Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

door
Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

Union droomde de voorbije weken stiekem van kwalificatie voor de Champions League, maar die droom is nu al gaan vliegen. De vice-kampioen struikelde al over de eerste horde en moest in de derde kwalificatieronde meteen zijn meerdere erkennen in Slavia Praag.

LEES OOK: Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Union kon onvoldoende gevaar creëren

Nadat het vorige week in Tsjechië al op pijnlijke wijze de heenwedstrijd met 3-1 verloren had, ging Union nu ook in de terugmatch de boot in. Het probeerde een hele wedstrijd lang tevergeefs door de afweer van het stugge Slavia te breken en slikte in de slotfase opnieuw een treffer, waardoor er op het einde 0-1 op het scorebord stond.

"We hebben er alles aan gedaan om iets te creëren, maar het was bij momenten te slordig in de eindfase", moest trainer Sébastien Pocognoli nadien vaststellen bij VTM. "Ik kan mijn spelers niets verwijten. Ze hebben alles gegeven en waren klaar om het gevecht met Slavia aan te gaan."

Drie nederlagen op een rij

Feit blijft wel dat Union nu al tegen drie officiële nederlagen op een rij aankijkt. Tussen de twee nederlagen tegen Slavia door gingen ze vorig weekend immers ook in de competitie verliezen op het veld van Westerlo. Het tij kan dus maar beter snel keren voor de Brusselaars.

"Toch houd ik aan vandaag een beter gevoel over dan aan Westerlo", blijft Pocognoli wel optimistisch. "Je verliest op een andere manier tegen een defensief sterke tegenstander. Dit Slavia is een goede ploeg, maar ook geen uitzonderlijke ploeg. Ik blijf het gevoel hebben dat er iets mogelijk was. Zeker in de heenmatch zat er meer in en hadden we onszelf een betere uitgangspositie kunnen gunnen."

Zal Union zich snel herpakken?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

39
39
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

37
37
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

81
81
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

43
43
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

290
290
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

286
286
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

94
94
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

433
433
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

288
288
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

109
109
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

268
268
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

530
530
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

92
92
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

67
67
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

46
46
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

388
388
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

594
594
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

287
287
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

83
83
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

496
496
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

223
223
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

321
321
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

205
205
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

149
149

Meer sportnieuws