'Club Brugge moet miljoenen delen van Antonio Nusa'

door
'Club Brugge moet miljoenen delen van Antonio Nusa'

Club Brugge heeft Antonio Nusa verkocht aan RB Leipzig. De passage van de Noor en de transfer brachten niet 100% wat iedereen had gehoopt bij Club Brugge. Toch is dit een goede oplossing.

LEES OOK: Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Club Brugge moet Stabaek betalen

Club Brugge kocht Nusa voor 3 miljoen euro weg bij Stabaek, wat toch wel een hoge som was voor toen een amper 16-jarige speler. Hij had dan ook héél veel talent. Alle potentie om de wereldtop te halen.

Nusa toonde flitsen, maar kon nooit echt constant uitblinken. Zonde. Een jaar geleden bood Chelsea 30 miljoen euro, maar Club weigerde. Brentford ging nog verder en bood 37 miljoen euro in februari 2024. De medische keuring gooide roet in het eten. 

Hopen op grote doorbraak bij Leipzig

Club Brugge vangt nu 21 miljoen euro. Dat staat vast. Dat bedrag kan nog oplopen tot 28 miljoen euro, maar dan moet er eerst aan bepaalde criteria worden voldaan. Daarnaast is er nog een doorverkooppercentage van 12,5% en dat is wellicht op de meerwaarde. RB Leipzig is wel een club die goed verloopt, dus de Noor kan als alles meezit nog meer dan 30 miljoen euro opleveren. 

Club Brugge moet ook nog een fikse som betalen aan Stabaek. Het moest eerder al een flinke bonus overmaken aan Stabaek door de eerste interland van Nusa bij Noorwegen. Daarnaast hadden zij ook een doorverkooppercentage van 15% op de meerwaarde, wat Noorse media toen meldden. Daardoor moet Club Brugge nog eens 2,7 miljoen euro doorstorten aan Stabaek.

Gaat Nusa het waarmaken bij Leipzig?

Meest recent

Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

61
61
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

34
34
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

228
228
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

353
353
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

55
55
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

37
37
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

29
29
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

248
248
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

345
345
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

206
206
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

75
75
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

60
60
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

322
322
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

187
187
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

290
290
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

188
188
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

122
122
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

184
184
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

104
104
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

219
219
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

95
95
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

140
140
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

120
120
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

172
172

Meer sportnieuws