'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

door
'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

Antwerp moet zelfbedruipend worden en daarvoor wil het deze zomer stevig cashen op de transfermarkt. De verkoop van George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp leverde al rond de 25 miljoen euro op, maar er moeten nog enkele miljoenentransfers gaan volgen.

De volgende vertrekker lijkt Alhassan Yusuf te worden, want de Nigeriaanse middenvelder zou op weg zijn naar het Amerikaanse New England Revolution. Daarnaast blijft Jean Butez in beeld bij Anderlecht en gaat Antwerp er nog altijd van uit dat Mandela Keita deze zomer zal vertrekken.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Bologna toont nog altijd interesse in Keita

De eenmalige Rode Duivel was daarom in de eerste drie competitiewedstrijden slechts invaller. Voorlopig is het echter nog altijd wachten tot zijn vertrek concreet wordt. Geruchten waren er de voorbije maanden nochtans genoeg, met onder meer de nodige interesse uit Italië.

Daar werd Keita bijvoorbeeld gelinkt aan Bologna, dat na de knappe vijfde plaats van vorig seizoen straks de Champions League in mag. Corriere dello Sport bevestigt dat die interesse nog steeds aan de orde is, maar meldt tegelijk dat Keita niet bovenaan het lijstje van Bologna staat.

Italianen gaan eerst voor Thorstvedt

In eerste instantie mikt de club immers op Kristian Thorstvedt om zijn middenveld te versterken. De ex-speler van KRC Genk wil vertrekken bij Sassuolo, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Serie A. Bologna wil echte niet de hoofdprijs betalen voor de Noor.

Pas als de eisen van Sassuolo voor Thorstvedt te gortig zouden blijken, zouden ze doorschakelen naar Keita. Die was ook vorige zomer al in beeld bij Bologna, maar dat koos er toen uiteindelijk voor om Oussama El Azzouzi bij Union weg te halen. Het blijft dus afwachten of de 22-jarige deze keer wél in Bologna zal belanden.

Denk je dat Keita deze zomer nog bij Antwerp kan blijven?

Meest recent

Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

11
11
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

37
37
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

54
54
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

76
76
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

45
45
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

159
159
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

22
22
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

381
381
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

48
48
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

77
77
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

170
170
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

264
264
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

89
89
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

86
86
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

263
263
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

495
495
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

146
146
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

109
109
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

531
531
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

254
254
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

77
77
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

379
379

Meer sportnieuws