Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

door
Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

Alexis Saelemaekers beleeft een bewogen zomer. Iedereen verwachtte dat hij na een sterk seizoen bij Bologna zou blijven, maar de club besloot uiteindelijk om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor werd er al heel wat gespeculeerd over waar zijn toekomst wél zou kunnen liggen.

Er werd geschreven over interesse vanuit La Liga en de Premier League, terwijl Thiago Motta hem naar verluidt graag wou meenemen naar Juventus. Daarnaast viel zijn naam ook bij AS Roma, dat hem mogelijk zou betrekken in een ruildeal voor Tammy Abraham.

LEES OOK: Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

Saelemaekers maakt indruk bij AC Milan

Maar vooralsnog is Saelemaekers gewoon nog een speler van AC Milan. Daar kreeg hij in de voorbereiding ook de kans om zich te bewijzen aan nieuwe trainer Paulo Fonseca en die heeft hij ook volop gegrepen. De 25-jarige kreeg heel wat speelminuten en maakte daarin een zeer goede indruk.

Hij gaf enkele weken geleden al een assist tegen Manchester City en dinsdag scoorde hij nog met een fraaie rabona in de laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Monza

Fonseca wil Saelemaekers absoluut houden

Achteraf sprak Fonseca dan ook duidelijke taal over de toekomst van Saelemaekers. "Voor mij is er geen twijfel mogelijk. Hij moet blijven", aldus de Portugees bij Mediaset. "Hij is een speler die de ploeg kan helpen op verschillende posities. Hij werkt hard zowel in defensief als offensief opzicht. Ik zie hem heel graag bezig."

Het zou dus goed kunnen dat zijn polyvalentie dit seizoen in het voordeel van Saelemaekers kan spelen. Fonseca gebruikte hem in de voorbereiding als rechts- en linksbuiten, maar probeerde hem tegen FC Barcelona ook uit als rechtsachter. Het wordt nu enkel afwachten of het clubbestuur akkoord gaat met de coach.

Zal Saelemaekers nog helemaal doorbreken bij AC Milan?

Meest recent

Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

9
9
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

39
39
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

70
70
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

137
137
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

57
57
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

587
587
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

86
86
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

134
134
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

12
12
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

549
549
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

281
281
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

200
200
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

102
102
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

36
36
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

358
358
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

279
279
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

157
157
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

194
194
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

112
112
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

39
39
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

105
105
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

566
566
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

82
82
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

158
158

Meer sportnieuws