Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

door
Pocognoli legt vinger op de wonde na CL-uitschakeling

Union droomde de voorbije weken stiekem van kwalificatie voor de Champions League, maar die droom is nu al gaan vliegen. De vice-kampioen struikelde al over de eerste horde en moest in de derde kwalificatieronde meteen zijn meerdere erkennen in Slavia Praag.

LEES OOK: Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Union kon onvoldoende gevaar creëren

Nadat het vorige week in Tsjechië al op pijnlijke wijze de heenwedstrijd met 3-1 verloren had, ging Union nu ook in de terugmatch de boot in. Het probeerde een hele wedstrijd lang tevergeefs door de afweer van het stugge Slavia te breken en slikte in de slotfase opnieuw een treffer, waardoor er op het einde 0-1 op het scorebord stond.

"We hebben er alles aan gedaan om iets te creëren, maar het was bij momenten te slordig in de eindfase", moest trainer Sébastien Pocognoli nadien vaststellen bij VTM. "Ik kan mijn spelers niets verwijten. Ze hebben alles gegeven en waren klaar om het gevecht met Slavia aan te gaan."

Drie nederlagen op een rij

Feit blijft wel dat Union nu al tegen drie officiële nederlagen op een rij aankijkt. Tussen de twee nederlagen tegen Slavia door gingen ze vorig weekend immers ook in de competitie verliezen op het veld van Westerlo. Het tij kan dus maar beter snel keren voor de Brusselaars.

"Toch houd ik aan vandaag een beter gevoel over dan aan Westerlo", blijft Pocognoli wel optimistisch. "Je verliest op een andere manier tegen een defensief sterke tegenstander. Dit Slavia is een goede ploeg, maar ook geen uitzonderlijke ploeg. Ik blijf het gevoel hebben dat er iets mogelijk was. Zeker in de heenmatch zat er meer in en hadden we onszelf een betere uitgangspositie kunnen gunnen."

Zal Union zich snel herpakken?

Meest recent

Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

108
108
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

170
170
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

101
101
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

122
122
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

36
36
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

423
423
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

160
160
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

315
315
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

469
469
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

197
197
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

346
346
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

176
176
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

138
138
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

141
141
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

70
70
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

239
239
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

64
64
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

312
312
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

218
218
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

219
219
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

435
435
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

515
515
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

77
77
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

345
345

Meer sportnieuws