'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

door
'Last minute-transfer Bakayoko een optie, één club concreet’

Johan Bakayoko (ex-Anderlecht en Club Brugge) wordt gezien als een toptalent en is al niet meer weg te denken in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco. De Rode Duivel kende een sterk seizoen bij PSV Eindhoven.

PSV werd met een straatlengte voorsprong kampioen van de Eredivisie. Bakayoko was één van de absolute sterkhouders en grootmachten zoals PSG, Manchester United, Liverpool en het Bayern München van Vincent Kompany werden naar voren geschoven als geïnteresseerden.

LEES OOK: 'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

Verrassende optie

Journalist Sacha Tavolieri komt nu echter met verrassend nieuws over Bakayoko. Naar verluidt was enkel Nottingham Forest concreet voor het dribbelwonder. Bakayoko en PSV weigerde het voorstel van de Engelse subtopclub. De Rode Duivel wil enkel naar de absolute top verhuizen.

Bakayoko maakt er geen geheim van dat een verlengd verblijf bij PSV geen straf zou zijn. De snelheidsduivel is gelukkig in Eindhoven en zal enkel een transfer maken als het naar een topcompetitie is en dat de club in kwestie een titelkandidaat van die competitie is.

Last minute-transfer

Toch zijn de Eindhovenaren nog op hun hoede. De Nederlandse topclub beseft dat er last minute nog altijd een topaanbieding binnen kan komen van een absolute grootmacht. Als Bakayoko een transfer ziet zitten kan het plots snel gaan. Voorlopig lijkt de Rode Duivel echter bij PSV te zullen blijven.

Bakayoko speelde in de jeugd van Anderlecht, Club Brugge, OHL en KV Mechelen vooraleer hij naar PSV trok. Daar brak hij uiteindelijk ook op jonge leeftijd door. Nu is de buitenspeler een vaste waarde met een marktwaarde van 45 miljoen euro. PSV wil naar verluidt meer dan 50 miljoen euro ontvangen.

Moet Bakayoko bij PSV blijven?

Meest recent

'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

3
3
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

11
11
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

10
10
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

90
90
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

110
110
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

105
105
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

225
225
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

364
364
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

145
145
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

167
167
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

269
269
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

91
91
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

356
356
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

218
218
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

352
352
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

238
238
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

324
324
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

496
496
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

142
142
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

102
102
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

657
657
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

307
307
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

349
349
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

202
202

Meer sportnieuws