TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft dinsdag nog maar eens een lucratieve uitgaande transfer weten af te ronden. Antonio Nusa zette immers zijn handtekening bij RB Leipzig en dat betekent dat Club stevig langs de kassa passeert. Het Noorse goudhaantje zou uiteindelijk nog 28 miljoen euro opbrengen.

Dat betekent wel dat het plots een optie minder heeft op de flanken. Desondanks zou Club voorlopig niet van plan zijn om versterking te halen. Pas als ook Andreas Skov Olsen zou vertrekken, zou de landskampioen in actie schieten voor een extra winger.

Een andere smaakmaker blijft dit seizoen wel nog in Brugge. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract immers tot 2028. De linksachter was nochtans zeer gegeerd en zelfs Arsenal en Liverpool zouden interesse getoond hebben. Hij kiest er echter voor om bij Club te blijven en maakt wellicht in 2025 een toptransfer.

Bij Anderlecht mogen we ook nog de nodige beweging verwachten. Onder meer een nummer tien wordt gezocht en daarvoor blijft Gustavo Puerta een optie. Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben bij Bayer Leverkusen voor een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 6 miljoen euro. Er trekken echter nog heel wat andere clubs aan de mouw van de Colombiaan met Bröndby, Blackburn Rovers en PAOK.

Ook achterin is er nog versterking nodig. Daarvoor zou Anderlecht nu uitgekomen zijn bij Collins Sichenje, een 20-jarige Keniaan die momenteel aan de slag is bij Vojvodina. Paars-Wit zou 3,5 miljoen euro veil hebben, maar de Serviërs zouden minstens 4 miljoen eisen.

Antwerp zal deze zomer nog enkele sterkhouders verliezen. Zo wordt Zeno Van Den Bosch gelinkt aan een transfer omdat hij in zijn laatste contractjaar zit. De jonge verdediger zou in beeld zijn bij PSV, waar ze nog dringend op zoek zijn naar defensieve versterking.

Daarnaast blijft de Great Old ook versterking zoeken. Op het middenveld is die bijvoorbeeld welkom en daar viel de naam van Joseph Nonge. Antwerp dreigt echter naast het Belgische talent van Juventus te grijpen, want nu zou West Brom concreet zijn. De Engelse tweedeklasser wil Nonge huren zonder aankoopoptie.

Bij KRC Genk blijft het ook druk. De Limburgers gaan mogelijk zaken doen met Valencia, want dat zou zijn zinnen gezet hebben op zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza. Vooral de interesse voor die laatste is welkom, want Galarza blijkt al weken zonder toestemming van de club in Argentinië te vertoeven.

Union zal deze zomer wellicht nog afscheid moeten nemen van Cameron Puertas. De Profvoetballer van het Jaar bevestigde na de uitschakeling tegen Slavia Praag in de Champions League dat hij deze zomer wel degelijk een transfer wil maken. Het lijkt enkel wachten tot er een bevredigend bod binnenkomt in het Dudenpark.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn mercato tot dusver?

Meest recent

Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

201
201
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

131
131
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

81
81
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

93
93
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

92
92
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

203
203
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

56
56
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

38
38
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

682
682
Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

21
21
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

443
443
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

226
226
Anderlecht terug? "Destijds werd dit niet getolereerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

412
412
Enorme uitdaging Beveren: "Heel ander verhaal dan 1B"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

238
238
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

176
176
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

249
249
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

214
214
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

932
932
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

143
143
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

143
143
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

333
333
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

145
145
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

408
408
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

564
564
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

475
475

Meer sportnieuws