'Atletico neemt voorlopig beslissing over lot Vermeeren'

door
'Atletico neemt voorlopig beslissing over lot Vermeeren'

De jongste weken wordt er volop gespeculeerd over het lot van Arthur Vermeeren. De 19-jarige middenvelder versierde in januari een droomtransfer van Antwerp naar Atletico Madrid, maar kwam daar het voorbije halfjaar amper aan de bak. Bovendien toont Atletico zich deze zomer zeer actief op de transfermarkt.

Daarbij azen de Spanjaarden bovendien nadrukkelijk op versterking voor het middenveld. Zo duikt nu ook de naam op van N'Golo Kanté als mogelijke aanwinst. Maar een transfer van de ervaren Fransman hoeft niet meteen veel te veranderen aan de situatie van Vermeeren.

LEES OOK: 'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Vermeeren kijkt kat uit boom bij Atletico

Het lijkt er immers alsmaar meer op dat de beoogde transfer van Conor Gallagher zal afspringen. De Engelse middenvelder werd al medisch gekeurd bij Atletico en poseerde zelfs al voor de nodige foto's in het Wanda Metropolitano, maar is intussen teruggekeerd naar Londen. Chelsea en Atletico blijven onderhandelen, maar een deal lijkt stilaan zeer moeilijk te worden.

Het Nieuwsblad weet echter dat niemand bij Atletico aan Vermeeren laten weten heeft dat hij moet vertrekken. Voorlopig kijkt de jonge Rode Duivel dan ook de kat uit de boom. Hij zou de eerste drie competitiematchen tegen Villarreal, Girona en Espanyol afwachten om de knoop door te hakken.

Pas na eerste competitiematchen beslissing over uitleenbeurt

Mocht Vermeeren in die wedstrijden opnieuw amper of niet aan de bak komen, dan zou het kunnen dat hij alsnog gaat aansturen op een uitleenbeurt. Zijn doel voor dit seizoen is immers vooral om meer te spelen.

Er zou in ieder geval al genoeg interesse zijn, want er zouden zich al enkele 'mooie clubs' gemeld hebben uit verschillende topcompetities. Vermeeren lijkt dus op beide oren te kunnen slapen voor het komende seizoen.

Kan Vermeeren dit seizoen een basisplaats veroveren bij Atletico?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

87
87
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

94
94
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

51
51
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

266
266
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

389
389
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

311
311
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

183
183
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

151
151
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

89
89
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

555
555
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

333
333
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

335
335
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

391
391
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

218
218
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

175
175
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

350
350
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

810
810
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

277
277
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

219
219
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

121
121
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

182
182
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

85
85
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

299
299
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

41
41
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1066
1066

Meer sportnieuws