Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

door
Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

Rangers en Philippe Clement zijn uitgeschakeld in de Champions League. In de voorrondes ging het mis tegen het Oekraïense Dynamo Kiev. De Belgische oefenmeester was na afloop woedend.

Rangers kreeg een discutabele rode kaart waarna het helemaal fout ging voor Clement en zijn manschappen. In de heenwedstrijd werd het 1-1, maar thuis verloor het in de terugwedstrijd met 0-2. Clement was niet te spreken over Italiaanse scheidsrechter Marco Guida.

LEES OOK: Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Ziedend

Clement was na de wedstrijd in alle staten, maar probeerde toch kalm te reageren. “Ik heb de beelden teruggezien. Dit is geen fout. Jefté springt gewoon hoger. Dat is het enige wat er gebeurt. Maar dit is wel een heel beslissend moment en het heeft uiteindelijk de droom van onze kleedkamer en die van 50.000 fans om zeep geholpen.”

Clement ging zelfs nog een stapje verder. “Je verwacht een beter niveau bij de arbitrage. Dit is voor mij de slechtste beslissing die ik in mijn carrière van meer dan dertig jaar al heb gezien”, citeert Het Laatste Nieuws. De voormalige coach van onder meer Club Brugge kan de Champions League-droom aldus opbergen.

Uitleg gevraagd

Clement vroeg zelfs uitleg aan de ref, maar kreeg geen gehoor. “Al heb ik dat wel geprobeerd. Ik heb veel dingen in mijn hoofd die ik nu kan zeggen. Maar jullie weten dat elk woord er één teveel kan zijn. Ik heb geen zin in een schorsing, dus ik ga mijn gedachten voor mij houden.”

Ex-Rangers-sluitpost Allan McGregor sprak tegenover de BBC ook duidelijke taal en was volledig akkoord met Clement. De analist spreekt van een verschrikkelijke beslissing en vindt dat de scheidsrechter in kwestie geen wedstrijd in de Champions League meer zou mogen fluiten.

Heeft Clement hier gelijk?

Meest recent

Rode Duivels: de dríé grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

52
52
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

79
79
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

169
169
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

80
80
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

172
172
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

138
138
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

86
86
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

64
64
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

86
86
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

96
96
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

58
58
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

202
202
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

80
80
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

135
135
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

134
134
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

425
425
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

333
333
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

476
476
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

417
417
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

344
344
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

374
374
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

106
106
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

229
229
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

331
331
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

78
78

Meer sportnieuws