Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

door
Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

Union droomde de voorbije weken stiekem van kwalificatie voor de Champions League, maar die droom is nu al gaan vliegen. De vice-kampioen struikelde al over de eerste horde en moest in de derde kwalificatieronde meteen zijn meerdere erkennen in Slavia Praag.

Union kon onvoldoende gevaar creëren

Nadat het vorige week in Tsjechië al op pijnlijke wijze de heenwedstrijd met 3-1 verloren had, ging Union nu ook in de terugmatch de boot in. Het probeerde een hele wedstrijd lang tevergeefs door de afweer van het stugge Slavia te breken en slikte in de slotfase opnieuw een treffer, waardoor er op het einde 0-1 op het scorebord stond.

"We hebben er alles aan gedaan om iets te creëren, maar het was bij momenten te slordig in de eindfase", moest trainer Sébastien Pocognoli nadien vaststellen bij VTM. "Ik kan mijn spelers niets verwijten. Ze hebben alles gegeven en waren klaar om het gevecht met Slavia aan te gaan."

Drie nederlagen op een rij

Feit blijft wel dat Union nu al tegen drie officiële nederlagen op een rij aankijkt. Tussen de twee nederlagen tegen Slavia door gingen ze vorig weekend immers ook in de competitie verliezen op het veld van Westerlo. Het tij kan dus maar beter snel keren voor de Brusselaars.

"Toch houd ik aan vandaag een beter gevoel over dan aan Westerlo", blijft Pocognoli wel optimistisch. "Je verliest op een andere manier tegen een defensief sterke tegenstander. Dit Slavia is een goede ploeg, maar ook geen uitzonderlijke ploeg. Ik blijf het gevoel hebben dat er iets mogelijk was. Zeker in de heenmatch zat er meer in en hadden we onszelf een betere uitgangspositie kunnen gunnen."

Zal Union zich snel herpakken?

Meest recent

Promotie plots in gevaar? KV Kortrijk reageert

De 31ste speeldag in de Challenger Pro League bracht zaterdag een grote verrassing. KV Kortrijk ...

101
101
Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

De laatste tijd is het bij de voetbalbond alle hens aan dek om de toekomst van de Rode Duivels ...

71
71
'AA Gent wil Deens koopje doen'

Bij AA Gent is het alweer een seizoen met ups en downs geweest. Desondanks liggen ze wel nog op ...

34
34
Knalprestatie van Stassin, Juve schiet zichzelf in voet

Lucas Stassin was vrijdag dé grote verrassing in de selectie van de Rode Duivels. De jonge ...

23
23
Gent krijgt sterkhouder terug: "Klaar voor start POs"

AA Gent zal er zondag alles aan doen om zijn plaats in de top zes niet meer weg te geven. Daarvoor ...

18
18
Record in zicht: Kompany doet opmerkelijke uitspraak

Bayern München haalde in de voorbije week stevig uit in de Champions League, waarin Atalanta in ...

138
138
SK Beveren bouwt verder aan droomseizoen, remontada Lokeren

SK Beveren is weer een stap dichter bij een absoluut unicum. De Waaslanders maakten thuis gehakt van ...

57
57
Nainggolan doet boekje open over Antwerp en Beerschot

Vrijdagavond kreeg Patro Eisden in de Challenger Pro League een 0-4 om de oren van Beerschot. Het ...

97
97
Zeer verrassende transferwending bij Antwerp?

Antwerp sluit zijn seizoen in de reguliere competitie zondag nog af met een trip naar Leuven. Daarna ...

149
149
'Frankrijk steigert na soap rond Club Brugge-speler'

Bij Club Brugge proberen ze zondag nog een zo goed mogelijke uitgangspositie te veroveren voor de ...

110
110
Milan herpakt zich, dompers voor Lavia en Lokonga

Er stonden zaterdagavond in het buitenland nog enkele interessante affiches op het programma. AC ...

13
13
Club Brugge slikt stevige Vanaken-domper

Club Brugge kon de laatste weken lang niet altijd overtuigen, maar slaagde er wel in om in het spoor ...

404
404
Van Gucht scoort weer: “Ze zet mij op het juiste pad”

Ruben Van Gucht weet als geen ander vrouwelijk schoon aan te trekken. De VRT-man kwam de laatste ...

19
19
'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Anderlecht volgt een speler die in Duitsland almaar meer naam maakt, maar goedkoop wordt dit dossier ...

151
151
Oplapwerk bij Club Brugge: dubbele WK-droom doorprikt?

Club Brugge zal volgende week weer een pak internationals zien uitzwermen. Een aantal van hun hoopt ...

89
89
De Mil jubelt: Gent krijgt forse opsteker richting Play-Offs

Behoudens een onwaarschijnlijke afgang plaatst AA Gent zich zondag voor de Champions' Play-Offs. ...

122
122
'Weer kassa voor OHL: zelfs Liverpool meldt zich'

OH Leuven vestigde vorige zomer nog een transferrecord door Ezechiel Banzuzi voor maar liefst 16 ...

46
46
Lukaku laat zich opnieuw zien bij Anderlecht

Wanneer de Rode Duivels binnen enkele dagen op het vliegtuig naar de Verenigde Staten stappen, zal ...

221
221
Garcia keihard: "Zij mogen kruis maken over WK"

De Rode Duivels trekken na het weekend op stage naar de Verenigde Staten om zich voor te bereiden op ...

263
263
Bizarre verdwijning bij Charleroi: "Weet niet waar hij is"

Voor Charleroi dreigt het seizoen toch op een ontgoocheling te eindigen. Even mochten de Carolo's ...

44
44
Yves Vanderhaeghe bezorgt ex-club ongeziene mokerslag

De competitie in de Challenger Pro League leek er lange tijd één op twee snelheden. ...

142
142
Drie dolle minuten waren genoeg: Bayern blijft razen

Bayern München blijft door het seizoen razen. Nadat het eerder op de week al vlot afrekende met ...

86
86
'Titanenstrijd voor goudhaantje: Mechelen eist 7 miljoen'

KV Mechelen beleeft een topseizoen en is zelfs een speeldag voor het einde van de reguliere ...

357
357
Portugal draait Rode Duivels een loer en overtuigt talent

De laatste jaren is er heel wat te doen over Belgische talenten met een dubbele nationaliteit. De ...

88
88
"Speelde ik bij Anderlecht, was ik Rode Duivel geweest"

Het lijkt erop dat de Rode Duivels weer naast een talent zullen grijpen, want het heeft er alle ...

131
131

Meer sportnieuws