Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

242 stemmen
Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

Rangers en Philippe Clement zijn uitgeschakeld in de Champions League. In de voorrondes ging het mis tegen het Oekraïense Dynamo Kiev. De Belgische oefenmeester was na afloop woedend.

Rangers kreeg een discutabele rode kaart waarna het helemaal fout ging voor Clement en zijn manschappen. In de heenwedstrijd werd het 1-1, maar thuis verloor het in de terugwedstrijd met 0-2. Clement was niet te spreken over Italiaanse scheidsrechter Marco Guida.

LEES OOK: Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Ziedend

Clement was na de wedstrijd in alle staten, maar probeerde toch kalm te reageren. “Ik heb de beelden teruggezien. Dit is geen fout. Jefté springt gewoon hoger. Dat is het enige wat er gebeurt. Maar dit is wel een heel beslissend moment en het heeft uiteindelijk de droom van onze kleedkamer en die van 50.000 fans om zeep geholpen.”

Clement ging zelfs nog een stapje verder. “Je verwacht een beter niveau bij de arbitrage. Dit is voor mij de slechtste beslissing die ik in mijn carrière van meer dan dertig jaar al heb gezien”, citeert Het Laatste Nieuws. De voormalige coach van onder meer Club Brugge kan de Champions League-droom aldus opbergen.

Uitleg gevraagd

Clement vroeg zelfs uitleg aan de ref, maar kreeg geen gehoor. “Al heb ik dat wel geprobeerd. Ik heb veel dingen in mijn hoofd die ik nu kan zeggen. Maar jullie weten dat elk woord er één teveel kan zijn. Ik heb geen zin in een schorsing, dus ik ga mijn gedachten voor mij houden.”

Ex-Rangers-sluitpost Allan McGregor sprak tegenover de BBC ook duidelijke taal en was volledig akkoord met Clement. De analist spreekt van een verschrikkelijke beslissing en vindt dat de scheidsrechter in kwestie geen wedstrijd in de Champions League meer zou mogen fluiten.

Heeft Clement hier gelijk?

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

43
43
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

57
57
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

21
21
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

56
56
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

186
186
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

402
402
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

64
64
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

258
258
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

394
394
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

353
353
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

351
351
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

261
261
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

237
237
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

457
457
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

311
311
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

289
289
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

305
305
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

80
80
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

196
196
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

198
198
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

178
178
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

322
322
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

502
502

Meer sportnieuws