Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

242 stemmen
Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

Rangers en Philippe Clement zijn uitgeschakeld in de Champions League. In de voorrondes ging het mis tegen het Oekraïense Dynamo Kiev. De Belgische oefenmeester was na afloop woedend.

Rangers kreeg een discutabele rode kaart waarna het helemaal fout ging voor Clement en zijn manschappen. In de heenwedstrijd werd het 1-1, maar thuis verloor het in de terugwedstrijd met 0-2. Clement was niet te spreken over Italiaanse scheidsrechter Marco Guida.

LEES OOK: Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Ziedend

Clement was na de wedstrijd in alle staten, maar probeerde toch kalm te reageren. “Ik heb de beelden teruggezien. Dit is geen fout. Jefté springt gewoon hoger. Dat is het enige wat er gebeurt. Maar dit is wel een heel beslissend moment en het heeft uiteindelijk de droom van onze kleedkamer en die van 50.000 fans om zeep geholpen.”

Clement ging zelfs nog een stapje verder. “Je verwacht een beter niveau bij de arbitrage. Dit is voor mij de slechtste beslissing die ik in mijn carrière van meer dan dertig jaar al heb gezien”, citeert Het Laatste Nieuws. De voormalige coach van onder meer Club Brugge kan de Champions League-droom aldus opbergen.

Uitleg gevraagd

Clement vroeg zelfs uitleg aan de ref, maar kreeg geen gehoor. “Al heb ik dat wel geprobeerd. Ik heb veel dingen in mijn hoofd die ik nu kan zeggen. Maar jullie weten dat elk woord er één teveel kan zijn. Ik heb geen zin in een schorsing, dus ik ga mijn gedachten voor mij houden.”

Ex-Rangers-sluitpost Allan McGregor sprak tegenover de BBC ook duidelijke taal en was volledig akkoord met Clement. De analist spreekt van een verschrikkelijke beslissing en vindt dat de scheidsrechter in kwestie geen wedstrijd in de Champions League meer zou mogen fluiten.

Heeft Clement hier gelijk?

Meest recent

'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

8
8
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

4
4
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

142
142
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

4
4
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

74
74
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

50
50
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

39
39
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

230
230
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

311
311
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

385
385
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

48
48
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

68
68
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

104
104
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

86
86
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

366
366
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

263
263
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

62
62
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

488
488
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

219
219
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

572
572
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

72
72
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

130
130
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

58
58
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

449
449
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

757
757

Meer sportnieuws