'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

door
'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

Antwerp moet het dit seizoen over een nieuwe boeg gooien, want de dagen dat Paul Gheysens onbeperkt miljoenen in de club pompte zijn voorbij. Dat betekent dat er deze zomer vooral spelers verkocht moeten worden, nadat Arthur Vermeeren in januari al snel snel aan Atletico Madrid verpatst wordt.

Deze zomer vertrokken op die manier al George Ilenikhena (AS Monaco) en Jurgen Ekkelenkamp (Udinese), maar daar zal het zeker niet bij blijven. Jean Butez en Mandela Keita zaten in de eerste competitiematchen op de bank in afwachting van een transfer. Zij worden dezer dagen vooral gelinkt aan respectievelijk Anderlecht en Southampton.

LEES OOK: Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

PSV niet concreet voor Van Den Bosch

Ook Zeno Van Den Bosch lijkt een grote kandidaat voor een transfer. De 21-jarige verdediger veroverde een basisplaats in de tweede helft van vorig seizoen, maar zit ook in zijn laatste contractjaar. Antwerp zou uiteraard liever deze zomer cashen dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen.

Van Den Bosch werd al genoemd bij enkele Italiaanse clubs, maar de voorbije dagen werd er ook gewag gemaakt van interesse van PSV. Het doorgaans goed ingevoerde Eindhovens Dagblad stelt nu echter dat ze nergens bevestigd krijgen dat de Nederlandse kampioen daadwerkelijk voor zijn komst gaat.

Defensieve versterking hoognodig

Al staat het wel buiten kijf dat PSV defensieve versterking nodig heeft. De spoeling was vorig seizoen bij momenten al zeer dun achterin en deze zomer zag het bovendien ook nog eens André Ramalho, Shurandy Sambo, Armel Bella-Kotchap en Patrick van Aanholt vertrekken. Daar stond enkel de komst van Ryan Flamingo tegenover.

Bovendien dreigt PSV in de komende weken ook nog Jordan Teze en Olivier Boscagli te verliezen, want zij worden het hof gemaakt door respectievelijk AS Monaco en Brighton. Er zullen dus nog meerdere verdedigers naar Eindhoven moeten komen en dus valt het niet uit te sluiten dat ze alsnog bij Van Den Bosch zullen uitkomen.

Moet PSV alsnog voor Van Den Bosch gaan?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

75
75
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

54
54
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

29
29
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

22
22
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

16
16
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

122
122
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

54
54
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

93
93
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

137
137
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

106
106
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

11
11
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

384
384
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

18
18
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

149
149
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

85
85
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

114
114
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

216
216
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

256
256
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

140
140
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

85
85
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

353
353
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

86
86
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

127
127

Meer sportnieuws