TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

418
TRANSFERUURTJE: 'Megatransfer Nusa, Anderlecht legt bod neer'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Jupiler Pro League

Club Brugge heeft dinsdag nog maar eens een lucratieve uitgaande transfer weten af te ronden. Antonio Nusa zette immers zijn handtekening bij RB Leipzig en dat betekent dat Club stevig langs de kassa passeert. Het Noorse goudhaantje zou uiteindelijk nog 28 miljoen euro opbrengen.

Dat betekent wel dat het plots een optie minder heeft op de flanken. Desondanks zou Club voorlopig niet van plan zijn om versterking te halen. Pas als ook Andreas Skov Olsen zou vertrekken, zou de landskampioen in actie schieten voor een extra winger.

Een andere smaakmaker blijft dit seizoen wel nog in Brugge. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract immers tot 2028. De linksachter was nochtans zeer gegeerd en zelfs Arsenal en Liverpool zouden interesse getoond hebben. Hij kiest er echter voor om bij Club te blijven en maakt wellicht in 2025 een toptransfer.

Bij Anderlecht mogen we ook nog de nodige beweging verwachten. Onder meer een nummer tien wordt gezocht en daarvoor blijft Gustavo Puerta een optie. Anderlecht zou zelfs al een bod neergelegd hebben bij Bayer Leverkusen voor een uitleenbeurt met een aankoopoptie van 6 miljoen euro. Er trekken echter nog heel wat andere clubs aan de mouw van de Colombiaan met Bröndby, Blackburn Rovers en PAOK.

Ook achterin is er nog versterking nodig. Daarvoor zou Anderlecht nu uitgekomen zijn bij Collins Sichenje, een 20-jarige Keniaan die momenteel aan de slag is bij Vojvodina. Paars-Wit zou 3,5 miljoen euro veil hebben, maar de Serviërs zouden minstens 4 miljoen eisen.

Antwerp zal deze zomer nog enkele sterkhouders verliezen. Zo wordt Zeno Van Den Bosch gelinkt aan een transfer omdat hij in zijn laatste contractjaar zit. De jonge verdediger zou in beeld zijn bij PSV, waar ze nog dringend op zoek zijn naar defensieve versterking.

Daarnaast blijft de Great Old ook versterking zoeken. Op het middenveld is die bijvoorbeeld welkom en daar viel de naam van Joseph Nonge. Antwerp dreigt echter naast het Belgische talent van Juventus te grijpen, want nu zou West Brom concreet zijn. De Engelse tweedeklasser wil Nonge huren zonder aankoopoptie.

Bij KRC Genk blijft het ook druk. De Limburgers gaan mogelijk zaken doen met Valencia, want dat zou zijn zinnen gezet hebben op zowel Mujaid Sadick als Matias Galarza. Vooral de interesse voor die laatste is welkom, want Galarza blijkt al weken zonder toestemming van de club in Argentinië te vertoeven.

Union zal deze zomer wellicht nog afscheid moeten nemen van Cameron Puertas. De Profvoetballer van het Jaar bevestigde na de uitschakeling tegen Slavia Praag in de Champions League dat hij deze zomer wel degelijk een transfer wil maken. Het lijkt enkel wachten tot er een bevredigend bod binnenkomt in het Dudenpark.

Mag Club Brugge tevreden zijn over zijn mercato tot dusver?

Meest recent

Thorup neemt Genk-spelers in bescherming na magere match

KRC Genk gaat niet bepaald de interlandbreak in met een goed gevoel. Na de nederlaag van vorige week ...

4
4
Barça zet scheve situatie nog recht in kraker op Atletico

FC Barcelona heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in LaLiga. Het blijft aan de leiding en ...

16
16
De Roeck ziet nog groot werkpunt ondanks ruime zege STVV

Jonas De Roeck heeft zijn intrede niet gemist bij zijn tweede passage op Stayen. In zijn eerste ...

6
6
Union komt aan leiding: Hubert relativeert koppositie

We duiken de interlandbreak in met een nieuwe leider in de Jupiler Pro League. Na het gelijkspel van ...

13
13
AA Gent bidt na nieuws over Vergara: "Niet ideaal"

AA Gent kan met een goed gevoel de interlandbreak in, want het heeft in zijn laatste wedstrijd weer ...

79
79
Beerschot lacht wéér in vuistje: Dender struikelt opnieuw

In de Challenger Pro League lijkt Beerschot alsmaar meer vrije baan te hebben richting de titel en ...

25
25
Droomdebuut voor De Roeck: STVV deelt Essevee uppercup uit

Jonas De Roeck heeft zondagavond een droomdebuut gemaakt als trainer van STVV. Hij zag de Kanaries ...

53
53
AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

59
59
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

55
55
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

248
248
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

389
389
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

114
114
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

274
274
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

138
138
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

116
116
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

495
495
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

37
37
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

576
576
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

65
65
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

787
787
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

79
79
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

663
663
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

226
226
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1140
1140

Meer sportnieuws