Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

door
Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

Union droomde de voorbije weken stiekem van kwalificatie voor de Champions League, maar die droom is nu al gaan vliegen. De vice-kampioen struikelde al over de eerste horde en moest in de derde kwalificatieronde meteen zijn meerdere erkennen in Slavia Praag.

LEES OOK: Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Union kon onvoldoende gevaar creëren

Nadat het vorige week in Tsjechië al op pijnlijke wijze de heenwedstrijd met 3-1 verloren had, ging Union nu ook in de terugmatch de boot in. Het probeerde een hele wedstrijd lang tevergeefs door de afweer van het stugge Slavia te breken en slikte in de slotfase opnieuw een treffer, waardoor er op het einde 0-1 op het scorebord stond.

"We hebben er alles aan gedaan om iets te creëren, maar het was bij momenten te slordig in de eindfase", moest trainer Sébastien Pocognoli nadien vaststellen bij VTM. "Ik kan mijn spelers niets verwijten. Ze hebben alles gegeven en waren klaar om het gevecht met Slavia aan te gaan."

Drie nederlagen op een rij

Feit blijft wel dat Union nu al tegen drie officiële nederlagen op een rij aankijkt. Tussen de twee nederlagen tegen Slavia door gingen ze vorig weekend immers ook in de competitie verliezen op het veld van Westerlo. Het tij kan dus maar beter snel keren voor de Brusselaars.

"Toch houd ik aan vandaag een beter gevoel over dan aan Westerlo", blijft Pocognoli wel optimistisch. "Je verliest op een andere manier tegen een defensief sterke tegenstander. Dit Slavia is een goede ploeg, maar ook geen uitzonderlijke ploeg. Ik blijf het gevoel hebben dat er iets mogelijk was. Zeker in de heenmatch zat er meer in en hadden we onszelf een betere uitgangspositie kunnen gunnen."

Zal Union zich snel herpakken?

Meest recent

'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

1
1
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

35
35
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

16
16
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

145
145
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

12
12
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

117
117
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

193
193
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

309
309
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

51
51
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

134
134
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

275
275
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

130
130
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

59
59
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

364
364
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

111
111
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

480
480
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

724
724
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

305
305
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

304
304
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1048
1048
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

75
75
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

516
516
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

186
186

Meer sportnieuws