'Lommel blijft gaan:: Guardiola-lieveling keert terug'

109 stemmen
'Lommel blijft gaan:: Guardiola-lieveling keert terug'

Vorig seizoen greep Lommel maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen de play-offs en moesten daarna in de barrage pas na verlengingen plooien voor KV Kortrijk. Komend seizoen lijken ze een nieuwe gooi te willen doen naar het hoogste niveau.

Maandag rondden ze immers al een zeer fraaie transfer af met de komst van Jason van Duiven, die voor een slordige 3 miljoen euro zou overkomen van PSV. Eerder haalden ze ook al het Noorse toptalent Faniel Tewelde en Belgische talenten als Matthias Pieklak (Genk) en Mohamed Salah (Club Brugge).

Dermane Karim terug in Lommel

Daarnaast lijkt Lommel ook een aantal smaakmakers te kunnen gaan behouden. Zalan Vancsa, die vorig seizoen dertien keer scoorde, is er bijvoorbeeld nog altijd en nu lijkt het er alsmaar meer op dat ook een andere sterkhouder gewoon aan boord zal blijven.

Journalist Sven Claes laat weten dat intussen ook Dermane Karim teruggekeerd op training is en dat Lommel er alles aan doet om hem te behouden. De 20-jarige middenvelder kwam een jaar geleden voor 2 miljoen euro over van Feyenoord en gooide meteen hoge ogen. Hij was zelfs één van de drie genomineerden om Speler van het Jaar in de Challenger Pro League te worden.

Guardiola is gecharmeerd

De City Football Group leek deze zomer dan ook een grotere club te zoeken om Karim op huurbasis te stallen. De Togolees mocht deze zomer zelfs mee op stage met Manchester City, waar Pep Guardiola zeer gecharmeerd zou zijn van zijn kwaliteiten. Door visumproblemen ging dat uiteindelijk echter niet door.

Nu lijkt het er dus op dat Karim alsnog in Lommel zal blijven en dat zou de promotiekansen van de Limburgers een stevige boost geven. Al blijft het met twee woorden spreken, want de transfermarkt is nog bijna een maand open. Lommel begint zijn seizoen komende zaterdag met een trip naar Beveren.

Kan Lommel dit seizoen promotie afdwingen?

Meest recent

Gesloten spelersmeeting Duivels: deze boodschap hadden anciens

De Rode Duivels bereiden zich momenteel voor op hun 1/16de finale op het WK 2026 tegen Senegal. Na ...

19
19
'Anderlecht zet zijn zinnen op ex-speler van Chelsea'

Anderlecht is zijn voorbereiding begonnen met enkele tegenvallers, want meteen liepen Ilay Camara, ...

150
150
'Plots grote vraagtekens rond toekomst Cuypers'

Uteindelijk koos Rudi Garcia op het WK voor Romelu Lukaku, Charles De Ketelaere en Matias ...

51
51
Geen stunt voor Broos: Canada velt Zuid-Afrika op de valreep

Voor Hugo Broos zit het WK en wellicht ook zijn trainerscarrière erop. Zijn Zuid-Afrika is er ...

40
40
Union-target dringt aan: "ik wil de stap graag zetten"

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het verwacht weer de nodige smaakmakers te ...

31
31
"We waren nooit van plan hem naar Club te laten gaan"

Bij Club Brugge staan ze nog voor een drukke transferzomer. Op heel wat posities zal versterking ...

384
384
'PSG wint titanenstrijd en versterkt aanval nog meer'

Paris Saint-Germain sleepte dit seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht. ...

62
62
'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

213
213
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

45
45
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

234
234
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

169
169
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

111
111
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

689
689
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

65
65
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

175
175
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

169
169
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

1076
1076
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

68
68
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

689
689
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

459
459
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

852
852
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

853
853
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

139
139
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

500
500
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

820
820

Meer sportnieuws