Klok tikt voor Vermeeren: ‘Atlético krijgt eis te horen’

door
Klok tikt voor Vermeeren: ‘Atlético krijgt eis te horen’

Arthur Vermeeren houdt de transfermarkt goed in de gaten. De toekomst van de middenvelder lijkt af te hangen van verschillende toptransfers. De overgang van Conor Gallagher van Chelsea naar Atlético Madrid is daar één van.

Atlético hengelt al een tijdje naar de diensten van Gallager en heeft ook al een akkoord bereikt met Chelsea. De Engelsman is in de Spaanse hoofdstad om alles af te ronden, maar de onderhandelingen tussen speler en club verlopen stroef.

LEES OOK: 'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Klok tikt voor Vermeeren

Met Gallagher zou Vermeeren er op het middenveld weer een flinke concurrent bijkrijgen. Eerder werd de Rode Duivel al genoemd bij een uitleenbeurt aan Valencia, maar die deal leek samen te hangen met de transfer van Javi Guerra en die werd alsnog afgeblazen.

Nu krijgt Atlético ook een bizarre eis van Chelsea te horen. De Londenaren willen dat Gallagher een vliegtuig terug naar Londen neemt als de deal voor dinsdagavond niet in orde kan worden gemaakt. De klokt tikt aldus verder voor Vermeeren die op uitsluitsel wacht.

Gesprekken Joao Felix 

Ook Joao Felix wordt genoemd bij een transfer tussen Atlético en Chelsea. Alle transfers worden overigens als apart gezien en de onderhandelingen over de Portugese aanvaller zijn nog aan de gang. Joao Felix speelde eerder al op huurbasis bij Chelsea.

Naast de perikelen met Atlético is Chelsea ook aan het onderhandelen met Napoli. Daar is Victor Osimhen prioriteit om de aanval te versterken. Zijn vertrek kan de overgang van Romelu Lukaku naar Napoli dan weer in gang zetten.

Moet Vermeeren bij Atlético blijven?

Meest recent

'Leko speelt open kaart: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

0
0
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

80
80
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

90
90
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

56
56
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

39
39
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

398
398
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

253
253
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

237
237
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

312
312
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

180
180
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

163
163
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

283
283
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

742
742
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

249
249
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

198
198
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

110
110
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

175
175
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

291
291
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1043
1043
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

338
338
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

354
354
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

99
99
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

521
521

Meer sportnieuws