'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

552
'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

Antwerp moet zelfbedruipend worden en daarvoor wil het deze zomer stevig cashen op de transfermarkt. De verkoop van George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp leverde al rond de 25 miljoen euro op, maar er moeten nog enkele miljoenentransfers gaan volgen.

De volgende vertrekker lijkt Alhassan Yusuf te worden, want de Nigeriaanse middenvelder zou op weg zijn naar het Amerikaanse New England Revolution. Daarnaast blijft Jean Butez in beeld bij Anderlecht en gaat Antwerp er nog altijd van uit dat Mandela Keita deze zomer zal vertrekken.

LEES OOK: Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Bologna toont nog altijd interesse in Keita

De eenmalige Rode Duivel was daarom in de eerste drie competitiewedstrijden slechts invaller. Voorlopig is het echter nog altijd wachten tot zijn vertrek concreet wordt. Geruchten waren er de voorbije maanden nochtans genoeg, met onder meer de nodige interesse uit Italië.

Daar werd Keita bijvoorbeeld gelinkt aan Bologna, dat na de knappe vijfde plaats van vorig seizoen straks de Champions League in mag. Corriere dello Sport bevestigt dat die interesse nog steeds aan de orde is, maar meldt tegelijk dat Keita niet bovenaan het lijstje van Bologna staat.

Italianen gaan eerst voor Thorstvedt

In eerste instantie mikt de club immers op Kristian Thorstvedt om zijn middenveld te versterken. De ex-speler van KRC Genk wil vertrekken bij Sassuolo, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Serie A. Bologna wil echte niet de hoofdprijs betalen voor de Noor.

Pas als de eisen van Sassuolo voor Thorstvedt te gortig zouden blijken, zouden ze doorschakelen naar Keita. Die was ook vorige zomer al in beeld bij Bologna, maar dat koos er toen uiteindelijk voor om Oussama El Azzouzi bij Union weg te halen. Het blijft dus afwachten of de 22-jarige deze keer wél in Bologna zal belanden.

Denk je dat Keita deze zomer nog bij Antwerp kan blijven?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

44
44
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

41
41
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

39
39
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

33
33
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

14
14
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

65
65
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

136
136
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

129
129
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

276
276
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

260
260
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

117
117
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

123
123
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

218
218
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

179
179
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

251
251
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

309
309
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

211
211
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

227
227
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

111
111
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

98
98
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

255
255
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

53
53
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

140
140
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

242
242
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

983
983

Meer sportnieuws