'Antwerp laat zich de kaas van het brood eten voor Nonge'

door
'Antwerp laat zich de kaas van het brood eten voor Nonge'

Antwerp zal de komende weken wellicht nog de nodige spelers zien vertrekken, want na eerder al George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp lijken er ook voor Alhassan Yusuf, Mandela Keita en Zeno Van Den Bosch nog transfers in de pijplijn te zitten. Dat maakt dat vooral het middenveld getroffen dreigt te worden.

Jonas De Roeck zal dus nog versterking in die linie kunnen gebruiken. Antwerp speurt de markt af en leek daarbij zijn oog te mate, vallen op een groot Belgisch talent. De voorbije maanden werden ze immers al meermaals gelinkt aan Joseph Nonge Boende.

LEES OOK: Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

Antwerp al lang geïnteresseerd in Nonge

De 19-jarige mag deze zomer vertrekken bij Juventus, waar hij vorig seizoen zijn kans kreeg in de A-kern maar ze niet kon grijpen. Zijn laatste optreden was een dramatische invalbeurt op Napoli in maart, waar hij een penalty veroorzaakte en na nog geen kwartier weer naar de kant gehaald werd.

Antwerp dreigt zich echter de kaas van het brood te laten eten. Sacha Tavolieri weet immers dat de Engelse tweedeklasser West Bromwich Albion zich concreet gemeld heeft voor Nonge. Ze zouden al een eerste aanbieding neergelegd hebben bij Juventus voor een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

West Brom lijkt transfer te kapen

Nonge zou bovendien zelf een overgang wel zien zitten. Hij sprak al met trainer Carlos Corberan, die vorig seizoen indruk maakte door West Brom met fris voetbal naar een vijfde plaats in de Championship te loodsen. Ze gingen vervolgens in de play-offs voor promotie wel meteen onderuit tegen Southampton.

De verwachting is dan ook dat Nonge snel een persoonlijk akkoord zou kunnen vinden met de Engelsen. Antwerp dreigt dus te laat te komen en zal zijn versterking voor het middenveld wellicht elders moeten gaan zoeken.

Zou West Brom voor Nonge een betere keuze zijn dan Antwerp?

Meest recent

Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

0
0
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

6
6
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

91
91
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

56
56
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

54
54
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

28
28
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

197
197
Herman Brusselmans ontsnapt opnieuw aan veroordeling

In de rechtbank van Gent keek Herman Brusselmans vandaag opnieuw de justitie in de ogen, in een zaak ...

34
34
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

66
66
Diego Moreira haalt ferm uit na glansrol: ex-club afgemaakt

Diego Moreira speelde afgelopen speeldag in de Ligue 1 een geweldige wedstrijd. De Rode Duivel was ...

38
38
Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

66
66
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

352
352
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

501
501
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

352
352
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

425
425
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

168
168
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

240
240
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

186
186
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

183
183
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

150
150
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

371
371
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

99
99
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

344
344
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

266
266
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

472
472

Meer sportnieuws