'Antwerp laat zich de kaas van het brood eten voor Nonge'

415 stemmen
'Antwerp laat zich de kaas van het brood eten voor Nonge'

Antwerp zal de komende weken wellicht nog de nodige spelers zien vertrekken, want na eerder al George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp lijken er ook voor Alhassan Yusuf, Mandela Keita en Zeno Van Den Bosch nog transfers in de pijplijn te zitten. Dat maakt dat vooral het middenveld getroffen dreigt te worden.

Jonas De Roeck zal dus nog versterking in die linie kunnen gebruiken. Antwerp speurt de markt af en leek daarbij zijn oog te mate, vallen op een groot Belgisch talent. De voorbije maanden werden ze immers al meermaals gelinkt aan Joseph Nonge Boende.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

Antwerp al lang geïnteresseerd in Nonge

De 19-jarige mag deze zomer vertrekken bij Juventus, waar hij vorig seizoen zijn kans kreeg in de A-kern maar ze niet kon grijpen. Zijn laatste optreden was een dramatische invalbeurt op Napoli in maart, waar hij een penalty veroorzaakte en na nog geen kwartier weer naar de kant gehaald werd.

Antwerp dreigt zich echter de kaas van het brood te laten eten. Sacha Tavolieri weet immers dat de Engelse tweedeklasser West Bromwich Albion zich concreet gemeld heeft voor Nonge. Ze zouden al een eerste aanbieding neergelegd hebben bij Juventus voor een uitleenbeurt zonder aankoopoptie.

West Brom lijkt transfer te kapen

Nonge zou bovendien zelf een overgang wel zien zitten. Hij sprak al met trainer Carlos Corberan, die vorig seizoen indruk maakte door West Brom met fris voetbal naar een vijfde plaats in de Championship te loodsen. Ze gingen vervolgens in de play-offs voor promotie wel meteen onderuit tegen Southampton.

De verwachting is dan ook dat Nonge snel een persoonlijk akkoord zou kunnen vinden met de Engelsen. Antwerp dreigt dus te laat te komen en zal zijn versterking voor het middenveld wellicht elders moeten gaan zoeken.

Zou West Brom voor Nonge een betere keuze zijn dan Antwerp?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

43
43
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

82
82
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

78
78
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

104
104
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

122
122
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

286
286
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

463
463
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

224
224
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

323
323
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

307
307
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

571
571
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

364
364
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

138
138
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

194
194
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

422
422
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

365
365
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

172
172
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws