'Atletico neemt voorlopig beslissing over lot Vermeeren'

door
'Atletico neemt voorlopig beslissing over lot Vermeeren'

De jongste weken wordt er volop gespeculeerd over het lot van Arthur Vermeeren. De 19-jarige middenvelder versierde in januari een droomtransfer van Antwerp naar Atletico Madrid, maar kwam daar het voorbije halfjaar amper aan de bak. Bovendien toont Atletico zich deze zomer zeer actief op de transfermarkt.

Daarbij azen de Spanjaarden bovendien nadrukkelijk op versterking voor het middenveld. Zo duikt nu ook de naam op van N'Golo Kanté als mogelijke aanwinst. Maar een transfer van de ervaren Fransman hoeft niet meteen veel te veranderen aan de situatie van Vermeeren.

LEES OOK: PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Vermeeren kijkt kat uit boom bij Atletico

Het lijkt er immers alsmaar meer op dat de beoogde transfer van Conor Gallagher zal afspringen. De Engelse middenvelder werd al medisch gekeurd bij Atletico en poseerde zelfs al voor de nodige foto's in het Wanda Metropolitano, maar is intussen teruggekeerd naar Londen. Chelsea en Atletico blijven onderhandelen, maar een deal lijkt stilaan zeer moeilijk te worden.

Het Nieuwsblad weet echter dat niemand bij Atletico aan Vermeeren laten weten heeft dat hij moet vertrekken. Voorlopig kijkt de jonge Rode Duivel dan ook de kat uit de boom. Hij zou de eerste drie competitiematchen tegen Villarreal, Girona en Espanyol afwachten om de knoop door te hakken.

Pas na eerste competitiematchen beslissing over uitleenbeurt

Mocht Vermeeren in die wedstrijden opnieuw amper of niet aan de bak komen, dan zou het kunnen dat hij alsnog gaat aansturen op een uitleenbeurt. Zijn doel voor dit seizoen is immers vooral om meer te spelen.

Er zou in ieder geval al genoeg interesse zijn, want er zouden zich al enkele 'mooie clubs' gemeld hebben uit verschillende topcompetities. Vermeeren lijkt dus op beide oren te kunnen slapen voor het komende seizoen.

Kan Vermeeren dit seizoen een basisplaats veroveren bij Atletico?

Meest recent

'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

18
18
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

29
29
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

80
80
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

91
91
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

141
141
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

29
29
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

71
71
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

236
236
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

143
143
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

247
247
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

457
457
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

154
154
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

168
168
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

46
46
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

266
266
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

376
376
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

374
374
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

143
143
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

363
363
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

150
150
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

50
50
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

96
96

Meer sportnieuws