'Chelsea vindt oplossing voor Belgisch talent'

78 stemmen
'Chelsea vindt oplossing voor Belgisch talent'

Chelsea beleeft alweer een zeer opmerkelijke transferperiode, waarin het maar miljoenen blijft spenderen aan jonge talenten. De vele transfers van de voorbije jaren hebben ervoor gezorgd dat de Blues nu met een bizar ruime selectie zitten. In de komende weken zal die nog afgeslankt moeten worden.

Eén van de spelers voor wie Chelsea nog een oplossing zocht, was Diego Moreira. De 20-jarige flankaanvaller is de zoon van Almami Moreira, oud-smaakmaker van Standard. Hij werd in Luik geboren en kreeg zijn jeugdopleiding bij de Rouches.

Chelsea vindt eindelijk oplossing voor Moreira

Moreira koos uiteindelijk echter voor de Portugese nationale jeugdelftallen en vertrok in 2020 met slaande deuren vanuit Luik naar Benfica. Daar ging Chelsea hem een jaar geleden transfervrij wegplukken. Hij werd in de eerste helft van vorig seizoen verhuurd aan Olympique Lyon, maar dat werd geen succes.

In januari keerde Moreira alweer terug naar Londen, waar hij sindsdien vastzat. Omdat hij in augustus met Chelsea een League Cup-wedstrijd tegen Wimbledon gespeeld had, kon hij immers niet meer aan een andere club verhuurd worden. Pas deze zomer kon er dus een oplossing voor zijn situatie gevonden worden.

Strasbourg biedt uitweg voor Belgische Portugees

Volgens L'Equipe staat Moreira nu op het punt om terug te keren naar Frankrijk. Chelsea zou hem immers stallen bij zusterclub Strasbourg, waar hij in de komende dagen verwacht wordt om zijn handtekening te zetten.

Het is nog niet helemaal duidelijk of het zal gaan om een uitleenbeurt of een definitieve transfer. In Strasbourg zou Moreira alvast andere bekende namen tegenkomen als Abakar Sylla (ex-Club Brugge), Emanuel Emegha (ex-Antwerp), Eduard Sobol (ex-Club en -Genk) en Felix Lemaréchal, die vorig seizoen nog een smaakmaker was bij Cercle en nu over zou komen van Monaco.

Is dat een goede stap voor hem?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club breekt de bank, grote plannen Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

74
74
Cisse Sandra legt vertrek bij Club Brugge haarfijn uit

Cisse Sandra stond in de Supercup tegen Union SG nog in de basis bij Club Brugge, maar niet veel ...

66
66
‘KV Mechelen heeft absolute toptransfer binnen’

KV Mechelen is nog niet klaar op de zomermercato. Malinwa neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro ...

59
59
‘Nieuwe dag, nieuw schandaal: affaire Infantino bij UEFA’

Gianni Infantino komt sinds het WK elke dag in de media. De grote baas van de FIFA werd afgeschoten ...

90
90
‘Jackpot KAA Gent: Europese topclub klopt aan’

De zomermercato loopt nog even door en dan is het ook voor de Belgische clubs zweten. Als ...

138
138
Praet onthult resem aanbiedingen: “Ik was verbaasd”

Dennis Praet maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar KV Mechelen, maar de middenvelder had ...

110
110
Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

Club Brugge heeft na de competitiezege tegen KV Kortrijk zwaar uitgepakt op de zomermercato. ...

330
330
De Meyer speelt open kaart over in- en uitgaande transfers

Bij STVV zagen ze al een aantal spelers de club verlaten. En niet van de minste spelers. Trainer ...

45
45
Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

712
712
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

173
173
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

341
341
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

116
116
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

778
778
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

305
305
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

710
710
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

919
919
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

91
91
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

652
652
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

896
896
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

134
134
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

382
382
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

639
639
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

239
239
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

542
542
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

209
209

Meer sportnieuws