'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

door
'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

Johan Bakayoko (ex-Anderlecht en Club Brugge) wordt gezien als een toptalent en is al niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. De Rode Duivel kende een sterk seizoen bij PSV Eindhoven.

PSV werd met een straatlengte voorsprong kampioen van de Eredivisie. Bakayoko was één van de absolute sterkhouders en grootmachten zoals PSG, Manchester United, Liverpool en het Bayern München van Vincent Kompany werden naar voren geschoven als geïnteresseerden.

LEES OOK: El Ouahdi doet boekje open over transfer naar PSV

Verrassende optie

Journalist Sacha Tavolieri komt nu echter met verrassend nieuws over Bakayoko. Naar verluidt was enkel Nottingham Forest concreet voor het dribbelwonder. Bakayoko en PSV weigerde het voorstel van de Engelse subtopclub. De Rode Duivel wil enkel naar de absolute top verhuizen.

Bakayoko maakt er geen geheim van dat een verlengd verblijf bij PSV geen straf zou zijn. De snelheidsduivel is gelukkig in Eindhoven en zal enkel een transfer maken als het naar een topcompetitie is en dat de club in kwestie een titelkandidaat van die competitie is.

Last minute-transfer

Toch zijn de Eindhovenaren nog op hun hoede. De Nederlandse topclub beseft dat er last minute nog altijd een topaanbieding binnen kan komen van een absolute grootmacht. Als Bakayoko een transfer ziet zitten kan het plots snel gaan. Voorlopig lijkt de Rode Duivel echter bij PSV te zullen blijven.

Bakayoko speelde in de jeugd van Anderlecht, Club Brugge, OHL en KV Mechelen vooraleer hij naar PSV trok. Daar brak hij uiteindelijk ook op jonge leeftijd door. Nu is de buitenspeler een vaste waarde met een marktwaarde van 45 miljoen euro. PSV wil naar verluidt meer dan 50 miljoen euro ontvangen.

Moet Bakayoko bij PSV blijven?

Meest recent

Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

32
32
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

29
29
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

130
130
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

104
104
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

139
139
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

189
189
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

50
50
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

423
423
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

595
595
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

190
190
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

246
246
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

259
259
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

427
427
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

633
633
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

398
398
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

377
377
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

255
255
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

145
145
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

260
260
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

84
84
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

64
64
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

226
226
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

57
57
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

178
178

Meer sportnieuws