'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

door
'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

Antwerp moet het dit seizoen over een nieuwe boeg gooien, want de dagen dat Paul Gheysens onbeperkt miljoenen in de club pompte zijn voorbij. Dat betekent dat er deze zomer vooral spelers verkocht moeten worden, nadat Arthur Vermeeren in januari al snel snel aan Atletico Madrid verpatst wordt.

Deze zomer vertrokken op die manier al George Ilenikhena (AS Monaco) en Jurgen Ekkelenkamp (Udinese), maar daar zal het zeker niet bij blijven. Jean Butez en Mandela Keita zaten in de eerste competitiematchen op de bank in afwachting van een transfer. Zij worden dezer dagen vooral gelinkt aan respectievelijk Anderlecht en Southampton.

LEES OOK: Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV niet concreet voor Van Den Bosch

Ook Zeno Van Den Bosch lijkt een grote kandidaat voor een transfer. De 21-jarige verdediger veroverde een basisplaats in de tweede helft van vorig seizoen, maar zit ook in zijn laatste contractjaar. Antwerp zou uiteraard liever deze zomer cashen dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen.

Van Den Bosch werd al genoemd bij enkele Italiaanse clubs, maar de voorbije dagen werd er ook gewag gemaakt van interesse van PSV. Het doorgaans goed ingevoerde Eindhovens Dagblad stelt nu echter dat ze nergens bevestigd krijgen dat de Nederlandse kampioen daadwerkelijk voor zijn komst gaat.

Defensieve versterking hoognodig

Al staat het wel buiten kijf dat PSV defensieve versterking nodig heeft. De spoeling was vorig seizoen bij momenten al zeer dun achterin en deze zomer zag het bovendien ook nog eens André Ramalho, Shurandy Sambo, Armel Bella-Kotchap en Patrick van Aanholt vertrekken. Daar stond enkel de komst van Ryan Flamingo tegenover.

Bovendien dreigt PSV in de komende weken ook nog Jordan Teze en Olivier Boscagli te verliezen, want zij worden het hof gemaakt door respectievelijk AS Monaco en Brighton. Er zullen dus nog meerdere verdedigers naar Eindhoven moeten komen en dus valt het niet uit te sluiten dat ze alsnog bij Van Den Bosch zullen uitkomen.

Moet PSV alsnog voor Van Den Bosch gaan?

Meest recent

Club Brugge met voet vooruit: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

2
2
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

24
24
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

107
107
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

47
47
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

290
290
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

102
102
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

721
721
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

158
158
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

643
643
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

65
65
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

170
170
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

223
223
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

570
570
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

206
206
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

558
558
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98

Meer sportnieuws