Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

door
Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

Union droomde de voorbije weken stiekem van kwalificatie voor de Champions League, maar die droom is nu al gaan vliegen. De vice-kampioen struikelde al over de eerste horde en moest in de derde kwalificatieronde meteen zijn meerdere erkennen in Slavia Praag.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Union kon onvoldoende gevaar creëren

Nadat het vorige week in Tsjechië al op pijnlijke wijze de heenwedstrijd met 3-1 verloren had, ging Union nu ook in de terugmatch de boot in. Het probeerde een hele wedstrijd lang tevergeefs door de afweer van het stugge Slavia te breken en slikte in de slotfase opnieuw een treffer, waardoor er op het einde 0-1 op het scorebord stond.

"We hebben er alles aan gedaan om iets te creëren, maar het was bij momenten te slordig in de eindfase", moest trainer Sébastien Pocognoli nadien vaststellen bij VTM. "Ik kan mijn spelers niets verwijten. Ze hebben alles gegeven en waren klaar om het gevecht met Slavia aan te gaan."

Drie nederlagen op een rij

Feit blijft wel dat Union nu al tegen drie officiële nederlagen op een rij aankijkt. Tussen de twee nederlagen tegen Slavia door gingen ze vorig weekend immers ook in de competitie verliezen op het veld van Westerlo. Het tij kan dus maar beter snel keren voor de Brusselaars.

"Toch houd ik aan vandaag een beter gevoel over dan aan Westerlo", blijft Pocognoli wel optimistisch. "Je verliest op een andere manier tegen een defensief sterke tegenstander. Dit Slavia is een goede ploeg, maar ook geen uitzonderlijke ploeg. Ik blijf het gevoel hebben dat er iets mogelijk was. Zeker in de heenmatch zat er meer in en hadden we onszelf een betere uitgangspositie kunnen gunnen."

Zal Union zich snel herpakken?

Meest recent

Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

17
17
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

192
192
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

204
204
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

119
119
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

223
223
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

65
65
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

83
83
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

213
213
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

286
286
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

96
96
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

98
98
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

121
121
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

231
231
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

169
169
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

162
162
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

145
145
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

415
415
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

395
395
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

529
529
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

402
402
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

129
129
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

174
174
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

310
310
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

94
94

Meer sportnieuws