'Atletico neemt voorlopig beslissing over lot Vermeeren'

332
'Atletico neemt voorlopig beslissing over lot Vermeeren'

De jongste weken wordt er volop gespeculeerd over het lot van Arthur Vermeeren. De 19-jarige middenvelder versierde in januari een droomtransfer van Antwerp naar Atletico Madrid, maar kwam daar het voorbije halfjaar amper aan de bak. Bovendien toont Atletico zich deze zomer zeer actief op de transfermarkt.

Daarbij azen de Spanjaarden bovendien nadrukkelijk op versterking voor het middenveld. Zo duikt nu ook de naam op van N'Golo Kanté als mogelijke aanwinst. Maar een transfer van de ervaren Fransman hoeft niet meteen veel te veranderen aan de situatie van Vermeeren.

Vermeeren kijkt kat uit boom bij Atletico

Het lijkt er immers alsmaar meer op dat de beoogde transfer van Conor Gallagher zal afspringen. De Engelse middenvelder werd al medisch gekeurd bij Atletico en poseerde zelfs al voor de nodige foto's in het Wanda Metropolitano, maar is intussen teruggekeerd naar Londen. Chelsea en Atletico blijven onderhandelen, maar een deal lijkt stilaan zeer moeilijk te worden.

Het Nieuwsblad weet echter dat niemand bij Atletico aan Vermeeren laten weten heeft dat hij moet vertrekken. Voorlopig kijkt de jonge Rode Duivel dan ook de kat uit de boom. Hij zou de eerste drie competitiematchen tegen Villarreal, Girona en Espanyol afwachten om de knoop door te hakken.

Pas na eerste competitiematchen beslissing over uitleenbeurt

Mocht Vermeeren in die wedstrijden opnieuw amper of niet aan de bak komen, dan zou het kunnen dat hij alsnog gaat aansturen op een uitleenbeurt. Zijn doel voor dit seizoen is immers vooral om meer te spelen.

Er zou in ieder geval al genoeg interesse zijn, want er zouden zich al enkele 'mooie clubs' gemeld hebben uit verschillende topcompetities. Vermeeren lijkt dus op beide oren te kunnen slapen voor het komende seizoen.

Kan Vermeeren dit seizoen een basisplaats veroveren bij Atletico?

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

15
15
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

23
23
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

95
95
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

174
174
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

70
70
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

192
192
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

95
95
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

63
63
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

359
359
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

26
26
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

476
476
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

59
59
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

699
699
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

69
69
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

576
576
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

216
216
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1082
1082
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

213
213
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

109
109
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

343
343
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

262
262

Meer sportnieuws