
85
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

231
231
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

282
282
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

162
162
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

224
224
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

189
189
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

258
258
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

362
362
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102

Meer sportnieuws