TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

door
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft dinsdag nog maar eens een lucratieve uitgaande transfer weten af te ronden. Antonio Nusa zette immers zijn handtekening bij RB Leipzig en dat betekent dat Club stevig langs de kassa passeert. Het Noorse goudhaantje zou uiteindelijk nog 28 miljoen euro opbrengen.

Dat betekent wel dat het plots een optie minder heeft op de flanken. Desondanks zou Club voorlopig niet van plan zijn om versterking te halen. Pas als ook Andreas Skov Olsen zou vertrekken, zou de landskampioen in actie schieten voor een extra winger.

Een andere smaakmaker blijft dit seizoen wel nog in Brugge. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract immers tot 2028. De linksachter was nochtans zeer gegeerd en zelfs Arsenal en Liverpool zouden interesse getoond hebben. Hij kiest er echter voor om bij Club te blijven en maakt wellicht in 2025 een toptransfer.

Bij Anderlecht mogen we ook nog de nodige beweging verwachten. Onder meer een nummer tien wordt gezocht en daarvoor blijft Gustavo Puerta een optie. Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben bij Bayer Leverkusen voor een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 6 miljoen euro. Er trekken echter nog heel wat andere clubs aan de mouw van de Colombiaan met Bröndby, Blackburn Rovers en PAOK.

Ook achterin is er nog versterking nodig. Daarvoor zou Anderlecht nu uitgekomen zijn bij Collins Sichenje, een 20-jarige Keniaan die momenteel aan de slag is bij Vojvodina. Paars-Wit zou 3,5 miljoen euro veil hebben, maar de Serviërs zouden minstens 4 miljoen eisen.

Antwerp zal deze zomer nog enkele sterkhouders verliezen. Zo wordt Zeno Van Den Bosch gelinkt aan een transfer omdat hij in zijn laatste contractjaar zit. De jonge verdediger zou in beeld zijn bij PSV, waar ze nog dringend op zoek zijn naar defensieve versterking.

Daarnaast blijft de Great Old ook versterking zoeken. Op het middenveld is die bijvoorbeeld welkom en daar viel de naam van Joseph Nonge. Antwerp dreigt echter naast het Belgische talent van Juventus te grijpen, want nu zou West Brom concreet zijn. De Engelse tweedeklasser wil Nonge huren zonder aankoopoptie.

Bij KRC Genk blijft het ook druk. De Limburgers gaan mogelijk zaken doen met Valencia, want dat zou zijn zinnen gezet hebben op zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza. Vooral de interesse voor die laatste is welkom, want Galarza blijkt al weken zonder toestemming van de club in Argentinië te vertoeven.

Union zal deze zomer wellicht nog afscheid moeten nemen van Cameron Puertas. De Profvoetballer van het Jaar bevestigde na de uitschakeling tegen Slavia Praag in de Champions League dat hij deze zomer wel degelijk een transfer wil maken. Het lijkt enkel wachten tot er een bevredigend bod binnenkomt in het Dudenpark.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn mercato tot dusver?

Meest recent

‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

3
3
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

16
16
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

18
18
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

114
114
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

58
58
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

99
99
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

40
40
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

205
205
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

208
208
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

183
183
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

344
344
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

267
267
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

129
129
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

153
153
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

177
177
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

396
396
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

222
222
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

132
132
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

157
157
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

119
119
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

200
200
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

67
67
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

137
137
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

405
405
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

166
166

Meer sportnieuws