'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

92
'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

OH Leuven is goed aan het seizoen begonnen, want na drie speeldagen is het nog altijd ongeslagen. Het pakte vijf op negen na een zege tegen Genk en gelijke spelen tegen Beerschot en Anderlecht. Desondanks is trainer Oscar Garcia nog niet helemaal tevreden.

De Spanjaard wil er graag nog enkele versterkingen bij. Vooral achterin wou hij graag extra opties na het vertrek van Sagrado, Miguel, Ngawa en Russo deze zomer. Hij werd deze week al op zijn wenken bediend met de komst van Antef Tsoungui, die gehuurd wordt van Feyenoord.

LEES OOK: 'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

OHL haalt met Ominami extra verdediger

Maar daar lijkt het niet bij te blijven, want OHL zou nu ook in Japan gaan shoppen. Volgens lokale media trekken ze aan de mouw van Takumi Ominami, een 26-jarige verdediger van Kawasaki Frontale. Daar is de speler intussen anderhalf jaar aan de slag na eerdere passages bij Jubilo Iwata en Kashiwa Reysol.

Een transfer zou zeer snel rond kunnen zijn, want Kawasaki liet op zijn officiële kanalen al weten dat Ominami de selectie verlaten heeft om een transfer af te ronden naar 'een overzeese club'. 

Japanse markt blijft populair

Met Ominami zou OHL weer wat ervaring aan zijn defensie toevoegen. Hij speelde al meer dan 150 wedstrijden in de J-League en heeft ook één cap voor Japan achter zijn naam staan. In 2022 werd hij opgeroepen voor het Oost-Aziatische kampioenschap.

Net als veel andere Belgische clubs blijft OHL zo de Japanse markt bewandelen. Vorig seizoen streken er met Kento Misao en Takahiro Akimoto ook al twee Japanners neer op Den Dreef, al is die eerste intussen alweer naar zijn thuisland teruggekeerd.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

7
7
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

15
15
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

28
28
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

69
69
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

106
106
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

100
100
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

118
118
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

91
91
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

174
174
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

219
219
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

81
81
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

110
110
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

85
85
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

20
20
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

83
83
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

225
225
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

127
127
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

111
111
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1030
1030
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

75
75
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

172
172
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

114
114
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43

Meer sportnieuws