Pocognoli hoopt op mirakel: "Dat is misschien een teken"

door
Pocognoli hoopt op mirakel:

Union kreeg de voorbije week twee stevige opdoffers te verwerken. Het ging vorige woensdag met 3-1 onderuit op Slavia Praag in de heenmatch van de derde voorronde van de Champions League en zondag volgde de eerste competitienederlaag in Het Kuipje, waar Westerlo een spektakelstuk met 4-3 naar zich toe trok.

Het zorgde ervoor dat trainer Sebastien Pocognoli wat uit zijn rol viel bij de vice-kampioen. De trainer werd in Westerlo uitgesloten nadat hij ging protesteren tegen de lijnrechter en de tegenstander verhinderde om snel het spel te hervatten.

LEES OOK: ‘Succesformule Union: weer kassa voor twee goudhaantjes'

Pocognoli krijgt geen effectieve straf

Nu kent de ex-Rode Duivel ook zijn straf voor die rode kaart. Sudpresse weet dat het Bondsparket één speeldag schorsing met uitstel vraagt. Dat betekent dat Pocognoli dus gewoon op de bank zou mogen zitten tijdens de volgende competitiewedstrijd tegen Charleroi. Wel moet hij een boete van 500 euro betalen.

Dat is dus een meevaller, die hoopt dat hij dinsdag opnieuw geluk zal hebben. Dan wacht de terugwedstrijd tegen Slavia Praag in de Champions League. Na de nederlaag van vorige week heeft Union al bijna een mirakel nodig om nog door te stoten tot de play-offs.

Union gelooft nog in mirakel

Desondanks ziet Pocognoli wel een reden waarom Union er nog in mag geloven: na een dramatische partij keerden ze toch nog met een doelpuntje terug. "Misschien is die own-goal waarmee het 3-1 werd wel een teken dat het zo moet zijn", tekende La Dernière Heure op zijn persconferentie op.

Union zal wel op zijn sterkst moeten zijn om de Tsjechische topclub met minstens twee doelpunten verschil te verslaan. Om dat te bewerkstelligen gunde Pocognoli vorig weekend alvast spelers als Puertas en Teklab wat rust.

Zal Union de scheve situatie tegen Slavia nog rechtzetten?

Meest recent

Nipte zege Barça overschaduwd: groot alarm om Yamal

FC Barcelona heeft zijn voorsprong aan de top in het klassement van La Liga intact kunnen houden ...

12
12
Opvallende persconferentie Leko: "Zie ik er bang uit?"

Club Brugge heeft zijn dure nederlaag op het veld van Union SG enkele dagen later alweer rechtgezet. ...

58
58
Dure uitschuiver Union: sterkhouder krijgt 4 op 10

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

37
37
Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Vincent Kompany blijft met Bayern München op koers voor een historisch seizoen. Enkele dagen na ...

72
72
Titelstrijd volledig open: Club haalt fors uit, eerste slipper Union

Club Brugge heeft op de vierde speeldag van de Champions' Play-Off voor een nieuw keerpunt in de ...

204
204
Anderlecht-exit bevestigd: "Eindigen op mooie manier"

RSC Anderlecht zal na het seizoen afscheid nemen van één van de vaste waarden uit de ...

175
175
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

191
191
PSG maakt titelstatement, nieuw gezichtsverlies Atlético

Enkele dagen dagen na de verloren finale van de Copa del Rey, heeft Atlético Madrid een ...

18
18
Geurtje aan cruciale goal Club: Vanhaezebrouck velt verdict

Club Brugge wou woensdagavond voor een gepaste reactie zorgen na de dure uitschuiver op Union SG. ...

463
463
Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

358
358
"Heel zuur" - duidelijke oorzaak uitschuiver KRC Genk

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

247
247
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

377
377
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

101
101
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

79
79
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

52
52
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

158
158
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

54
54
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

98
98
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

75
75
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

81
81
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

49
49
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

117
117
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

248
248
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

48
48
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

323
323

Meer sportnieuws