'Arne Engels versiert zeer fraaie transfer'

208
'Arne Engels versiert zeer fraaie transfer'

Bij Club Brugge proberen ze dezer dagen de eigen jeugd meer kansen te geven, maar af en toe glipt er toch nog een talent door de mazen van het net. Zo zullen ze in het Belfius Basecamp wellicht toch met een zuur gevoel kijken naar de ontwikkeling die Arne Engels de voorbije jaren doormaakte.

De intussen 20-jarige middenvelder speelde maar liefst acht jaar in de Brugse jeugdopleiding, maar kon nooit de stap naar de A-kern zetten. Hij zette in januari 2023 dan maar de verrassende stap van Club NXT naar FC Augsburg, waar hij prompt basisspeler werd in de Bundesliga.

Engels bovenaan verlanglijst Celtic

In het voorbije anderhalf jaar kwam Engels maar liefst 51 keer in actie voor Augsburg en met drie goals en negen assists ogen zijn statistieken ook meer dan degelijk. Zijn stormachtige evolutie bleef ook niet onopgemerkt bij bondscoach Domenico Tedesco. Engels mocht zich in de aanloop naar het EK immers melden bij de Rode Duivels, al haalde hij de definitieve selectie uiteindelijk niet.

In de nabije toekomst lijkt hij wel in aanmerking te komen voor een selectie en ook op clubniveau kan Engels nu een stap vooruit zetten. Volgens Football Transfers staat hij deze zomer immers bovenaan het verlanglijstje van Celtic.

Augsburg wil boter bij de vis

De Schotse kampioen wil zijn middenveld nog versterken en trainer Brendan Rodgers zou zeer gecharmeerd zijn van onze landgenoot, wiens polyvalentie in Glasgow zeer gewaardeerd wordt. Engels kan immers uit de voeten op de zes, acht, tien en zelfs op beide flanken.

Met Celtic zou Engels dit seizoen ook zijn debuut kunnen maken in de Champions League. Maar dan zullen de Schotten wel in de buidel moeten tasten, want de verwachting is dat Augsburg hem niet zomaar zal laten gaan. Een bedrag rond de 10 miljoen euro wordt alvast naar voor geschoven.

Zou Celtic een goede stap zijn voor Engels?

Meest recent

Gefrustreerd KV mist gouden kans op eerste zege in Limburg

Met het ingaan van de interlandbreak blijft KV Mechelen voorlopig vruchteloos jagen op een eerste ...

1
1
Mazzu herleeft bij Eupen en zet opmars voort in CPL

De Panda's lijken klaar om een rol van betekenis te spelen in de Challenger Pro League. Onder ...

13
13
Cercle Brugge pakt 3 op 21: Friis luidt alarmbel

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

4
4
Genk rekent zich rijk: drie miljoenentransfers op agenda

KRC Genk is één van de vele Belgische clubs die voor een groot deel afhankelijk zijn ...

33
33
"Zij lopen op laatste benen" - Nieuwe afscheidsronde bij Duivels?

Aanstaande maandag beginnen de Rode Duivels aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van ...

99
99
Leko dropt selectie: Club krijgt fikse opsteker voor Genk

Club Brugge staat vlak voor de interland-break voor nog een stevige uitdaging. Zo krijgt de ...

155
155
Nieuwe leider in Bundesliga; comeback Inter in Serie A-clash

In de Duitse Bundesliga heeft Borussia Dortmund de leidersplaats zaterdag verovert. De Italiaanse ...

54
54
Zebra's denderen voort, Cercle boot in na doelpuntenkermis

Waar stopt het voetbalsprookje van Sporting Charleroi? De Zebra's blijven maar door de competitie ...

19
19
‘Van Bommel pakt uit met drastisch De Bruyne-besluit’

Kevin De Bruyne zorgde onlangs plots voor grote ongerustheid bij Napoli. De Rode Duivel moest in de ...

112
112
Jelle Vossen verwerkt absolute mokerslag bij Beerschot

Beerschot kende zaterdag een topnamiddag met een overwinning op het veld van Sporting Hasselt, maar ...

288
288
CEO OHL haalt vernietigend uit: "Het klopt voor geen meter"

OH Leuven heeft zaterdag eindelijk de eerste competitiezege van het seizoen geboekt. De 2-0 ...

86
86
Opvolger KVO in zware crisis: rechter grijpt keihard in

De crisis bij KV Diksmuide Oostende neemt een nieuwe wending. Nadat binnen de club verdeeldheid ...

42
42
Nicky Hayen beleeft absoluut horrorscenario in Engeland

Nicky Hayen heeft opnieuw een flinke klap moeten verwerken in Engeland. Burnley leek zaterdag ...

211
211
Verheye en Kerkhofs balen: Beerschot pakt koppositie

De kraker tussen promovendus Sporting Hasselt en leider Beerschot heeft een nipte zege opgeleverd ...

84
84
OHL tankt vertrouwen: Simons en co vloeren gewonde Wolven

Eindelijk! Dat zal ongetwijfeld het gevoel zijn bij de spelers, staff en supporters van OHL. De ...

16
16
Brighton geeft Arsenal pak voor de broek

In de Premier League moest Arsenal aan de bak tegen Brighton & Hove Albion. Een pittige ...

24
24
Marc Coucke doet zelfs Sidney Sweeney blozen met stunt

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

58
58
Lokonga viert, Deman en Werder met dolle slotfase

In de Bundesliga won Bayern München vrijdagavond met 7-0 van Union Berlin. Om 15u30 vatten er ...

15
15
Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

295
295
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

247
247
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

88
88
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

244
244
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

71
71
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

71
71
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

21
21

Meer sportnieuws