'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

door
'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

OH Leuven is goed aan het seizoen begonnen, want na drie speeldagen is het nog altijd ongeslagen. Het pakte vijf op negen na een zege tegen Genk en gelijke spelen tegen Beerschot en Anderlecht. Desondanks is trainer Oscar Garcia nog niet helemaal tevreden.

De Spanjaard wil er graag nog enkele versterkingen bij. Vooral achterin wou hij graag extra opties na het vertrek van Sagrado, Miguel, Ngawa en Russo deze zomer. Hij werd deze week al op zijn wenken bediend met de komst van Antef Tsoungui, die gehuurd wordt van Feyenoord.

LEES OOK: Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OHL haalt met Ominami extra verdediger

Maar daar lijkt het niet bij te blijven, want OHL zou nu ook in Japan gaan shoppen. Volgens lokale media trekken ze aan de mouw van Takumi Ominami, een 26-jarige verdediger van Kawasaki Frontale. Daar is de speler intussen anderhalf jaar aan de slag na eerdere passages bij Jubilo Iwata en Kashiwa Reysol.

Een transfer zou zeer snel rond kunnen zijn, want Kawasaki liet op zijn officiële kanalen al weten dat Ominami de selectie verlaten heeft om een transfer af te ronden naar 'een overzeese club'. 

Japanse markt blijft populair

Met Ominami zou OHL weer wat ervaring aan zijn defensie toevoegen. Hij speelde al meer dan 150 wedstrijden in de J-League en heeft ook één cap voor Japan achter zijn naam staan. In 2022 werd hij opgeroepen voor het Oost-Aziatische kampioenschap.

Net als veel andere Belgische clubs blijft OHL zo de Japanse markt bewandelen. Vorig seizoen streken er met Kento Misao en Takahiro Akimoto ook al twee Japanners neer op Den Dreef, al is die eerste intussen alweer naar zijn thuisland teruggekeerd.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

48
48
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

7
7
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

110
110
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

83
83
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

181
181
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

109
109
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

169
169
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

640
640
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

127
127
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

580
580
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

397
397
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

415
415
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

239
239
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

312
312
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

622
622
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

686
686
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

525
525
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

273
273
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

538
538
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

522
522
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

452
452
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

535
535
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

510
510
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

642
642
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

784
784

Meer sportnieuws