Lavia geeft zijn ambitie voor dit seizoen bij Chelsea prijs

door
Lavia geeft zijn ambitie voor dit seizoen bij Chelsea prijs

Komend weekend wordt het nieuwe seizoen in de Premier League op gang getrapt en op de openingsspeeldag staat er meteen een topper geprogrammeerd. Zondag gaat kampioen Manchester City immers op bezoek bij Chelsea. Voor Roméo Lavia kan het een speciale wedstrijd worden.

De 20-jarige middenvelder kan tegen zijn oude club immers zijn wederoptreden maken na een absoluut rampseizoen. Een jaar geleden betaalde Chelsea meer dan 60 miljoen euro om Lavia bij Southampton weg te kapen, maar door verschillende blessures raakte hij niet verder dan één invalbeurt van 27 minuten.

LEES OOK: 'Vuurwerk bij Club Brugge: steunpilaar weg in januari?'

Lavia wil dit seizoen fit blijven

Nu lijkt Lavia eindelijk weer klaar te zijn voor de dienst. Hij stond in de voorbereiding immers in elke oefenwedstrijd van Chelsea aan de aftrap en wist op 3 augustus zelfs de 90 minuten vol te maken voor de eerste keer in zowat anderhalf jaar tijd - ook al tegen City.

In een gesprek met The Athletic heeft Lavia dan ook maar één doelstelling voor dit seizoen. "Mijn droom is om geen enkele wedstrijd te missen. Meer niet", maakt hij duidelijk.

Optimisme over toekomst Chelsea

Het wordt ook uitkijken wat Chelsea dit seizoen vermag. De Blues investeerden de voorbije twee jaar meer dan een miljard euro in nieuwe spelers, maar grepen twee keer naast een Champions League-ticket. Desondanks is Lavia zeer optimistisch.

"Chelsea is een ploeg die aan het groeien is. De resultaten zijn er nog niet, maar je moet het bredere plaatje zien. We zijn iets geweldigs aan het bouwen. Dat voel je in de hele club, niet alleen bij de spelers. Manchester City en alle andere clubs die succes geboekt hebben, hebben daar jaren voor nodig gehad. Ik zeg niet dat we nog jaren nodig zullen hebben, maar we zullen er ook niet op twee weken tijd staan", voorspelt hij.

Zal Lavia dit seizoen ontploffen bij Chelsea?

Meest recent

Hein pakt één Duivel aan: "Zijn voetjes zijn het probleem"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond tegen Liechtenstein één en ander recht te zetten. ...

27
27
Alarm bij Duivels: Vandenbempt trekt drastische conclusie

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

50
50
'City doet mercato gloeien: nieuwe superster voor Pep'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

16
16
'Van hemel naar hel: enorme klap Vanaken bij Duivels'

De Rode Duivels maakten zaterdag allerminst een goede beurt op het veld van Kazachstan, toch waren ...

308
308
'Topcoach klopt op tafel: eerste wintervertrekker Anderlecht'

RSC Anderlecht wil na de interland-break de goede lijn van tegen Club Brugge en KV Mechelen. ...

234
234
De Ketelaere geschokt: Garcia’s beslissing slaat in als bom

Rudi Garcia liet het na Kazachstan meteen voelen: dit was niet de avond van Charles De Ketelaere.CDK ...

293
293
'Arrogante' Theate krijgt volle laag: "Het is voetbal, hé vriend"

De zwakke prestatie van de Rode Duivels in Kazachstan zorgde logischerwijs voor heel wat kritiek. De ...

265
265
'Club Brugge houdt hart vast: Tzolis beslist over vertrek'

Club Brugge zag tijdens de huidige interland-periode al verschillende van hun internationals ...

197
197
Hommeles bij Duivels: pijnlijke details Garcia-situatie lekken uit

Behoudens een extreem uitzonderlijk scenario, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

247
247
'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Op het WK U17 heeft Nathan De Cat zich deze week niet in de kijker kunnen spelen, want na zijn ...

338
338
Droom komt uit voor twee goudhaantjes van Club

Bij Club Brugge zullen ze met veel trots kijken naar hun goudhaantjes tijdens deze interlandperiode. ...

224
224
Noren geven WK-ticket extra glans, Congolese droom leeft nog

Zaterdagavond heeft ook Noorwegen zich voor het WK geplaatst. Met een klinkende zege in Italië ...

123
123
'Sof in Kazachstan: volgende Duivel ter discussie'

Met wedstrijden tegen Kazachstan en Liechtenstein leken de Rode Duivels deze maand overtuigend en ...

205
205
'Missie WK: Stassin moet opvolger Rode Duivel worden'

Het gelijkspel in Kazachstan maakte nog maar eens pijnlijk duidelijk dat de Rode Duivels voor ...

85
85
'Duivelse bom barst: sterkhouders keren zich tegen Garcia'

Dinsdag werken de Rode Duivels tegen Liechtenstein hun laatste interland van het kalenderjaar 2025 ...

2095
2095
'Raskin voor toptransfer: ook Premier League lonkt'

Bij de Rode Duivels is Nicolas Raskin de voorbije maanden stilaan uitgegroeid tot een vaste waarde ...

65
65
Vandenbempt benoemt hét pijnpunt van de Rode Duivels

Het pijnlijke puntenverlies van de Rode Duivels in Kazachstan zindert nog altijd stevig na. Een ...

114
114
Zorgen om Duivels: "Van hem zal het niet komen op het WK..."

Romelu Lukaku en Jérémy Doku zijn de enige Rode Duivels die als (flank)aanvallers ...

206
206
Koeman weg bij Oranje? Bondscoach doorbreekt de stilte

In België krijgt Rudi Garcia de volle laag, in Nederland was er ook al veel kritiek op Ronald ...

45
45
Garcia zwaar onder vuur: "Haal hém als bondscoach"

België zal zich dinsdag gaan kwalificeren voor het WK van komende zomer. De Rode Duivels hebben ...

654
654
Frankrijk en Engeland klaren de klus, feest in Oekraïne

Engeland en Frankrijk kwamen vanavond aan de bak, maar voor de twee landen stond er niets meer op ...

96
96
'Anderlecht wil zware slag slaan: spits op de radar'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

327
327
'Faes topprioriteit: absolute toptransfer lonkt'

Na de teleurstellende 1-1 tegen Kazachstan zijn de Rode Duivels nog altijd niet zeker van het WK, ...

122
122
Doemscenario voor Duivels? "Dan is het tijd om te stoppen"

De Rode Duivels zijn er zaterdag niet in geslaagd hun ticket voor de WK-eindronde te verzilveren. ...

121
121
Straffe woorden: dit denkt Sir Alex Ferguson over Lammens

Om de geblesseerde Thibaut Courtois te vervangen, koos bondscoach Rudi Garcia zaterdag tegen ...

66
66

Meer sportnieuws