‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

265
‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

Club Brugge heeft een slechte start genomen in de Jupiler Pro League. De landskampioen had de kern al redelijk vroeg op orde, maar mogelijk zal Blauw-Zwart nog de transfermarkt opgaan.

Blauw-Zwart speurt de mercato altijd af op zoek naar opportuniteiten. Club Brugge werd een tijdje geleden al in verband gebracht met een dubbelslag bij Standard Luik. Talenten Noah Makembo en Oscar Olivier moeten Club NXT komen versterken.

LEES OOK: Kohnen gooit olie op het vuur voor Waalse derby

Wachtkamer

Een deal leek niet veraf, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri dat Club Brugge in de wachtkamer is gezet. De landskampioen wilde profiteren van een ontevreden Makembo. De 17-jarige aanvallende middenvelder maakte al furore bij SL16 en er werd een kans in de A-kern beloofd. Standard hield zich echter niet aan de afspraak waardoor Makembo wilt vertrekken.

Olivier mocht al wel zijn debuut maken in de A-kern van Standard. De 17-jarige rechtervleugelverdediger kwam afgelopen seizoen in de Europe Play-Offs tegen KAA Gent in actie. Club Brugge wilde één miljoen euro op tafel leggen voor de Belgische jeugdinternational. Uiteindelijk werd er geen akkoord gevonden over de dubbelslag en de situatie is complex geworden.

Talenten

Makembo heeft bij Standard nog een contract tot 2025 met nog een optie voor een extra jaar. Olivier zou zelf een verlengd verblijf bij Standard zien zitten, maar de Rouches kampen met financiële problemen. Club Brugge kan de rechtsback aldus een pak meer aanbieden.

Nu is het alsnog afwachten geblazen. De clubs zitten in een impasse en er zal langs één van de kanten water bij de wijn moeten worden gedaan. De komende dagen wordt er toch een doorbraak verwacht in de dossiers van Makembo en Olivier. Club Brugge hoopt de talenten alsnog binnen te halen voor Club NXT.

Goede spelers voor Club Brugge?

Meest recent

Beveren ziet straffe reeks eindigen: "Niet goed genoeg"

De openingswedstrijd van de achtste speeldag in de Jupiler Pro League heeft meteen een verrassing ...

12
12
"Union was de enige club waar ik naartoe wilde"

Het was alweer een zeer bewogen transferzomer voor Union, waarin het op de valreep nog een paar ...

19
19
Kompany lacht in vuistje na dol slot, zorgen om Openda

Vrijdagavond werden ook de grote buitenlandse competities weer op gang getrapt. Vincent Kompany zal ...

53
53
Lommel maakt einde aan Beverse heerschappij op Freethiel

SK Beveren heeft vrijdagavond zijn eerste thuisnederlaag van het seizoen geleden. Na een negen op ...

29
29
Flames morsen met kansen, maar zetten stap richting WK

De Red Flames hebben vrijdagavond een nieuwe stap gezet richting kwalificatie voor het WK. In hun ...

39
39
Dender voorlopig op kop in 1B, ook Eupen blijft meedraaien

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend weer gevoetbald na de interlandbreak. Op de ...

36
36
Beale is opvallend hard voor revelatie Essevee

Na zeven speeldagen herbergt de Jupiler Pro League al enkele aangename verrassingen. Charleroi is de ...

46
46
'Woekerwinst van 30 miljoen lonkt voor Union'

Geen ploeg die de voorbije jaren zo'n indrukwekkend transferbeleid voerde als Union. De Brusselaars ...

58
58
Charleroi slaat fraaie slag: volgende revelatie verlengt

Het wordt dit weekend in de Jupiler Pro League onder meer uitkijken of Charleroi zal kunnen blijven ...

3
3
Jaecques doet ambities Antwerp en Vandenhaute uit de doeken

Bij Antwerp is er in de zomer een nieuw tijdperk begonnen. Vrijwel de hele voorbereiding op het ...

147
147
Vanderbiest geeft hét recept voor wederopstanding Mechelen

Nu de Jupiler Pro League weer op gang komt, zullen ze bij KV Mechelen liefst zo snel mogelijk uit de ...

64
64
‘Schandaal kost City Haaland: recordtransfer ligt klaar’

Erling Haaland kan in 2027 voor de duurste transfer ooit zorgen. Het schuldig verdict tegen ...

144
144
Hubert met handen in haar: ziekenboeg Union puilt uit

De Jupiler Pro League wordt dit weekend weer afgetrapt. Op de achtste speeldag verdedigt Union zijn ...

71
71
Rode Duivels treffen in november nieuwe bondscoach

De Rode Duivels zullen toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op hun start in de ...

88
88
Vannieuwkerke huivert: Geldkraan definitief toegedraaid?

Karl Vannieuwkerke kreeg zopas een zware shock te verwerken. De veelzijdige presentator is betrokken ...

73
73
'Genk en Club Brugge mogen fluiten naar toptarget'

De wintermercato is nog ver weg, maar achter de schermen wordt er uiteraard niet stilgezeten in de ...

168
168
De Mil deelt ook goed nieuws uit ziekenboeg AA Gent

Na zeven speeldagen is AA Gent samen met Union de fiere leider in onze competitie. Om verder te gaan ...

68
68
Ronaldo haalt snoeihard uit: "Hij moet stoppen met botox!"

Cristiano Ronaldo laat opnieuw van zich horen, en dat doet hij op een manier die voor de nodige ...

103
103
Alderweireld viert comeback: Antwerp maakt fans al warm

Er waait sinds kort een frisse wind bij Antwerp, waar Wouter Vandenhaute het roer overnam van Paul ...

194
194
Leko hakt knopen door: zomeraanwinsten Club vallen af

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij La Louvière, waar het vorig seizoen nog verrassend ...

289
289
Thorup klopt op tafel: crisisstemming bij KRC Genk

De competitiestart verliep niet van een leien dakje bij KRC Genk, dat na zeven speeldagen amper ...

248
248
Leko dropt hint: onuitgegeven opstelling Club Brugge?

Club Brugge hervat de competitie met een bezoek aan La Louvière. Op papier is de ...

355
355
Compper grijpt in: Antwerp verrast met nieuwe kapitein

Na vier nederlagen op rij kwam de interlandbreak niet ongelegen voor Antwerp, dat zondag in Westerlo ...

148
148
Schrijnend verhaal Zinho Vanheusden: "Het is genoeg geweest"

Jarenlang bleef Zinho Vanheusden vechten om zijn droom als profvoetballer niet op te geven. Achter ...

136
136
De Mil vloekt bij KAA Gent: “Ongelooflijk jammerlijke zaak”

KAA Gent neemt het na een lange interlandbreak op tegen Zulte Waregem. De Buffalo’s zagen ...

101
101

Meer sportnieuws