'Chelsea vindt oplossing voor Belgisch talent'

78 stemmen
'Chelsea vindt oplossing voor Belgisch talent'

Chelsea beleeft alweer een zeer opmerkelijke transferperiode, waarin het maar miljoenen blijft spenderen aan jonge talenten. De vele transfers van de voorbije jaren hebben ervoor gezorgd dat de Blues nu met een bizar ruime selectie zitten. In de komende weken zal die nog afgeslankt moeten worden.

Eén van de spelers voor wie Chelsea nog een oplossing zocht, was Diego Moreira. De 20-jarige flankaanvaller is de zoon van Almami Moreira, oud-smaakmaker van Standard. Hij werd in Luik geboren en kreeg zijn jeugdopleiding bij de Rouches.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Chelsea vindt eindelijk oplossing voor Moreira

Moreira koos uiteindelijk echter voor de Portugese nationale jeugdelftallen en vertrok in 2020 met slaande deuren vanuit Luik naar Benfica. Daar ging Chelsea hem een jaar geleden transfervrij wegplukken. Hij werd in de eerste helft van vorig seizoen verhuurd aan Olympique Lyon, maar dat werd geen succes.

In januari keerde Moreira alweer terug naar Londen, waar hij sindsdien vastzat. Omdat hij in augustus met Chelsea een League Cup-wedstrijd tegen Wimbledon gespeeld had, kon hij immers niet meer aan een andere club verhuurd worden. Pas deze zomer kon er dus een oplossing voor zijn situatie gevonden worden.

Strasbourg biedt uitweg voor Belgische Portugees

Volgens L'Equipe staat Moreira nu op het punt om terug te keren naar Frankrijk. Chelsea zou hem immers stallen bij zusterclub Strasbourg, waar hij in de komende dagen verwacht wordt om zijn handtekening te zetten.

Het is nog niet helemaal duidelijk of het zal gaan om een uitleenbeurt of een definitieve transfer. In Strasbourg zou Moreira alvast andere bekende namen tegenkomen als Abakar Sylla (ex-Club Brugge), Emanuel Emegha (ex-Antwerp), Eduard Sobol (ex-Club en -Genk) en Felix Lemaréchal, die vorig seizoen nog een smaakmaker was bij Cercle en nu over zou komen van Monaco.

Is dat een goede stap voor hem?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

13
13
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

102
102
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

83
83
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

83
83
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

268
268
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

155
155
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

149
149
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

343
343
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

598
598
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

305
305
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3418
3418
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

63
63
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

74
74
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

203
203
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

25
25
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

221
221
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

201
201
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

177
177
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

106
106
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

38
38
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

122
122
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

127
127

Meer sportnieuws