Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

door
Clement woedend na uitschakeling: “Om zeep geholpen!”

Rangers en Philippe Clement zijn uitgeschakeld in de Champions League. In de voorrondes ging het mis tegen het Oekraïense Dynamo Kiev. De Belgische oefenmeester was na afloop woedend.

Rangers kreeg een discutabele rode kaart waarna het helemaal fout ging voor Clement en zijn manschappen. In de heenwedstrijd werd het 1-1, maar thuis verloor het in de terugwedstrijd met 0-2. Clement was niet te spreken over Italiaanse scheidsrechter Marco Guida.

LEES OOK: Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Ziedend

Clement was na de wedstrijd in alle staten, maar probeerde toch kalm te reageren. “Ik heb de beelden teruggezien. Dit is geen fout. Jefté springt gewoon hoger. Dat is het enige wat er gebeurt. Maar dit is wel een heel beslissend moment en het heeft uiteindelijk de droom van onze kleedkamer en die van 50.000 fans om zeep geholpen.”

Clement ging zelfs nog een stapje verder. “Je verwacht een beter niveau bij de arbitrage. Dit is voor mij de slechtste beslissing die ik in mijn carrière van meer dan dertig jaar al heb gezien”, citeert Het Laatste Nieuws. De voormalige coach van onder meer Club Brugge kan de Champions League-droom aldus opbergen.

Uitleg gevraagd

Clement vroeg zelfs uitleg aan de ref, maar kreeg geen gehoor. “Al heb ik dat wel geprobeerd. Ik heb veel dingen in mijn hoofd die ik nu kan zeggen. Maar jullie weten dat elk woord er één teveel kan zijn. Ik heb geen zin in een schorsing, dus ik ga mijn gedachten voor mij houden.”

Ex-Rangers-sluitpost Allan McGregor sprak tegenover de BBC ook duidelijke taal en was volledig akkoord met Clement. De analist spreekt van een verschrikkelijke beslissing en vindt dat de scheidsrechter in kwestie geen wedstrijd in de Champions League meer zou mogen fluiten.

Heeft Clement hier gelijk?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

38
38
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

107
107
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

102
102
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

127
127
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

242
242
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

62
62
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

559
559
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

283
283
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

134
134
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

294
294
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

207
207
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

367
367
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

351
351
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

472
472
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

211
211
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

102
102
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

412
412
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

378
378
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

148
148
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

291
291
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

222
222
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

296
296
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

166
166

Meer sportnieuws