'Lommel blijft gaan:: Guardiola-lieveling keert terug'

door
'Lommel blijft gaan:: Guardiola-lieveling keert terug'

Vorig seizoen greep Lommel maar net naast promotie naar de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen de play-offs en moesten daarna in de barrage pas na verlengingen plooien voor KV Kortrijk. Komend seizoen lijken ze een nieuwe gooi te willen doen naar het hoogste niveau.

Maandag rondden ze immers al een zeer fraaie transfer af met de komst van Jason van Duiven, die voor een slordige 3 miljoen euro zou overkomen van PSV. Eerder haalden ze ook al het Noorse toptalent Faniel Tewelde en Belgische talenten als Matthias Pieklak (Genk) en Mohamed Salah (Club Brugge).

Dermane Karim terug in Lommel

Daarnaast lijkt Lommel ook een aantal smaakmakers te kunnen gaan behouden. Zalan Vancsa, die vorig seizoen dertien keer scoorde, is er bijvoorbeeld nog altijd en nu lijkt het er alsmaar meer op dat ook een andere sterkhouder gewoon aan boord zal blijven.

Journalist Sven Claes laat weten dat intussen ook Dermane Karim teruggekeerd op training is en dat Lommel er alles aan doet om hem te behouden. De 20-jarige middenvelder kwam een jaar geleden voor 2 miljoen euro over van Feyenoord en gooide meteen hoge ogen. Hij was zelfs één van de drie genomineerden om Speler van het Jaar in de Challenger Pro League te worden.

Guardiola is gecharmeerd

De City Football Group leek deze zomer dan ook een grotere club te zoeken om Karim op huurbasis te stallen. De Togolees mocht deze zomer zelfs mee op stage met Manchester City, waar Pep Guardiola zeer gecharmeerd zou zijn van zijn kwaliteiten. Door visumproblemen ging dat uiteindelijk echter niet door.

Nu lijkt het er dus op dat Karim alsnog in Lommel zal blijven en dat zou de promotiekansen van de Limburgers een stevige boost geven. Al blijft het met twee woorden spreken, want de transfermarkt is nog bijna een maand open. Lommel begint zijn seizoen komende zaterdag met een trip naar Beveren.

Kan Lommel dit seizoen promotie afdwingen?

Meest recent

Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

0
0
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

7
7
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

15
15
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

15
15
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

48
48
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

89
89
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

28
28
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

264
264
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

52
52
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

167
167
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

58
58
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

148
148
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

73
73
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

97
97
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

84
84
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

62
62
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

329
329
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

308
308
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

268
268
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

60
60
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

67
67
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

60
60
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

295
295
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

499
499
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

188
188

Meer sportnieuws