Lavia geeft zijn ambitie voor dit seizoen bij Chelsea prijs

door
Lavia geeft zijn ambitie voor dit seizoen bij Chelsea prijs

Komend weekend wordt het nieuwe seizoen in de Premier League op gang getrapt en op de openingsspeeldag staat er meteen een topper geprogrammeerd. Zondag gaat kampioen Manchester City immers op bezoek bij Chelsea. Voor Roméo Lavia kan het een speciale wedstrijd worden.

De 20-jarige middenvelder kan tegen zijn oude club immers zijn wederoptreden maken na een absoluut rampseizoen. Een jaar geleden betaalde Chelsea meer dan 60 miljoen euro om Lavia bij Southampton weg te kapen, maar door verschillende blessures raakte hij niet verder dan één invalbeurt van 27 minuten.

LEES OOK: Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

Lavia wil dit seizoen fit blijven

Nu lijkt Lavia eindelijk weer klaar te zijn voor de dienst. Hij stond in de voorbereiding immers in elke oefenwedstrijd van Chelsea aan de aftrap en wist op 3 augustus zelfs de 90 minuten vol te maken voor de eerste keer in zowat anderhalf jaar tijd - ook al tegen City.

In een gesprek met The Athletic heeft Lavia dan ook maar één doelstelling voor dit seizoen. "Mijn droom is om geen enkele wedstrijd te missen. Meer niet", maakt hij duidelijk.

Optimisme over toekomst Chelsea

Het wordt ook uitkijken wat Chelsea dit seizoen vermag. De Blues investeerden de voorbije twee jaar meer dan een miljard euro in nieuwe spelers, maar grepen twee keer naast een Champions League-ticket. Desondanks is Lavia zeer optimistisch.

"Chelsea is een ploeg die aan het groeien is. De resultaten zijn er nog niet, maar je moet het bredere plaatje zien. We zijn iets geweldigs aan het bouwen. Dat voel je in de hele club, niet alleen bij de spelers. Manchester City en alle andere clubs die succes geboekt hebben, hebben daar jaren voor nodig gehad. Ik zeg niet dat we nog jaren nodig zullen hebben, maar we zullen er ook niet op twee weken tijd staan", voorspelt hij.

Zal Lavia dit seizoen ontploffen bij Chelsea?

Meest recent

Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

0
0
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

5
5
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

16
16
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

20
20
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

99
99
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

208
208
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

293
293
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

70
70
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

142
142
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

264
264
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

142
142
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

142
142
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

149
149
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

305
305
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

151
151
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1072
1072
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

155
155
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

182
182
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

737
737
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

350
350
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

250
250
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

184
184
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45

Meer sportnieuws