‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

265 stemmen
‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

Club Brugge heeft een slechte start genomen in de Jupiler Pro League. De landskampioen had de kern al redelijk vroeg op orde, maar mogelijk zal Blauw-Zwart nog de transfermarkt opgaan.

Blauw-Zwart speurt de mercato altijd af op zoek naar opportuniteiten. Club Brugge werd een tijdje geleden al in verband gebracht met een dubbelslag bij Standard Luik. Talenten Noah Makembo en Oscar Olivier moeten Club NXT komen versterken.

LEES OOK: Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Wachtkamer

Een deal leek niet veraf, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri dat Club Brugge in de wachtkamer is gezet. De landskampioen wilde profiteren van een ontevreden Makembo. De 17-jarige aanvallende middenvelder maakte al furore bij SL16 en er werd een kans in de A-kern beloofd. Standard hield zich echter niet aan de afspraak waardoor Makembo wilt vertrekken.

Olivier mocht al wel zijn debuut maken in de A-kern van Standard. De 17-jarige rechtervleugelverdediger kwam afgelopen seizoen in de Europe Play-Offs tegen KAA Gent in actie. Club Brugge wilde één miljoen euro op tafel leggen voor de Belgische jeugdinternational. Uiteindelijk werd er geen akkoord gevonden over de dubbelslag en de situatie is complex geworden.

Talenten

Makembo heeft bij Standard nog een contract tot 2025 met nog een optie voor een extra jaar. Olivier zou zelf een verlengd verblijf bij Standard zien zitten, maar de Rouches kampen met financiële problemen. Club Brugge kan de rechtsback aldus een pak meer aanbieden.

Nu is het alsnog afwachten geblazen. De clubs zitten in een impasse en er zal langs één van de kanten water bij de wijn moeten worden gedaan. De komende dagen wordt er toch een doorbraak verwacht in de dossiers van Makembo en Olivier. Club Brugge hoopt de talenten alsnog binnen te halen voor Club NXT.

Goede spelers voor Club Brugge?

Meest recent

Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

57
57
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

101
101
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

51
51
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

13
13
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

182
182
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

225
225
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

203
203
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

213
213
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

251
251
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

37
37
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

154
154
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

416
416
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

217
217
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

98
98
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

290
290
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

95
95
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

374
374
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

124
124
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

77
77
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

18
18
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

51
51
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

105
105
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

574
574
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

115
115
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

93
93

Meer sportnieuws