Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

door
Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

Club Brugge heeft het contract van Maxim De Cuyper verlengd, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. Zo komt er einde aan alle transfergeruchten omtrent de Rode Duivel.

De Cuyper werd onder meer met een transfer naar Turkije in verband gebracht. Besiktas en Fenerbahçe zouden op de loer liggen, maar De Cuyper blijft gewoon bij Club Brugge. De linksback tekende een nieuwe verbintenis tot 2028.

Rode Duivel

De Cuyper werkte zich bij Club Brugge op van talent naar sterkhouder én Rode Duivel. De linksback mocht afgelopen Europees Kampioenschap mee naar Duitsland van bondscoach Domenico Tedesco. Hij zou daar echter niet in actie komen. Maar toch is de opmars van De Cuyper indrukwekkend.

Na een uitleenbeurt aan Westerlo werd al snel duidelijk dat de linksback een vaste waarde bij Club Brugge zou worden. ‘Het jeugdproduct is een sterkhouder op de linksachter met een titel en succesvolle Conference League-campagne tot gevolg’, klinkt het bij Club Brugge.

Goudhaantje

Door de sterke prestaties van De Cuyper werd hij deze zomermercato met een transfer in verband gebracht, maar de Rode Duivel wil bevestigen bij Club Brugge en verlengt aldus zijn contract. ‘Dit alles zorgt voor een tweede verlenging op twee jaar tijd. Dankzij de nieuwe overeenkomst zien we De Cuyper tot 2028 op de linkerflank staan in Jan Breydel.’

Dat Club Brugge goud in handen heeft mag wel duidelijk zijn. Als De Cuyper zich zo blijft doorzetten en Tedesco maakt van de vleugelverdediger een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels zullen de clubs in de rij staan. Club Brugge zou alvast op dit moment twintig miljoen euro in gedachten hebben als vraagprijs. Voorlopig gaat De Cuyper echter nergens heen.

LEES OOK: Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De juiste keuze voor De Cuyper?

Meest recent

‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

49
49
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

16
16
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

22
22
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

50
50
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

202
202
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

85
85
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

114
114
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

434
434
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

228
228
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

67
67
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

142
142
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

88
88
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

67
67
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

94
94
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

195
195
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

101
101
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

105
105
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

148
148
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

58
58
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

343
343
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

353
353
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

171
171
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

95
95
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

52
52
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

327
327

Meer sportnieuws