TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

418 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft dinsdag nog maar eens een lucratieve uitgaande transfer weten af te ronden. Antonio Nusa zette immers zijn handtekening bij RB Leipzig en dat betekent dat Club stevig langs de kassa passeert. Het Noorse goudhaantje zou uiteindelijk nog 28 miljoen euro opbrengen.

Dat betekent wel dat het plots een optie minder heeft op de flanken. Desondanks zou Club voorlopig niet van plan zijn om versterking te halen. Pas als ook Andreas Skov Olsen zou vertrekken, zou de landskampioen in actie schieten voor een extra winger.

Een andere smaakmaker blijft dit seizoen wel nog in Brugge. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract immers tot 2028. De linksachter was nochtans zeer gegeerd en zelfs Arsenal en Liverpool zouden interesse getoond hebben. Hij kiest er echter voor om bij Club te blijven en maakt wellicht in 2025 een toptransfer.

Bij Anderlecht mogen we ook nog de nodige beweging verwachten. Onder meer een nummer tien wordt gezocht en daarvoor blijft Gustavo Puerta een optie. Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben bij Bayer Leverkusen voor een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 6 miljoen euro. Er trekken echter nog heel wat andere clubs aan de mouw van de Colombiaan met Bröndby, Blackburn Rovers en PAOK.

Ook achterin is er nog versterking nodig. Daarvoor zou Anderlecht nu uitgekomen zijn bij Collins Sichenje, een 20-jarige Keniaan die momenteel aan de slag is bij Vojvodina. Paars-Wit zou 3,5 miljoen euro veil hebben, maar de Serviërs zouden minstens 4 miljoen eisen.

Antwerp zal deze zomer nog enkele sterkhouders verliezen. Zo wordt Zeno Van Den Bosch gelinkt aan een transfer omdat hij in zijn laatste contractjaar zit. De jonge verdediger zou in beeld zijn bij PSV, waar ze nog dringend op zoek zijn naar defensieve versterking.

Daarnaast blijft de Great Old ook versterking zoeken. Op het middenveld is die bijvoorbeeld welkom en daar viel de naam van Joseph Nonge. Antwerp dreigt echter naast het Belgische talent van Juventus te grijpen, want nu zou West Brom concreet zijn. De Engelse tweedeklasser wil Nonge huren zonder aankoopoptie.

Bij KRC Genk blijft het ook druk. De Limburgers gaan mogelijk zaken doen met Valencia, want dat zou zijn zinnen gezet hebben op zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza. Vooral de interesse voor die laatste is welkom, want Galarza blijkt al weken zonder toestemming van de club in Argentinië te vertoeven.

Union zal deze zomer wellicht nog afscheid moeten nemen van Cameron Puertas. De Profvoetballer van het Jaar bevestigde na de uitschakeling tegen Slavia Praag in de Champions League dat hij deze zomer wel degelijk een transfer wil maken. Het lijkt enkel wachten tot er een bevredigend bod binnenkomt in het Dudenpark.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn mercato tot dusver?

Meest recent

Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

13
13
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

78
78
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

236
236
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

42
42
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

433
433
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

244
244
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

188
188
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

155
155
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

52
52
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

346
346
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

165
165
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

80
80
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

936
936
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

752
752
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

261
261
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

406
406
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

394
394
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

546
546
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

390
390
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

442
442
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

56
56
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

188
188
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

592
592

Meer sportnieuws