TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

418
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft dinsdag nog maar eens een lucratieve uitgaande transfer weten af te ronden. Antonio Nusa zette immers zijn handtekening bij RB Leipzig en dat betekent dat Club stevig langs de kassa passeert. Het Noorse goudhaantje zou uiteindelijk nog 28 miljoen euro opbrengen.

Dat betekent wel dat het plots een optie minder heeft op de flanken. Desondanks zou Club voorlopig niet van plan zijn om versterking te halen. Pas als ook Andreas Skov Olsen zou vertrekken, zou de landskampioen in actie schieten voor een extra winger.

Een andere smaakmaker blijft dit seizoen wel nog in Brugge. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract immers tot 2028. De linksachter was nochtans zeer gegeerd en zelfs Arsenal en Liverpool zouden interesse getoond hebben. Hij kiest er echter voor om bij Club te blijven en maakt wellicht in 2025 een toptransfer.

Bij Anderlecht mogen we ook nog de nodige beweging verwachten. Onder meer een nummer tien wordt gezocht en daarvoor blijft Gustavo Puerta een optie. Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben bij Bayer Leverkusen voor een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 6 miljoen euro. Er trekken echter nog heel wat andere clubs aan de mouw van de Colombiaan met Bröndby, Blackburn Rovers en PAOK.

Ook achterin is er nog versterking nodig. Daarvoor zou Anderlecht nu uitgekomen zijn bij Collins Sichenje, een 20-jarige Keniaan die momenteel aan de slag is bij Vojvodina. Paars-Wit zou 3,5 miljoen euro veil hebben, maar de Serviërs zouden minstens 4 miljoen eisen.

Antwerp zal deze zomer nog enkele sterkhouders verliezen. Zo wordt Zeno Van Den Bosch gelinkt aan een transfer omdat hij in zijn laatste contractjaar zit. De jonge verdediger zou in beeld zijn bij PSV, waar ze nog dringend op zoek zijn naar defensieve versterking.

Daarnaast blijft de Great Old ook versterking zoeken. Op het middenveld is die bijvoorbeeld welkom en daar viel de naam van Joseph Nonge. Antwerp dreigt echter naast het Belgische talent van Juventus te grijpen, want nu zou West Brom concreet zijn. De Engelse tweedeklasser wil Nonge huren zonder aankoopoptie.

Bij KRC Genk blijft het ook druk. De Limburgers gaan mogelijk zaken doen met Valencia, want dat zou zijn zinnen gezet hebben op zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza. Vooral de interesse voor die laatste is welkom, want Galarza blijkt al weken zonder toestemming van de club in Argentinië te vertoeven.

Union zal deze zomer wellicht nog afscheid moeten nemen van Cameron Puertas. De Profvoetballer van het Jaar bevestigde na de uitschakeling tegen Slavia Praag in de Champions League dat hij deze zomer wel degelijk een transfer wil maken. Het lijkt enkel wachten tot er een bevredigend bod binnenkomt in het Dudenpark.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn mercato tot dusver?

Meest recent

Duurste kern: Liverpool op één, Club Brugge Belgische leider

De transferperiode ligt achter de rug. Eindelijk. De kernen worden jaarlijks (al te vaak) overhoop ...

28
28
STVV vol enthousiasme: "Onze grootste match ooit"

STVV is goed begonnen aan het seizoen. De Kanaries draaien mee in de subtop en ze maken zich klaar ...

18
18
'Westerlo laat toptalent nog vertrekken'

Bij Westerlo hebben ze er een zeer drukke transferzomer opzitten. De Kemphanen haalden maar liefst ...

19
19
'Club slikt dubbele blessuredomper voor Antwerp'

Club Brugge likt woensdag zijn wonden. Het slaagde er dinsdagavond immers niet in om zijn campagne ...

90
90
Club-fans perplex door opmerkelijke bromance van Tresoldi

Alexander Blockx schrijft op de US Open momenteel een bijzonder hoofdstuk in de Belgische ...

29
29
Bankzitter De Bruyne? Allegri schenkt klare wijn

Woensdagavond staan nog de nodige wedstrijden van de openingsspeeldag in de league phase van de ...

24
24
'Talbi krijgt uitsluitsel over verrassende transfer'

Hoewel de transfermarkt in vrijwel heel Europa gesloten is, worden er toch nog enkele deals ...

35
35
Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

72
72
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

222
222
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

93
93
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

302
302
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

556
556
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

95
95
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

155
155
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

388
388
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

156
156
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

426
426
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

96
96
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

447
447
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

370
370
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

653
653
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

521
521
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

134
134
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

133
133

Meer sportnieuws