Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

501 stemmen
Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

Club Brugge heeft het contract van Maxim De Cuyper verlengd, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. Zo komt er einde aan alle transfergeruchten omtrent de Rode Duivel.

De Cuyper werd onder meer met een transfer naar Turkije in verband gebracht. Besiktas en Fenerbahçe zouden op de loer liggen, maar De Cuyper blijft gewoon bij Club Brugge. De linksback tekende een nieuwe verbintenis tot 2028.

Rode Duivel

De Cuyper werkte zich bij Club Brugge op van talent naar sterkhouder én Rode Duivel. De linksback mocht afgelopen Europees Kampioenschap mee naar Duitsland van bondscoach Domenico Tedesco. Hij zou daar echter niet in actie komen. Maar toch is de opmars van De Cuyper indrukwekkend.

Na een uitleenbeurt aan Westerlo werd al snel duidelijk dat de linksback een vaste waarde bij Club Brugge zou worden. ‘Het jeugdproduct is een sterkhouder op de linksachter met een titel en succesvolle Conference League-campagne tot gevolg’, klinkt het bij Club Brugge.

Goudhaantje

Door de sterke prestaties van De Cuyper werd hij deze zomermercato met een transfer in verband gebracht, maar de Rode Duivel wil bevestigen bij Club Brugge en verlengt aldus zijn contract. ‘Dit alles zorgt voor een tweede verlenging op twee jaar tijd. Dankzij de nieuwe overeenkomst zien we De Cuyper tot 2028 op de linkerflank staan in Jan Breydel.’

Dat Club Brugge goud in handen heeft mag wel duidelijk zijn. Als De Cuyper zich zo blijft doorzetten en Tedesco maakt van de vleugelverdediger een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels zullen de clubs in de rij staan. Club Brugge zou alvast op dit moment twintig miljoen euro in gedachten hebben als vraagprijs. Voorlopig gaat De Cuyper echter nergens heen.

LEES OOK: Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

De juiste keuze voor De Cuyper?

Meest recent

Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

14
14
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

69
69
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

74
74
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

62
62
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

60
60
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

62
62
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

489
489
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

8
8
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

170
170
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

146
146
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

676
676
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

222
222
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1046
1046
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

87
87
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

750
750
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

382
382
Héérlijke beelden: Trossard en co volledig door het lint na titel

Enkele dagen voor de slotspeeldag is de beslissing dan toch al gevallen in de Premier League. Door ...

99
99
Euvrard komt met groot nieuws over toekomst bij Standard

De kans lijkt alsmaar groter dat Standard straks voor de eerste keer sinds het seizoen 2020/21 nog ...

182
182
Tottenham moet blijven bibberen tot slotspeeldag

De strijd om het behoud in de Premier League zal pas op de slotspeeldag beslist worden. Tottenham ...

114
114
'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

Voor AS Monaco eindigde het seizoen vorig weekend met een ontgoocheling. Het ging in zijn slotmatch ...

131
131
Standard grijpt de macht in PO2, Genk verliest weer punten

Standard heeft op de voorlaatste speeldag een grote stap gezet richting eindwinst in de Europe ...

193
193
Arsenal is kampioen: puntenverlies City beslist titelstrijd

Het doek is dinsdagavond gevallen over de Engelse titelstrijd. Arsenal heeft zich na maar liefst 22 ...

129
129
Burgess kent zijn sanctie na pikante uitspraken

Union moet in de komende dagen hopen op een mirakel om nog landskampioen te worden. Het mag zelf ...

290
290
Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

138
138
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

572
572

Meer sportnieuws