Target Andelecht en Antwerp voorgesteld bij nieuwe club

144 stemmen
Target Andelecht en Antwerp voorgesteld bij nieuwe club

Onder meer RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC werden genoemd voor doelman Gaetan Coucke, maar de sluitpost heeft een lucratief contract getekend bij het Saudi-Arabische Al-Orobah. Die club maakte zijn transfer officieel bekend.

De keuze van Coucke was al een tijdje bekend en de doelman was al mee op trainingskamp van Al-Orobah. Zijn contract bij KV Mechelen liep eind juni af waardoor hij een transfervrije speler was.

LEES OOK: Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Goedkope optie

Anderlecht was na het vertrek van Kasper Schmeichel nog op zoek naar een nieuwe doelman en ook Antwerp wilde de concurrentie van Senne Lammens aanscherpen met het nakende vertrek van Jean Butez op de Bosuil. Coucke kwam in beeld bij beide clubs door zijn transfervrije status.

De doelman kon goedkoop worden opgehaald en Coucke heeft ook al ervaring in de Jupiler Pro League. Toch kiest de voormalige goalie van KRC Genk voor een avontuur in het Midden-Oosten. De Belgische jeugdinternational tekende een contract voor één seizoen bij Al-Orobah.

Keeperstalent

Coucke werd bij KRC Genk gezien als een groot keeperstalent, maar bij de Limburgers had hij onder meer concurrentie van Maarten Vandevoordt. KRC Genk staat erom bekend doelmannen van wereldklasse voort te brengen.

Coucke werd eerst uitgeleend en koos in 2020 voor KV Mechelen. Daar werkte hij zich op tot eerste doelman tot zijn contract daar eind juni afliep. Coucke had aldus de kans om in de Jupiler Pro League te blijven, maar kiest voor een eerste buitenlands avontuur.

🚀

Had jij Coucke nog graag in de JPL gezien?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

21
21
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

36
36
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

63
63
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

35
35
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

14
14
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

36
36
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

68
68
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

230
230
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

349
349
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

169
169
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

113
113
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

630
630
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

117
117
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

441
441
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

655
655
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

493
493
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

72
72
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

416
416
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws