'Club Brugge moet miljoenen delen van Antonio Nusa'

1464 stemmen
'Club Brugge moet miljoenen delen van Antonio Nusa'

Club Brugge heeft Antonio Nusa verkocht aan RB Leipzig. De passage van de Noor en de transfer brachten niet 100% wat iedereen had gehoopt bij Club Brugge. Toch is dit een goede oplossing.

LEES OOK: 'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Club Brugge moet Stabaek betalen

Club Brugge kocht Nusa voor 3 miljoen euro weg bij Stabaek, wat toch wel een hoge som was voor toen een amper 16-jarige speler. Hij had dan ook héél veel talent. Alle potentie om de wereldtop te halen.

Nusa toonde flitsen, maar kon nooit echt constant uitblinken. Zonde. Een jaar geleden bood Chelsea 30 miljoen euro, maar Club weigerde. Brentford ging nog verder en bood 37 miljoen euro in februari 2024. De medische keuring gooide roet in het eten. 

Hopen op grote doorbraak bij Leipzig

Club Brugge vangt nu 21 miljoen euro. Dat staat vast. Dat bedrag kan nog oplopen tot 28 miljoen euro, maar dan moet er eerst aan bepaalde criteria worden voldaan. Daarnaast is er nog een doorverkooppercentage van 12,5% en dat is wellicht op de meerwaarde. RB Leipzig is wel een club die goed verloopt, dus de Noor kan als alles meezit nog meer dan 30 miljoen euro opleveren. 

Club Brugge moet ook nog een fikse som betalen aan Stabaek. Het moest eerder al een flinke bonus overmaken aan Stabaek door de eerste interland van Nusa bij Noorwegen. Daarnaast hadden zij ook een doorverkooppercentage van 15% op de meerwaarde, wat Noorse media toen meldden. Daardoor moet Club Brugge nog eens 2,7 miljoen euro doorstorten aan Stabaek.

Gaat Nusa het waarmaken bij Leipzig?

Meest recent

Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

24
24
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

43
43
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

402
402
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

174
174
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

211
211
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

336
336
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

105
105
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

82
82
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

126
126
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

213
213
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

40
40
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

273
273
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

201
201
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

38
38
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

38
38
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

152
152
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

251
251
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

71
71
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

218
218
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

216
216
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

287
287
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

121
121
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

458
458
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

650
650

Meer sportnieuws