'Lommel blijft gaan:: Guardiola-lieveling keert terug'

door
'Lommel blijft gaan:: Guardiola-lieveling keert terug'

Vorig seizoen greep Lommel maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen de play-offs en moesten daarna in de barrage pas na verlengingen plooien voor KV Kortrijk. Komend seizoen lijken ze een nieuwe gooi te willen doen naar het hoogste niveau.

Maandag rondden ze immers al een zeer fraaie transfer af met de komst van Jason van Duiven, die voor een slordige 3 miljoen euro zou overkomen van PSV. Eerder haalden ze ook al het Noorse toptalent Faniel Tewelde en Belgische talenten als Matthias Pieklak (Genk) en Mohamed Salah (Club Brugge).

LEES OOK: KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

Dermane Karim terug in Lommel

Daarnaast lijkt Lommel ook een aantal smaakmakers te kunnen gaan behouden. Zalan Vancsa, die vorig seizoen dertien keer scoorde, is er bijvoorbeeld nog altijd en nu lijkt het er alsmaar meer op dat ook een andere sterkhouder gewoon aan boord zal blijven.

Journalist Sven Claes laat weten dat intussen ook Dermane Karim teruggekeerd op training is en dat Lommel er alles aan doet om hem te behouden. De 20-jarige middenvelder kwam een jaar geleden voor 2 miljoen euro over van Feyenoord en gooide meteen hoge ogen. Hij was zelfs één van de drie genomineerden om Speler van het Jaar in de Challenger Pro League te worden.

Guardiola is gecharmeerd

De City Football Group leek deze zomer dan ook een grotere club te zoeken om Karim op huurbasis te stallen. De Togolees mocht deze zomer zelfs mee op stage met Manchester City, waar Pep Guardiola zeer gecharmeerd zou zijn van zijn kwaliteiten. Door visumproblemen ging dat uiteindelijk echter niet door.

Nu lijkt het er dus op dat Karim alsnog in Lommel zal blijven en dat zou de promotiekansen van de Limburgers een stevige boost geven. Al blijft het met twee woorden spreken, want de transfermarkt is nog bijna een maand open. Lommel begint zijn seizoen komende zaterdag met een trip naar Beveren.

Kan Lommel dit seizoen promotie afdwingen?

Meest recent

Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

49
49
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

73
73
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

14
14
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

25
25
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

32
32
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

150
150
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

799
799
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

202
202
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

128
128
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

113
113
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

33
33
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

227
227
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

122
122
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

328
328
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

226
226
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

405
405
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

233
233
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

383
383
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

229
229
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

394
394
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

44
44
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

130
130
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

216
216
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

205
205
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

168
168

Meer sportnieuws