‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

265
‘Club Brugge in de wachtkamer gezet voor dubbelslag’

Club Brugge heeft een slechte start genomen in de Jupiler Pro League. De landskampioen had de kern al redelijk vroeg op orde, maar mogelijk zal Blauw-Zwart nog de transfermarkt opgaan.

Blauw-Zwart speurt de mercato altijd af op zoek naar opportuniteiten. Club Brugge werd een tijdje geleden al in verband gebracht met een dubbelslag bij Standard Luik. Talenten Noah Makembo en Oscar Olivier moeten Club NXT komen versterken.

LEES OOK: Duchâtelet voorspelt VAR-revolutie: “Geen assistenten meer”

Wachtkamer

Een deal leek niet veraf, maar nu meldt journalist Sacha Tavolieri dat Club Brugge in de wachtkamer is gezet. De landskampioen wilde profiteren van een ontevreden Makembo. De 17-jarige aanvallende middenvelder maakte al furore bij SL16 en er werd een kans in de A-kern beloofd. Standard hield zich echter niet aan de afspraak waardoor Makembo wilt vertrekken.

Olivier mocht al wel zijn debuut maken in de A-kern van Standard. De 17-jarige rechtervleugelverdediger kwam afgelopen seizoen in de Europe Play-Offs tegen KAA Gent in actie. Club Brugge wilde één miljoen euro op tafel leggen voor de Belgische jeugdinternational. Uiteindelijk werd er geen akkoord gevonden over de dubbelslag en de situatie is complex geworden.

Talenten

Makembo heeft bij Standard nog een contract tot 2025 met nog een optie voor een extra jaar. Olivier zou zelf een verlengd verblijf bij Standard zien zitten, maar de Rouches kampen met financiële problemen. Club Brugge kan de rechtsback aldus een pak meer aanbieden.

Nu is het alsnog afwachten geblazen. De clubs zitten in een impasse en er zal langs één van de kanten water bij de wijn moeten worden gedaan. De komende dagen wordt er toch een doorbraak verwacht in de dossiers van Makembo en Olivier. Club Brugge hoopt de talenten alsnog binnen te halen voor Club NXT.

Goede spelers voor Club Brugge?

Meest recent

OHL wil eindelijk swingen: "Zou seizoen glans geven"

Bij OH Leuven wisten ze een glansloze bekerkwalificatie af te dwingen tegen Francs Borains. ...

0
0
Anderlecht greep naast toptransfer: "Kreeg rondleiding in de stad"

RSC Anderlecht kende een heel drukke zomermercato. De Brusselaars wisten niet altijd hun topfavoriet ...

23
23
STVV op zoek naar stunt: "Het wordt moeilijk"

STVV heeft indruk gemaakt tegen Lommel SK. Ze wonnen met 4-1 en plaatsten zich zo voor de volgende ...

9
9
Zulte Waregem lonkt naar méér: "Goede hoop"

Zulte Waregem doet het goed in de Jupiler Pro League. In de Beker van België kenden ze ook geen ...

18
18
'Race tegen de klok voor Kompany voor kraker tegen Arsenal'

Er wordt deze week opnieuw gevoetbald in de Champions League en op de derde speeldag van de league ...

10
10
Dure fout van Bruno: één speler blijkt onmisbaar

RSC Anderlecht speelde tegen Beerschot alweer zijn zeventiende match van het seizoen. Het verloor ...

115
115
Club krijgt tegen Lens te maken met Portugese ref

Club Brugge zit in een zeer drukke periode met in bijna elke week een midweekwedstrijd in de ...

48
48
"Dacht dat ik zou sterven"-Totti laat iedereen verbijsterd achter

Francesco Totti heeft als voetballegende al heel wat meegemaakt, maar één periode uit ...

12
12
'Charleroi moet wéér matchen achter gesloten deuren vrezen'

Charleroi is tot dusver dé revelatie van het seizoen en staat na acht speeldagen op een zeer ...

57
57
'Bekerstunt met gevolg: profclubs kloppen aan in Rochefort'

De Croky Cup bracht afgelopen weekend enkele stevige verrassingen met zich mee. Hét strafste ...

103
103
Italianen blijven vissen naar Tresoldi: vader geeft antwoord

Zowat heel Europa is dezer dagen in de ban van Nicolo Tresoldi. Zijn hattrick op het veld van Inter ...

245
245
Union heeft goud in handen: Sylla bij Europese top

Union wist in de zomer alweer de nodige sterkhouders te gelde te maken, maar hun vertrek werd ...

26
26
Deschacht is kop van Jut na nieuwe dreun voor Anderlecht

Olivier Deschacht heeft het als Anderlecht-supporter momenteel niet onder de markt. Paars-wit ...

165
165
KV Mechelen ontdekt goudhaantje dankzij 'domme' oefenmatch

Na een vervelend seizoensbegin lijkt de hemel eindelijk op te klaren voor KV Mechelen. Nadat het ...

90
90
Duranville eindelijk vertrokken? "Onmiskenbaar talent"

De Rode Duivels beschikken dezer dagen over enorme weelde op de flanken, en dan hebben nog niet eens ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Tresoldi, Club heeft opvolger in vizier'

De winterse transferperiode nadert met rasse schreden. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer ...

302
302
Grove fout De Mil bloot: “Pijnlijk en blamage KAA Gent”

KAA Gent is de fiere leider in de Jupiler Pro League en de Buffalo’s leken ook in de beker op ...

183
183
Zoon Oosting duwt ex-Antwerp-coach dieper de put in

Joseph Oosting was de opvolger van Mark van Bommel bij Royal Antwerp FC, maar de Nederlander werd ...

34
34
Karetsas incasseert wéér ferme mokerslag bij Dortmund

Konstantinos Karetsas maakte de overstap van KRC Genk naar Borussia Dortmund, maar na een vliegende ...

133
133
Augustinsson velt eerste oordeel over kern én Bruno

RSC Anderlecht ligt uit de Beker van België. Dat is uiteraard hard aangekomen in Brussel. De ...

310
310
STVV kent heerlijke week: De Meyer haalt zijn gram

In het voetbal worden er héél snel conclusies getrokken. Ook in bepaalde media. Zwart ...

48
48
Kritiek op Bruno neemt toe: "Is zijn verantwoordelijkheid"

RSC Anderlecht ligt uit de Croky Cup en dat tegen een tweedeklasser. Het is de eerste grote ...

244
244
Messoudi zorgt voor feest op het Kiel: "Verschil is groot"

Beerschot kende nog eens een hoogdag op het Kiel. Ze wonnen met 2-1 van RSC Anderlecht en zorgden ...

105
105
Clement onder vuur: "Dit heb ik nog nooit meegemaakt"

Het gaat niet goed met de Belgische trainers in Engeland. Nicky Hayen bakt er weinig tot niets van ...

418
418
Code oranje: Anderlecht wéét wat het moet doen

RSC Anderlecht verloor met 2-1 bij Beerschot en ligt uit de Beker van België. De eerste blamage ...

184
184

Meer sportnieuws