'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

door
'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

Johan Bakayoko (ex-Anderlecht en Club Brugge) wordt gezien als een toptalent en is al niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. De Rode Duivel kende een sterk seizoen bij PSV Eindhoven.

PSV werd met een straatlengte voorsprong kampioen van de Eredivisie. Bakayoko was één van de absolute sterkhouders en grootmachten zoals PSG, Manchester United, Liverpool en het Bayern München van Vincent Kompany werden naar voren geschoven als geïnteresseerden.

LEES OOK: Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Verrassende optie

Journalist Sacha Tavolieri komt nu echter met verrassend nieuws over Bakayoko. Naar verluidt was enkel Nottingham Forest concreet voor het dribbelwonder. Bakayoko en PSV weigerde het voorstel van de Engelse subtopclub. De Rode Duivel wil enkel naar de absolute top verhuizen.

Bakayoko maakt er geen geheim van dat een verlengd verblijf bij PSV geen straf zou zijn. De snelheidsduivel is gelukkig in Eindhoven en zal enkel een transfer maken als het naar een topcompetitie is en dat de club in kwestie een titelkandidaat van die competitie is.

Last minute-transfer

Toch zijn de Eindhovenaren nog op hun hoede. De Nederlandse topclub beseft dat er last minute nog altijd een topaanbieding binnen kan komen van een absolute grootmacht. Als Bakayoko een transfer ziet zitten kan het plots snel gaan. Voorlopig lijkt de Rode Duivel echter bij PSV te zullen blijven.

Bakayoko speelde in de jeugd van Anderlecht, Club Brugge, OHL en KV Mechelen vooraleer hij naar PSV trok. Daar brak hij uiteindelijk ook op jonge leeftijd door. Nu is de buitenspeler een vaste waarde met een marktwaarde van 45 miljoen euro. PSV wil naar verluidt meer dan 50 miljoen euro ontvangen.

Moet Bakayoko bij PSV blijven?

Meest recent

'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

9
9
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

197
197
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

188
188
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

90
90
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

341
341
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

374
374
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

57
57
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

264
264
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

515
515
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

162
162
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

198
198
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

291
291
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

296
296
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

356
356
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

531
531
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

180
180
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

298
298
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

495
495
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

383
383
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

197
197
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

436
436
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

342
342
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

198
198
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

733
733
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

288
288

Meer sportnieuws