'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

door
'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

Antwerp moet zelfbedruipend worden en daarvoor wil het deze zomer stevig cashen op de transfermarkt. De verkoop van George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp leverde al rond de 25 miljoen euro op, maar er moeten nog enkele miljoenentransfers gaan volgen.

De volgende vertrekker lijkt Alhassan Yusuf te worden, want de Nigeriaanse middenvelder zou op weg zijn naar het Amerikaanse New England Revolution. Daarnaast blijft Jean Butez in beeld bij Anderlecht en gaat Antwerp er nog altijd van uit dat Mandela Keita deze zomer zal vertrekken.

LEES OOK: Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

Bologna toont nog altijd interesse in Keita

De eenmalige Rode Duivel was daarom in de eerste drie competitiewedstrijden slechts invaller. Voorlopig is het echter nog altijd wachten tot zijn vertrek concreet wordt. Geruchten waren er de voorbije maanden nochtans genoeg, met onder meer de nodige interesse uit Italië.

Daar werd Keita bijvoorbeeld gelinkt aan Bologna, dat na de knappe vijfde plaats van vorig seizoen straks de Champions League in mag. Corriere dello Sport bevestigt dat die interesse nog steeds aan de orde is, maar meldt tegelijk dat Keita niet bovenaan het lijstje van Bologna staat.

Italianen gaan eerst voor Thorstvedt

In eerste instantie mikt de club immers op Kristian Thorstvedt om zijn middenveld te versterken. De ex-speler van KRC Genk wil vertrekken bij Sassuolo, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Serie A. Bologna wil echte niet de hoofdprijs betalen voor de Noor.

Pas als de eisen van Sassuolo voor Thorstvedt te gortig zouden blijken, zouden ze doorschakelen naar Keita. Die was ook vorige zomer al in beeld bij Bologna, maar dat koos er toen uiteindelijk voor om Oussama El Azzouzi bij Union weg te halen. Het blijft dus afwachten of de 22-jarige deze keer wél in Bologna zal belanden.

Denk je dat Keita deze zomer nog bij Antwerp kan blijven?

Meest recent

‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

46
46
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

23
23
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

183
183
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

25
25
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

52
52
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

106
106
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

216
216
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

92
92
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

257
257
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

259
259
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1164
1164
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

491
491
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

144
144
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

589
589
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

333
333
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

358
358
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

235
235
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

302
302
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

319
319
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

457
457
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

512
512
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

257
257
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

101
101
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

511
511

Meer sportnieuws