‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

door
‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

Club Brugge heeft een slechte start genomen in de Jupiler Pro League. De landskampioen had de kern al redelijk vroeg op orde, maar mogelijk zal Blauw-Zwart nog de transfermarkt opgaan.

Blauw-Zwart speurt de mercato altijd af op zoek naar opportuniteiten. Club Brugge werd een tijdje geleden al in verband gebracht met een dubbelslag bij Standard Luik. Talenten Noah Makembo en Oscar Olivier moeten Club NXT komen versterken.

LEES OOK: Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Wachtkamer

Een deal leek niet veraf, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri dat Club Brugge in de wachtkamer is gezet. De landskampioen wilde profiteren van een ontevreden Makembo. De 17-jarige aanvallende middenvelder maakte al furore bij SL16 en er werd een kans in de A-kern beloofd. Standard hield zich echter niet aan de afspraak waardoor Makembo wilt vertrekken.

Olivier mocht al wel zijn debuut maken in de A-kern van Standard. De 17-jarige rechtervleugelverdediger kwam afgelopen seizoen in de Europe Play-Offs tegen KAA Gent in actie. Club Brugge wilde één miljoen euro op tafel leggen voor de Belgische jeugdinternational. Uiteindelijk werd er geen akkoord gevonden over de dubbelslag en de situatie is complex geworden.

Talenten

Makembo heeft bij Standard nog een contract tot 2025 met nog een optie voor een extra jaar. Olivier zou zelf een verlengd verblijf bij Standard zien zitten, maar de Rouches kampen met financiële problemen. Club Brugge kan de rechtsback aldus een pak meer aanbieden.

Nu is het alsnog afwachten geblazen. De clubs zitten in een impasse en er zal langs één van de kanten water bij de wijn moeten worden gedaan. De komende dagen wordt er toch een doorbraak verwacht in de dossiers van Makembo en Olivier. Club Brugge hoopt de talenten alsnog binnen te halen voor Club NXT.

Goede spelers voor Club Brugge?

Meest recent

Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

31
31
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

21
21
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

144
144
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

70
70
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

40
40
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

22
22
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

51
51
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

112
112
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

87
87
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

50
50
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

229
229
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

86
86
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

69
69
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

209
209
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

152
152
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

906
906
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

236
236
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

473
473
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

530
530
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

395
395
Vrancken lijnrecht tegenover Vandenbroeck na sneeuwincident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt tegen hoogvlieger STVV, maar de Kanaries verwezenlijkten ...

125
125
Vandenbempt roept felle waarschuwing naar Kompany

Vincent Kompany werd bij Bayern München binnengehaald als reservekeuze en de supporters waren ...

221
221
Pro League krijgt de volle laag: “Niet meer serieus”

De Pro League krijgt de volle laag na afgelopen speeldag in de Challenger Pro League. RFC Luik nam ...

221
221
'Club vreest: Leko gooit Stankovic-plannetje overboord'

Club Brugge neemt het in de tussenronde op tegen Atlético Madrid. Woensdag staat de ...

272
272
'United zendt schok door EPL met opvolger Casemiro'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

111
111

Meer sportnieuws