Gebeten hond Hayen krijgt steun: “Je reinste waanzin”

409 stemmen
Gebeten hond Hayen krijgt steun: “Je reinste waanzin”

Club Brugge is rampzalig aan het nieuwe seizoen begonnen. De landskampioen ging afgelopen speeldag met 3-2 onderuit tegen KRC Genk nadat het 0-2 voorkwam. Coach Nicky Hayen was de gebeten hond.

Hoe snel kan het keren in de voetballerij. Hayen was vorig seizoen nog de held na een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs, maar na een slechte start in het nieuwe seizoen krijgt de oefenmeester al meteen de wind van voren. Ex-coach Georges Leekens springt echter in de bres voor Hayen.

LEES OOK: Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Club Brugge heeft tijd

Verschillende analisten spreken al van een crisis bij Club Brugge, maar voormalige bondscoach Leekens relativeert dat. “Ik zou mij, Bart Verhaeghe zijnde, toch nog niet te ongerust maken. Het is ambetant, akkoord, maar ook niet meer dan dat. Hayen krijgt dit wel gekeerd. Het is per slot van rekening ook gelukt na het ontslag van Deila. Het is je reinste waanzin dat we Hayen in vraag stellen.”

De volgende tegenstander in de competitie is Royal Antwerp FC. “Club is het aan zijn status verplicht om te winnen. Je kunt wel tijd vragen, en Club verdient die ook na een lang seizoen, een zomer met een EK en veel nieuwe gezichten, maar de resultaten mogen zelfs in die context niet eindeloos uitblijven. Club zal zijn waarden wel terugvinden. Het zal wel in zijn plooi vallen.”

Champions League

In de competitie heeft Club Brugge nog tijd. En ook met de Champions Play-Offs is alles nog mogelijk, dat werd wel duidelijk na vorig seizoen. Maar in de Champions League zal Blauw-Zwart er direct moeten staan. De landskampioen is geplaatst voor de groepsfase en wil hoge ogen gooien in het kampioenenbal.

Heeft Leekens hier gelijk?

Meest recent

Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

1
1
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

22
22
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

114
114
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

48
48
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

60
60
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

86
86
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

54
54
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

100
100
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

78
78
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

255
255
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

77
77
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

112
112
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

776
776
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

469
469
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

44
44
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

424
424
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

326
326
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

225
225
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

816
816
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

572
572
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

428
428

Meer sportnieuws