'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

door
'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

Antwerp moet het dit seizoen over een nieuwe boeg gooien, want de dagen dat Paul Gheysens onbeperkt miljoenen in de club pompte zijn voorbij. Dat betekent dat er deze zomer vooral spelers verkocht moeten worden, nadat Arthur Vermeeren in januari al snel snel aan Atletico Madrid verpatst wordt.

Deze zomer vertrokken op die manier al George Ilenikhena (AS Monaco) en Jurgen Ekkelenkamp (Udinese), maar daar zal het zeker niet bij blijven. Jean Butez en Mandela Keita zaten in de eerste competitiematchen op de bank in afwachting van een transfer. Zij worden dezer dagen vooral gelinkt aan respectievelijk Anderlecht en Southampton.

LEES OOK: Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV niet concreet voor Van Den Bosch

Ook Zeno Van Den Bosch lijkt een grote kandidaat voor een transfer. De 21-jarige verdediger veroverde een basisplaats in de tweede helft van vorig seizoen, maar zit ook in zijn laatste contractjaar. Antwerp zou uiteraard liever deze zomer cashen dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen.

Van Den Bosch werd al genoemd bij enkele Italiaanse clubs, maar de voorbije dagen werd er ook gewag gemaakt van interesse van PSV. Het doorgaans goed ingevoerde Eindhovens Dagblad stelt nu echter dat ze nergens bevestigd krijgen dat de Nederlandse kampioen daadwerkelijk voor zijn komst gaat.

Defensieve versterking hoognodig

Al staat het wel buiten kijf dat PSV defensieve versterking nodig heeft. De spoeling was vorig seizoen bij momenten al zeer dun achterin en deze zomer zag het bovendien ook nog eens André Ramalho, Shurandy Sambo, Armel Bella-Kotchap en Patrick van Aanholt vertrekken. Daar stond enkel de komst van Ryan Flamingo tegenover.

Bovendien dreigt PSV in de komende weken ook nog Jordan Teze en Olivier Boscagli te verliezen, want zij worden het hof gemaakt door respectievelijk AS Monaco en Brighton. Er zullen dus nog meerdere verdedigers naar Eindhoven moeten komen en dus valt het niet uit te sluiten dat ze alsnog bij Van Den Bosch zullen uitkomen.

Moet PSV alsnog voor Van Den Bosch gaan?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

12
12
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

111
111
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

80
80
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

43
43
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

48
48
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

47
47
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

176
176
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

80
80
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

126
126
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

55
55
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

235
235
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

221
221
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

231
231
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

358
358
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

293
293
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

137
137
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

169
169
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

192
192
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

421
421
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

238
238
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

147
147
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

164
164
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

121
121
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

214
214
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

69
69

Meer sportnieuws