Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

501 stemmen
Einde transfergeruchten: Club Brugge verlengt met goudhaantje

Club Brugge heeft het contract van Maxim De Cuyper verlengd, dat laat Blauw-Zwart op de officiële kanalen weten. Zo komt er einde aan alle transfergeruchten omtrent de Rode Duivel.

De Cuyper werd onder meer met een transfer naar Turkije in verband gebracht. Besiktas en Fenerbahçe zouden op de loer liggen, maar De Cuyper blijft gewoon bij Club Brugge. De linksback tekende een nieuwe verbintenis tot 2028.

Rode Duivel

De Cuyper werkte zich bij Club Brugge op van talent naar sterkhouder én Rode Duivel. De linksback mocht afgelopen Europees Kampioenschap mee naar Duitsland van bondscoach Domenico Tedesco. Hij zou daar echter niet in actie komen. Maar toch is de opmars van De Cuyper indrukwekkend.

Na een uitleenbeurt aan Westerlo werd al snel duidelijk dat de linksback een vaste waarde bij Club Brugge zou worden. ‘Het jeugdproduct is een sterkhouder op de linksachter met een titel en succesvolle Conference League-campagne tot gevolg’, klinkt het bij Club Brugge.

Goudhaantje

Door de sterke prestaties van De Cuyper werd hij deze zomermercato met een transfer in verband gebracht, maar de Rode Duivel wil bevestigen bij Club Brugge en verlengt aldus zijn contract. ‘Dit alles zorgt voor een tweede verlenging op twee jaar tijd. Dankzij de nieuwe overeenkomst zien we De Cuyper tot 2028 op de linkerflank staan in Jan Breydel.’

Dat Club Brugge goud in handen heeft mag wel duidelijk zijn. Als De Cuyper zich zo blijft doorzetten en Tedesco maakt van de vleugelverdediger een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels zullen de clubs in de rij staan. Club Brugge zou alvast op dit moment twintig miljoen euro in gedachten hebben als vraagprijs. Voorlopig gaat De Cuyper echter nergens heen.

LEES OOK: Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

De juiste keuze voor De Cuyper?

Meest recent

'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

2
2
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

13
13
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

90
90
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

145
145
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

172
172
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

123
123
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

234
234
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

101
101
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

499
499
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

69
69
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

50
50
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

315
315
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

52
52
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

121
121
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

34
34
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

85
85
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

131
131
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

121
121
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

167
167
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

205
205
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

540
540
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

259
259
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

975
975
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

110
110

Meer sportnieuws