Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

153 stemmen
Coach AC Milan duidelijk over toekomst Saelemaekers

Alexis Saelemaekers beleeft een bewogen zomer. Iedereen verwachtte dat hij na een sterk seizoen bij Bologna zou blijven, maar de club besloot uiteindelijk om zijn aankoopoptie niet te lichten. Daardoor werd er al heel wat gespeculeerd over waar zijn toekomst wél zou kunnen liggen.

Er werd geschreven over interesse vanuit La Liga en de Premier League, terwijl Thiago Motta hem naar verluidt graag wou meenemen naar Juventus. Daarnaast viel zijn naam ook bij AS Roma, dat hem mogelijk zou betrekken in een ruildeal voor Tammy Abraham.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Saelemaekers maakt indruk bij AC Milan

Maar vooralsnog is Saelemaekers gewoon nog een speler van AC Milan. Daar kreeg hij in de voorbereiding ook de kans om zich te bewijzen aan nieuwe trainer Paulo Fonseca en die heeft hij ook volop gegrepen. De 25-jarige kreeg heel wat speelminuten en maakte daarin een zeer goede indruk.

Hij gaf enkele weken geleden al een assist tegen Manchester City en dinsdag scoorde hij nog met een fraaie rabona in de laatste oefenwedstrijd van de voorbereiding tegen Monza

Fonseca wil Saelemaekers absoluut houden

Achteraf sprak Fonseca dan ook duidelijke taal over de toekomst van Saelemaekers. "Voor mij is er geen twijfel mogelijk. Hij moet blijven", aldus de Portugees bij Mediaset. "Hij is een speler die de ploeg kan helpen op verschillende posities. Hij werkt hard zowel in defensief als offensief opzicht. Ik zie hem heel graag bezig."

Het zou dus goed kunnen dat zijn polyvalentie dit seizoen in het voordeel van Saelemaekers kan spelen. Fonseca gebruikte hem in de voorbereiding als rechts- en linksbuiten, maar probeerde hem tegen FC Barcelona ook uit als rechtsachter. Het wordt nu enkel afwachten of het clubbestuur akkoord gaat met de coach.

Zal Saelemaekers nog helemaal doorbreken bij AC Milan?

Meest recent

Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

9
9
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

83
83
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

50
50
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

189
189
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

249
249
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

70
70
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

164
164
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

188
188
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

141
141
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

235
235
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

451
451
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

146
146
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

140
140
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

151
151
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

156
156
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

130
130
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

287
287
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

367
367
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

598
598
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

463
463
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

559
559
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

297
297
Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Beerschot greep dit seizoen net naast promotie naar de Jupiler Pro League, maar de Kielse Ratten ...

104
104
TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

602
602
Mechele briest: "Dit liep er mis bij de Rode Duivels"

Brandon Mechele kreeg tegen Egypte het vertrouwen van Rudi Garcia. De centrale verdediger van Club ...

368
368

Meer sportnieuws