'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

door
'OH Leuven haalt volgende Japanner binnen'

OH Leuven is goed aan het seizoen begonnen, want na drie speeldagen is het nog altijd ongeslagen. Het pakte vijf op negen na een zege tegen Genk en gelijke spelen tegen Beerschot en Anderlecht. Desondanks is trainer Oscar Garcia nog niet helemaal tevreden.

De Spanjaard wil er graag nog enkele versterkingen bij. Vooral achterin wou hij graag extra opties na het vertrek van Sagrado, Miguel, Ngawa en Russo deze zomer. Hij werd deze week al op zijn wenken bediend met de komst van Antef Tsoungui, die gehuurd wordt van Feyenoord.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

OHL haalt met Ominami extra verdediger

Maar daar lijkt het niet bij te blijven, want OHL zou nu ook in Japan gaan shoppen. Volgens lokale media trekken ze aan de mouw van Takumi Ominami, een 26-jarige verdediger van Kawasaki Frontale. Daar is de speler intussen anderhalf jaar aan de slag na eerdere passages bij Jubilo Iwata en Kashiwa Reysol.

Een transfer zou zeer snel rond kunnen zijn, want Kawasaki liet op zijn officiële kanalen al weten dat Ominami de selectie verlaten heeft om een transfer af te ronden naar 'een overzeese club'. 

Japanse markt blijft populair

Met Ominami zou OHL weer wat ervaring aan zijn defensie toevoegen. Hij speelde al meer dan 150 wedstrijden in de J-League en heeft ook één cap voor Japan achter zijn naam staan. In 2022 werd hij opgeroepen voor het Oost-Aziatische kampioenschap.

Net als veel andere Belgische clubs blijft OHL zo de Japanse markt bewandelen. Vorig seizoen streken er met Kento Misao en Takahiro Akimoto ook al twee Japanners neer op Den Dreef, al is die eerste intussen alweer naar zijn thuisland teruggekeerd.

Goede transfer van OHL?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

11
11
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

26
26
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

37
37
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

84
84
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

122
122
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

38
38
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

148
148
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

51
51
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

68
68
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

368
368
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

337
337
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

777
777
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

251
251
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

39
39
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

424
424
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

242
242
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

951
951
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

320
320
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

379
379
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

215
215
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

104
104
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

649
649
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

269
269
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

125
125
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

570
570

Meer sportnieuws