Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

door
Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

Alexis Saelemaekers beleeft een bewogen zomer. Iedereen verwachtte dat hij na een sterk seizoen bij Bologna zou blijven, maar de club besloot uiteindelijk om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor werd er al heel wat gespeculeerd over waar zijn toekomst wél zou kunnen liggen.

Er werd geschreven over interesse vanuit La Liga en de Premier League, terwijl Thiago Motta hem naar verluidt graag wou meenemen naar Juventus. Daarnaast viel zijn naam ook bij AS Roma, dat hem mogelijk zou betrekken in een ruildeal voor Tammy Abraham.

LEES OOK: Met de kus van Modric: Saelemaekers grote hit in Milaan

Saelemaekers maakt indruk bij AC Milan

Maar vooralsnog is Saelemaekers gewoon nog een speler van AC Milan. Daar kreeg hij in de voorbereiding ook de kans om zich te bewijzen aan nieuwe trainer Paulo Fonseca en die heeft hij ook volop gegrepen. De 25-jarige kreeg heel wat speelminuten en maakte daarin een zeer goede indruk.

Hij gaf enkele weken geleden al een assist tegen Manchester City en dinsdag scoorde hij nog met een fraaie rabona in de laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Monza

Fonseca wil Saelemaekers absoluut houden

Achteraf sprak Fonseca dan ook duidelijke taal over de toekomst van Saelemaekers. "Voor mij is er geen twijfel mogelijk. Hij moet blijven", aldus de Portugees bij Mediaset. "Hij is een speler die de ploeg kan helpen op verschillende posities. Hij werkt hard zowel in defensief als offensief opzicht. Ik zie hem heel graag bezig."

Het zou dus goed kunnen dat zijn polyvalentie dit seizoen in het voordeel van Saelemaekers kan spelen. Fonseca gebruikte hem in de voorbereiding als rechts- en linksbuiten, maar probeerde hem tegen FC Barcelona ook uit als rechtsachter. Het wordt nu enkel afwachten of het clubbestuur akkoord gaat met de coach.

Zal Saelemaekers nog helemaal doorbreken bij AC Milan?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

37
37
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

114
114
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

221
221
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

75
75
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

182
182
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

243
243
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

95
95
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

253
253
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

92
92
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

44
44
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

428
428
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

395
395
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

73
73
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

258
258
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

182
182
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

49
49
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

307
307
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

61
61
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

678
678
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

643
643
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

244
244
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

238
238
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

367
367
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

316
316

Meer sportnieuws