‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

door
‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

Club Brugge heeft een slechte start genomen in de Jupiler Pro League. De landskampioen had de kern al redelijk vroeg op orde, maar mogelijk zal Blauw-Zwart nog de transfermarkt opgaan.

Blauw-Zwart speurt de mercato altijd af op zoek naar opportuniteiten. Club Brugge werd een tijdje geleden al in verband gebracht met een dubbelslag bij Standard Luik. Talenten Noah Makembo en Oscar Olivier moeten Club NXT komen versterken.

LEES OOK: Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

Wachtkamer

Een deal leek niet veraf, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri dat Club Brugge in de wachtkamer is gezet. De landskampioen wilde profiteren van een ontevreden Makembo. De 17-jarige aanvallende middenvelder maakte al furore bij SL16 en er werd een kans in de A-kern beloofd. Standard hield zich echter niet aan de afspraak waardoor Makembo wilt vertrekken.

Olivier mocht al wel zijn debuut maken in de A-kern van Standard. De 17-jarige rechtervleugelverdediger kwam afgelopen seizoen in de Europe Play-Offs tegen KAA Gent in actie. Club Brugge wilde één miljoen euro op tafel leggen voor de Belgische jeugdinternational. Uiteindelijk werd er geen akkoord gevonden over de dubbelslag en de situatie is complex geworden.

Talenten

Makembo heeft bij Standard nog een contract tot 2025 met nog een optie voor een extra jaar. Olivier zou zelf een verlengd verblijf bij Standard zien zitten, maar de Rouches kampen met financiële problemen. Club Brugge kan de rechtsback aldus een pak meer aanbieden.

Nu is het alsnog afwachten geblazen. De clubs zitten in een impasse en er zal langs één van de kanten water bij de wijn moeten worden gedaan. De komende dagen wordt er toch een doorbraak verwacht in de dossiers van Makembo en Olivier. Club Brugge hoopt de talenten alsnog binnen te halen voor Club NXT.

Goede spelers voor Club Brugge?

Meest recent

Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

27
27
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

84
84
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

26
26
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

619
619
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

74
74
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

190
190
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

242
242
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

114
114
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

179
179
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

67
67
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

66
66
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

407
407
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

72
72
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

39
39
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

252
252
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

154
154
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

132
132
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

415
415
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

565
565
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

46
46
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

360
360
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

118
118
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1183
1183
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

67
67
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

126
126

Meer sportnieuws