'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

177
'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

Johan Bakayoko (ex-Anderlecht en Club Brugge) wordt gezien als een toptalent en is al niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. De Rode Duivel kende een sterk seizoen bij PSV Eindhoven.

PSV werd met een straatlengte voorsprong kampioen van de Eredivisie. Bakayoko was één van de absolute sterkhouders en grootmachten zoals PSG, Manchester United, Liverpool en het Bayern München van Vincent Kompany werden naar voren geschoven als geïnteresseerden.

LEES OOK: Ooit het ‘nieuwe wonderkind’ van België, nu op zijn 30ste clubloos

Verrassende optie

Journalist Sacha Tavolieri komt nu echter met verrassend nieuws over Bakayoko. Naar verluidt was enkel Nottingham Forest concreet voor het dribbelwonder. Bakayoko en PSV weigerde het voorstel van de Engelse subtopclub. De Rode Duivel wil enkel naar de absolute top verhuizen.

Bakayoko maakt er geen geheim van dat een verlengd verblijf bij PSV geen straf zou zijn. De snelheidsduivel is gelukkig in Eindhoven en zal enkel een transfer maken als het naar een topcompetitie is en dat de club in kwestie een titelkandidaat van die competitie is.

Last minute-transfer

Toch zijn de Eindhovenaren nog op hun hoede. De Nederlandse topclub beseft dat er last minute nog altijd een topaanbieding binnen kan komen van een absolute grootmacht. Als Bakayoko een transfer ziet zitten kan het plots snel gaan. Voorlopig lijkt de Rode Duivel echter bij PSV te zullen blijven.

Bakayoko speelde in de jeugd van Anderlecht, Club Brugge, OHL en KV Mechelen vooraleer hij naar PSV trok. Daar brak hij uiteindelijk ook op jonge leeftijd door. Nu is de buitenspeler een vaste waarde met een marktwaarde van 45 miljoen euro. PSV wil naar verluidt meer dan 50 miljoen euro ontvangen.

Moet Bakayoko bij PSV blijven?

Meest recent

Zidane roteert: nachtmerrie voor Duivelse defensie

België kan maandagavond een gouden zaak doen in de Nations League. Maar dan moeten ze voor het ...

10
10
Opstelling Duivels: Van Bommel knutselt nieuw middenveld

De Rode Duivels kruisen maandagavond voor de tweede keer op één week tijd de degens ...

59
59
Grote patron bij Duivels: "Alles begint en eindigt met hem"

De Rode Duivels zijn zondagnamiddag met het nodige vertrouwen naar Parijs afgereisd voor het duel ...

99
99
Nieuwe Ronaldo-twist: bondscoach zet deur wagenwijd open

De eerste kwartfinalist in de Nations League is nu al bekend, want na een vierde zege op rij is ...

51
51
Ierland-Israël ontspoort weer met spuwincident

Zondagavond keken Ierland en Israël elkaar opnieuw in de ogen en daar was na de bewogen ...

53
53
Vrancken slaat terug na Belgische kritiek

Wouter Vrancken zette in de zomer een zeer opmerkelijke stap in zijn trainerscarrière. Na een ...

65
65
Nederland pakt leiding in groep, Portugal al geplaatst

De eerste kwartfinalist in de Nations League is zondagavond al bekend geraakt. Portugal heeft zich ...

40
40
De Cat maakte (even?) einde aan profcarrière RSCA-talent

Anderlecht incasseerde in de zomer met veel tegenzin 18,5 miljoen euro voor Nathan De Cat, die ...

67
67
Van Bommel verrast iedereen: "Beste met wie ik ooit speelde"

De Rode Duivels staan maandagavond in hun vierde wedstrijd in de Nations League opnieuw tegenover ...

144
144
Godts: "Of ik mij in Parijs extra zal willen tonen?"

De Rode Duivels gaan maandagavond in Parijs op zoek naar hun derde overwinning in deze Nations ...

24
24
'Frans team krijgt vorm: Zidane wijzigt stevig'

Maandagavond spelen de Rode Duivels hun laatste wedstrijd van een intens vierluik. Daarin nemen ze ...

66
66
Van Bommel lyrisch over Duivel: "Speelde drie keer goed"

Mark van Bommel gaat volledig mee in het verhaal van de KBVB. Meten is weten. De bondscoach sprak op ...

131
131
Van der Bruggen weg bij Cercle Brugge? Dit zegt de middenvelder

Cercle Brugge is niet goed begonnen aan het seizoen. De Bruggelingen kunnen wel weer rekenen op ...

214
214
'Het staat al vast: Van Bommel vernedert Lukaku opnieuw'

Vijftien minuten en vijf balcontacten had hij nodig in Luik. Doelpunt 94, Sclessin op zijn kop, de ...

170
170
Van Bommel prikkelt Duivel: "Kan veel beter"

België neemt het maandagavond op tegen Frankrijk, dat uiteraard de grote favoriet is. Mark van ...

170
170
‘Beerschot plant verrassende ingaande transfer'

De 24-jarige flankaanvaller Amine Rehmi is opgedoken bij Beerschot. De Nederlander zit sinds 3 ...

308
308
Godts looft Rode Duivel: "Leer veel van hem"

Mika Godts krijgt volop zijn kans onder Mark van Bommel. De flankaanvaller toonde zich vooral tegen ...

151
151
Nieuw middenveld, nieuwe aanvoerder: Van Bommel geeft hint

De Rode Duivels sluiten maandagavond hun eerste vierluik af in de Nations League met de op papier ...

538
538
'Club Brugge opnieuw pionier: megadeal van 60 miljoen'

Club Brugge zorgde afgelopen zomer voor een straffe mijlpaal. Dankzij de transfer van Christos ...

828
828
Harde keuzes Anderlecht: zijspoor dreigt na 9 basisplaatsen

RSC Anderlecht pakte in het slot van de zomermercato uit met een spectulair transferoffensief. ...

487
487
Onuitgegeven ploeg tegen Belgen? Zidane overweegt surprise

Maandagavond sluiten de Rode Duivels het erg lange interland-luik af met een affiche van formaat. Zo ...

63
63
Anderlecht glundert: actie Ambros tegen Spanje gaat viraal

RSC Anderlecht zag tijdens de huidige interland-periode verschillende internationals uitzwermen. En ...

123
123
Rode Duivel in moeilijkheden: Chatelle verlangt wissel

Mark van Bommel kan tevreden zijn over zijn eerste drie wedstrijden als Belgisch bondscoach. Maar ...

295
295
'City wordt leeggeroofd: Barça gaat voor Europese klepper'

Omdat de club inmiddels een beroepsprocedure heeft opgestart, zal het allicht nog een tijdje duren ...

179
179
Concurrentie Mechele? Gedegradeerd duo toont zich op training

Mark van Bommel heeft tijdens zijn eerste interlands als Belgisch bondscoach niet al te veel ...

412
412

Meer sportnieuws