Charleroi kondigt opmerkelijke vertrekker aan

door
Charleroi kondigt opmerkelijke vertrekker aan

Charleroi belandde vorig seizoen na een rampzalig jaar in de Relegation Play-Off, maar dat scenario willen ze dit seizoen absoluut vermijden. De kern werd flink op de schop gegooid en Rik De Mil loodste de Carolo's met een zes op negen alvast naar een uitstekende start.

Charleroi heeft tot dusver zijn huiswerk vrij goed gemaakt, al staat er nog één en ander op til op Mambourg. Er zouden nog spelers kunnen vertrekken, want aanvoerder Zorgane aast op een transfer en Boukamir is gegeerd na zijn sterke prestaties op de Olympische Spelen.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Charleroi laat Da Silva alweer gaan

Daarnaast heeft Charleroi ook nog een opvallende vertrekker aangekondigd. Het laat immers weten dat het alweer afscheid neemt van Flavio Da Silva. De 23-jarige Fransman was nochtans pas deze zomer aangesloten bij de A-kern na een sterk seizoen bij Zébra Elites in eerste nationale.

De offensieve middenvelder kon zich echter niet in de gunst van De Mil spelen en haalde in de eerste drie competitiematchen geen enkele keer de selectie. Hij mag daardoor nu alweer beschikken. Da Silva verkast definitief naar Club Luik in de Challenger Pro League.

Pas in juli bij A-kern gehaald

Hij verlaat zo na één jaar alweer de club. Charleroi had Da Silva een jaar geleden weggeplukt bij de B-ploeg van Lens en hem bij de U23 ondergebracht. Daar deed hij het goed met acht goals in 30 matchen. Doorbreken bij de grote jongens zat er echter niet in.

Had Charleroi hem meer kansen moeten geven?

Meest recent

'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

4
4
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

27
27
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

19
19
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

37
37
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

43
43
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

66
66
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

85
85
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

33
33
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

111
111
'Genk hakt keepersknoop door voor play-offs'

KRC Genk trapt om 20u45 de play-offs op gang met een trip naar de Bosuil. Daar kunnen de Limburgers ...

185
185
‘Mignolet weg na clash: Verhaeghe dreef hem buiten'

Bart Verhaeghe zette Simon Mignolet bij zijn afscheid op een voetstuk, maar achter die mooie woorden ...

418
418
'Anderlecht baalt keihard na transferupdate De Cat'

Voor de eerste keer in bijna anderhalf jaar had Anderlecht in de voorbije week nog eens een Rode ...

348
348
'Nieuwe klap Antwerp: 4 sterkhouders gratis weg'

Antwerp opent zijn play-offs vrijdagavond op de Bosuil tegen Genk. Die kraker wordt niet afgewerkt ...

294
294
‘Vertrek Lukaku krijgt vorm: eerste club meldt zich‘

Het wordt nog altijd afwachten hoe het conflict tussen Napoli en Romelu Lukaku opgelost zal worden. ...

254
254
Schreuder onthult alles over flirt met Anderlecht

Anderlecht gaat nog zeker tot het einde van het seizoen door met Jérémy Taravel als ...

186
186
Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

156
156
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

98
98
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

298
298
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

477
477
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

199
199
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

231
231
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

322
322
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

507
507
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

281
281
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

96
96

Meer sportnieuws