Gebeten hond Hayen krijgt steun: “Je reinste waanzin”

409 stemmen
Gebeten hond Hayen krijgt steun: “Je reinste waanzin”

Club Brugge is rampzalig aan het nieuwe seizoen begonnen. De landskampioen ging afgelopen speeldag met 3-2 onderuit tegen KRC Genk nadat het 0-2 voorkwam. Coach Nicky Hayen was de gebeten hond.

Hoe snel kan het keren in de voetballerij. Hayen was vorig seizoen nog de held na een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs, maar na een slechte start in het nieuwe seizoen krijgt de oefenmeester al meteen de wind van voren. Ex-coach Georges Leekens springt echter in de bres voor Hayen.

LEES OOK: 'Hayen op wenken bediend: Genk shopt in eigen land'

Club Brugge heeft tijd

Verschillende analisten spreken al van een crisis bij Club Brugge, maar voormalige bondscoach Leekens relativeert dat. “Ik zou mij, Bart Verhaeghe zijnde, toch nog niet te ongerust maken. Het is ambetant, akkoord, maar ook niet meer dan dat. Hayen krijgt dit wel gekeerd. Het is per slot van rekening ook gelukt na het ontslag van Deila. Het is je reinste waanzin dat we Hayen in vraag stellen.”

De volgende tegenstander in de competitie is Royal Antwerp FC. “Club is het aan zijn status verplicht om te winnen. Je kunt wel tijd vragen, en Club verdient die ook na een lang seizoen, een zomer met een EK en veel nieuwe gezichten, maar de resultaten mogen zelfs in die context niet eindeloos uitblijven. Club zal zijn waarden wel terugvinden. Het zal wel in zijn plooi vallen.”

Champions League

In de competitie heeft Club Brugge nog tijd. En ook met de Champions Play-Offs is alles nog mogelijk, dat werd wel duidelijk na vorig seizoen. Maar in de Champions League zal Blauw-Zwart er direct moeten staan. De landskampioen is geplaatst voor de groepsfase en wil hoge ogen gooien in het kampioenenbal.

Heeft Leekens hier gelijk?

Meest recent

Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

126
126
Domper Duitsland: smaakmaker mogelijk out voor WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kwam vandaag met ...

28
28
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

30
30
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

96
96
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

91
91
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

67
67
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

121
121
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

50
50
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

151
151
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

129
129
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

23
23
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

167
167
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

381
381
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

248
248
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

73
73
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

803
803
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

499
499
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

539
539
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

384
384
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

703
703
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

347
347
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

537
537
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

140
140
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

2224
2224
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

193
193

Meer sportnieuws