'Antwerp laat zich de kaas van het brood eten voor Nonge'

door
'Antwerp laat zich de kaas van het brood eten voor Nonge'

Antwerp zal de komende weken wellicht nog de nodige spelers zien vertrekken, want na eerder al George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp lijken er ook voor Alhassan Yusuf, Mandela Keita en Zeno Van Den Bosch nog transfers in de pijplijn te zitten. Dat maakt dat vooral het middenveld getroffen dreigt te worden.

Jonas De Roeck zal dus nog versterking in die linie kunnen gebruiken. Antwerp speurt de markt af en leek daarbij zijn oog te mate, vallen op een groot Belgisch talent. De voorbije maanden werden ze immers al meermaals gelinkt aan Joseph Nonge Boende.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Antwerp al lang geïnteresseerd in Nonge

De 19-jarige mag deze zomer vertrekken bij Juventus, waar hij vorig seizoen zijn kans kreeg in de A-kern maar ze niet kon grijpen. Zijn laatste optreden was een dramatische invalbeurt op Napoli in maart, waar hij een penalty veroorzaakte en na nog geen kwartier weer naar de kant gehaald werd.

Antwerp dreigt zich echter de kaas van het brood te laten eten. Sacha Tavolieri weet immers dat de Engelse tweedeklasser West Bromwich Albion zich concreet gemeld heeft voor Nonge. Ze zouden al een eerste aanbieding neergelegd hebben bij Juventus voor een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

West Brom lijkt transfer te kapen

Nonge zou bovendien zelf een overgang wel zien zitten. Hij sprak al met trainer Carlos Corberan, die vorig seizoen indruk maakte door West Brom met fris voetbal naar een vijfde plaats in de Championship te loodsen. Ze gingen vervolgens in de play-offs voor promotie wel meteen onderuit tegen Southampton.

De verwachting is dan ook dat Nonge snel een persoonlijk akkoord zou kunnen vinden met de Engelsen. Antwerp dreigt dus te laat te komen en zal zijn versterking voor het middenveld wellicht elders moeten gaan zoeken.

🚀

Zou West Brom voor Nonge een betere keuze zijn dan Antwerp?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

38
38
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

20
20
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

22
22
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

29
29
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

59
59
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

16
16
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

155
155
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

191
191
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

47
47
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

352
352
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

261
261
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

213
213
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

83
83
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

76
76
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

105
105
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

134
134
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

408
408
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws