'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

door
'Antwerp krijgt nieuws over vertrek Van Den Bosch'

Antwerp moet het dit seizoen over een nieuwe boeg gooien, want de dagen dat Paul Gheysens onbeperkt miljoenen in de club pompte zijn voorbij. Dat betekent dat er deze zomer vooral spelers verkocht moeten worden, nadat Arthur Vermeeren in januari al snel snel aan Atletico Madrid verpatst wordt.

Deze zomer vertrokken op die manier al George Ilenikhena (AS Monaco) en Jurgen Ekkelenkamp (Udinese), maar daar zal het zeker niet bij blijven. Jean Butez en Mandela Keita zaten in de eerste competitiematchen op de bank in afwachting van een transfer. Zij worden dezer dagen vooral gelinkt aan respectievelijk Anderlecht en Southampton.

LEES OOK: Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

PSV niet concreet voor Van Den Bosch

Ook Zeno Van Den Bosch lijkt een grote kandidaat voor een transfer. De 21-jarige verdediger veroverde een basisplaats in de tweede helft van vorig seizoen, maar zit ook in zijn laatste contractjaar. Antwerp zou uiteraard liever deze zomer cashen dan hem binnen een jaar gratis de deur uit te zien lopen.

Van Den Bosch werd al genoemd bij enkele Italiaanse clubs, maar de voorbije dagen werd er ook gewag gemaakt van interesse van PSV. Het doorgaans goed ingevoerde Eindhovens Dagblad stelt nu echter dat ze nergens bevestigd krijgen dat de Nederlandse kampioen daadwerkelijk voor zijn komst gaat.

Defensieve versterking hoognodig

Al staat het wel buiten kijf dat PSV defensieve versterking nodig heeft. De spoeling was vorig seizoen bij momenten al zeer dun achterin en deze zomer zag het bovendien ook nog eens André Ramalho, Shurandy Sambo, Armel Bella-Kotchap en Patrick van Aanholt vertrekken. Daar stond enkel de komst van Ryan Flamingo tegenover.

Bovendien dreigt PSV in de komende weken ook nog Jordan Teze en Olivier Boscagli te verliezen, want zij worden het hof gemaakt door respectievelijk AS Monaco en Brighton. Er zullen dus nog meerdere verdedigers naar Eindhoven moeten komen en dus valt het niet uit te sluiten dat ze alsnog bij Van Den Bosch zullen uitkomen.

Moet PSV alsnog voor Van Den Bosch gaan?

Meest recent

'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

1
1
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

39
39
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

27
27
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

261
261
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

77
77
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

142
142
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

168
168
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

275
275
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

304
304
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

68
68
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

31
31
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

675
675
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

354
354
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

522
522
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

138
138
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

541
541
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1174
1174
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

336
336
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

723
723
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

344
344
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

238
238
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

158
158

Meer sportnieuws