Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

door
Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

Alexis Saelemaekers beleeft een bewogen zomer. Iedereen verwachtte dat hij na een sterk seizoen bij Bologna zou blijven, maar de club besloot uiteindelijk om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor werd er al heel wat gespeculeerd over waar zijn toekomst wél zou kunnen liggen.

Er werd geschreven over interesse vanuit La Liga en de Premier League, terwijl Thiago Motta hem naar verluidt graag wou meenemen naar Juventus. Daarnaast viel zijn naam ook bij AS Roma, dat hem mogelijk zou betrekken in een ruildeal voor Tammy Abraham.

LEES OOK: ‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Saelemaekers maakt indruk bij AC Milan

Maar vooralsnog is Saelemaekers gewoon nog een speler van AC Milan. Daar kreeg hij in de voorbereiding ook de kans om zich te bewijzen aan nieuwe trainer Paulo Fonseca en die heeft hij ook volop gegrepen. De 25-jarige kreeg heel wat speelminuten en maakte daarin een zeer goede indruk.

Hij gaf enkele weken geleden al een assist tegen Manchester City en dinsdag scoorde hij nog met een fraaie rabona in de laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Monza

Fonseca wil Saelemaekers absoluut houden

Achteraf sprak Fonseca dan ook duidelijke taal over de toekomst van Saelemaekers. "Voor mij is er geen twijfel mogelijk. Hij moet blijven", aldus de Portugees bij Mediaset. "Hij is een speler die de ploeg kan helpen op verschillende posities. Hij werkt hard zowel in defensief als offensief opzicht. Ik zie hem heel graag bezig."

Het zou dus goed kunnen dat zijn polyvalentie dit seizoen in het voordeel van Saelemaekers kan spelen. Fonseca gebruikte hem in de voorbereiding als rechts- en linksbuiten, maar probeerde hem tegen FC Barcelona ook uit als rechtsachter. Het wordt nu enkel afwachten of het clubbestuur akkoord gaat met de coach.

Zal Saelemaekers nog helemaal doorbreken bij AC Milan?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

5
5
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

47
47
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

7
7
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

173
173
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

570
570
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

97
97
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

15
15
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

68
68
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

65
65
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

95
95
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

420
420
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

238
238
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

124
124
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

104
104
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

392
392
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

552
552
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

317
317
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

131
131
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

99
99
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

84
84
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

149
149
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

31
31
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1423
1423
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

84
84
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

191
191

Meer sportnieuws