'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

door
'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

OH Leuven is goed aan het seizoen begonnen, want na drie speeldagen is het nog altijd ongeslagen. Het pakte vijf op negen na een zege tegen Genk en gelijke spelen tegen Beerschot en Anderlecht. Desondanks is trainer Oscar Garcia nog niet helemaal tevreden.

De Spanjaard wil er graag nog enkele versterkingen bij. Vooral achterin wou hij graag extra opties na het vertrek van Sagrado, Miguel, Ngawa en Russo deze zomer. Hij werd deze week al op zijn wenken bediend met de komst van Antef Tsoungui, die gehuurd wordt van Feyenoord.

LEES OOK: 'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

OHL haalt met Ominami extra verdediger

Maar daar lijkt het niet bij te blijven, want OHL zou nu ook in Japan gaan shoppen. Volgens lokale media trekken ze aan de mouw van Takumi Ominami, een 26-jarige verdediger van Kawasaki Frontale. Daar is de speler intussen anderhalf jaar aan de slag na eerdere passages bij Jubilo Iwata en Kashiwa Reysol.

Een transfer zou zeer snel rond kunnen zijn, want Kawasaki liet op zijn officiële kanalen al weten dat Ominami de selectie verlaten heeft om een transfer af te ronden naar 'een overzeese club'. 

Japanse markt blijft populair

Met Ominami zou OHL weer wat ervaring aan zijn defensie toevoegen. Hij speelde al meer dan 150 wedstrijden in de J-League en heeft ook één cap voor Japan achter zijn naam staan. In 2022 werd hij opgeroepen voor het Oost-Aziatische kampioenschap.

Net als veel andere Belgische clubs blijft OHL zo de Japanse markt bewandelen. Vorig seizoen streken er met Kento Misao en Takahiro Akimoto ook al twee Japanners neer op Den Dreef, al is die eerste intussen alweer naar zijn thuisland teruggekeerd.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

58
58
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

46
46
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

156
156
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

54
54
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

60
60
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

54
54
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

93
93
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

119
119
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

144
144
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

323
323
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

205
205
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

256
256
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

352
352
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

278
278
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

677
677
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

538
538
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

151
151
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

217
217
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws