'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

door
'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

Antwerp moet het dit seizoen over een nieuwe boeg gooien, want de dagen dat Paul Gheysens onbeperkt miljoenen in de club pompte zijn voorbij. Dat betekent dat er deze zomer vooral spelers verkocht moeten worden, nadat Arthur Vermeeren in januari al snel snel aan Atletico Madrid verpatst wordt.

Deze zomer vertrokken op die manier al George Ilenikhena (AS Monaco) en Jurgen Ekkelenkamp (Udinese), maar daar zal het zeker niet bij blijven. Jean Butez en Mandela Keita zaten in de eerste competitiematchen op de bank in afwachting van een transfer. Zij worden dezer dagen vooral gelinkt aan respectievelijk Anderlecht en Southampton.

LEES OOK: Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

PSV niet concreet voor Van Den Bosch

Ook Zeno Van Den Bosch lijkt een grote kandidaat voor een transfer. De 21-jarige verdediger veroverde een basisplaats in de tweede helft van vorig seizoen, maar zit ook in zijn laatste contractjaar. Antwerp zou uiteraard liever deze zomer cashen dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen.

Van Den Bosch werd al genoemd bij enkele Italiaanse clubs, maar de voorbije dagen werd er ook gewag gemaakt van interesse van PSV. Het doorgaans goed ingevoerde Eindhovens Dagblad stelt nu echter dat ze nergens bevestigd krijgen dat de Nederlandse kampioen daadwerkelijk voor zijn komst gaat.

Defensieve versterking hoognodig

Al staat het wel buiten kijf dat PSV defensieve versterking nodig heeft. De spoeling was vorig seizoen bij momenten al zeer dun achterin en deze zomer zag het bovendien ook nog eens André Ramalho, Shurandy Sambo, Armel Bella-Kotchap en Patrick van Aanholt vertrekken. Daar stond enkel de komst van Ryan Flamingo tegenover.

Bovendien dreigt PSV in de komende weken ook nog Jordan Teze en Olivier Boscagli te verliezen, want zij worden het hof gemaakt door respectievelijk AS Monaco en Brighton. Er zullen dus nog meerdere verdedigers naar Eindhoven moeten komen en dus valt het niet uit te sluiten dat ze alsnog bij Van Den Bosch zullen uitkomen.

Moet PSV alsnog voor Van Den Bosch gaan?

Meest recent

Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

1
1
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

108
108
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

92
92
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

23
23
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

29
29
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

83
83
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

163
163
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

258
258
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

438
438
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

190
190
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

176
176
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

162
162
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

136
136
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

440
440
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

279
279
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

994
994
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

593
593
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

70
70
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

509
509
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

152
152
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

165
165
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

313
313
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

141
141
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

87
87
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

287
287

Meer sportnieuws