FCV Dender strikt tiende aanwinst, OHL shopt bij Feyenoord

71 stemmen
FCV Dender strikt tiende aanwinst, OHL shopt bij Feyenoord

FCV Dender is met een 7 op 9 bijzonder goed aan het seizoen begonnen. De promovendus zit niet stil op de transfermarkt en stelde vandaag aanwinst nummer tien voor. Die vonden ze bij FC Groningen. OH Leuven wist ook een aanwinst aan te trekken.

Oratmangoen naar Dender

"Wij zijn verheugd om de komst van Ragnar Oratmangoen aan te kondigen, een middenvelder die ons team komt versterken tot 2026. Ragnar Oratmangoen, geboren op 21 januari 1998, is een Nederlands-Indonesische middenvelder met heel wat ervaring. Hij kreeg zijn jeugdopleiding bij Nijmegen, waarna hij doorstroomde naar clubs zoals FC Oss, SC Cambuur, Go Ahead Eagles, FC Groningen en Fortuna Sittard. Hij speelde ook al voor de Indonesische nationale ploeg. Ragnar is een polyvalente middenvelder, maar kent ook zijn weg op de flanken", laat Dender weten.

Tsoungui naar OHL

OHL liet zich ook horen. "De 21-jarige centrale verdediger Antef Tsoungui tekent bij OH Leuven! Tsoungui wordt gehuurd van de Nederlandse topclub Feyenoord", deelt OHL mee.

Frédéric Van den Steen is blij met de nieuwste aanwinst van OH Leuven. "Antef Tsoungui is een zeer getalenteerde, polyvalente verdediger die op beide posities centraal achterin kan spelen. Hij is jong, Belgisch en heel ambitieus. Deze transfer past volledig in de visie van onze club. Wij zijn zeer blij dat hij onze kern komt versterken. Het geeft onze coach ook weer wat extra mogelijkheden in het verdedigend compartiment,” aldus de CEO.

Ook Antef Tsoungui is gelukkig met zijn transfer naar Leuven. “OH Leuven is de juiste stap voor mij op dit moment in mijn carrière. Het project van de club trekt mij aan en ook in de Jupiler Pro League wil ik mij bewijzen.

Goede transfers?

Meest recent

Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

11
11
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

92
92
De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

31
31
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

480
480
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

136
136
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

236
236
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

88
88
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

595
595
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

256
256
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

534
534
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

777
777
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

83
83
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

620
620
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

845
845
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

130
130
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

355
355
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

591
591
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

231
231
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

514
514
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

197
197
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

114
114
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

578
578
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

339
339
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1655
1655
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

122
122

Meer sportnieuws