Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

door
Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

Club Brugge heeft het contract van Maxim De Cuyper verlengd, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. Zo komt er einde aan alle transfergeruchten omtrent de Rode Duivel.

De Cuyper werd onder meer met een transfer naar Turkije in verband gebracht. Besiktas en Fenerbahçe zouden op de loer liggen, maar De Cuyper blijft gewoon bij Club Brugge. De linksback tekende een nieuwe verbintenis tot 2028.

Rode Duivel

De Cuyper werkte zich bij Club Brugge op van talent naar sterkhouder én Rode Duivel. De linksback mocht afgelopen Europees Kampioenschap mee naar Duitsland van bondscoach Domenico Tedesco. Hij zou daar echter niet in actie komen. Maar toch is de opmars van De Cuyper indrukwekkend.

Na een uitleenbeurt aan Westerlo werd al snel duidelijk dat de linksback een vaste waarde bij Club Brugge zou worden. ‘Het jeugdproduct is een sterkhouder op de linksachter met een titel en succesvolle Conference League-campagne tot gevolg’, klinkt het bij Club Brugge.

Goudhaantje

Door de sterke prestaties van De Cuyper werd hij deze zomermercato met een transfer in verband gebracht, maar de Rode Duivel wil bevestigen bij Club Brugge en verlengt aldus zijn contract. ‘Dit alles zorgt voor een tweede verlenging op twee jaar tijd. Dankzij de nieuwe overeenkomst zien we De Cuyper tot 2028 op de linkerflank staan in Jan Breydel.’

Dat Club Brugge goud in handen heeft mag wel duidelijk zijn. Als De Cuyper zich zo blijft doorzetten en Tedesco maakt van de vleugelverdediger een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels zullen de clubs in de rij staan. Club Brugge zou alvast op dit moment twintig miljoen euro in gedachten hebben als vraagprijs. Voorlopig gaat De Cuyper echter nergens heen.

LEES OOK: "De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

De juiste keuze voor De Cuyper?

Meest recent

Aankoop overtuigt niet bij Anderlecht: “Te weinig”

Bij RSC Anderlecht is er geen enkele zomeraankoop die de ploeg écht veel beter maakt en bij ...

1
1
Gheysens schiet uit krammen: bom ontploft bij Antwerp

Niet alleen op sportief vlak hangeren er donkere wolken boven de Bosuil, buiten het veld wemelt het ...

14
14
Taravel verschaft update uit ziekenboeg Anderlecht

Na een schamele drie op 21 gaat RSC Anderlecht zondag op het veld van Zulte Waregem eindelijk nog ...

54
54
'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Club Brugge zal tegen Atlético Madrid wellicht weer nood hebben aan een knalprestatie van ...

210
210
Taravel spreekt klare taal over toekomst bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. De zenuwen zijn strakgespannen bij de ...

115
115
Witte rook: Club Brugge stelt nieuwe flankaanvaller voor

Club Brugge trekt de afgelopen jaren alsmaar meer de kaart van de jeugd. Niet alleen producten van ...

189
189
Max Dean gooit recht in de roos: Fans AA Gent smullen

Van twijfel naar doelpunten en van frustratie naar verlossing. Max Dean beleeft de laatste weken een ...

56
56
PO1-kandidaat zwaar onder druk: “Grote ontgoocheling”

Vrijdagavond wordt een nieuwe speeldag van de Jupiler Pro League afgetrapt. KAA Gent neemt het in ...

83
83
Oosting geeft niet op en roept straffe taal bij Antwerp

Royal Antwerp FC zit de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen. Van uitschakeling in de ...

183
183
Epische beelden: Verhaeghe vs Tzolis vlak voor Atlético

Club Brugge speelde 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de tussenronde van de Champions ...

90
90
Vanhaezebrouck velt oordeel: “Anti-De-Mil-voetbal”

KAA Gent doet volop mee voor een plek in de top 6. Afgelopen speeldag boekten de Buffalo’s een ...

143
143
Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

Club Brugge deed Europa weer daveren op zijn grondvesten. Blauw-Zwart leek op weg naar een nederlaag ...

97
97
Club en Genk bezorgen België weer coëfficiëntopsteker

Het is weer een uitstekende Europese week gebleken voor de Belgische clubs. Woensdag pakte Club ...

262
262
"De Rode Duivels? Dat is geen droom voor mij"

In maart blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Dan bereiden ze zich voor op het WK door al eens ...

65
65
Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

266
266
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

241
241
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

125
125
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

326
326
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

60
60
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

143
143
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

317
317
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

383
383
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

147
147
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

87
87

Meer sportnieuws