'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

door
'Antwerp in wachtkamer voor volgende miljoenentransfer'

Antwerp moet zelfbedruipend worden en daarvoor wil het deze zomer stevig cashen op de transfermarkt. De verkoop van George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp leverde al rond de 25 miljoen euro op, maar er moeten nog enkele miljoenentransfers gaan volgen.

De volgende vertrekker lijkt Alhassan Yusuf te worden, want de Nigeriaanse middenvelder zou op weg zijn naar het Amerikaanse New England Revolution. Daarnaast blijft Jean Butez in beeld bij Anderlecht en gaat Antwerp er nog altijd van uit dat Mandela Keita deze zomer zal vertrekken.

LEES OOK: Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Bologna toont nog altijd interesse in Keita

De eenmalige Rode Duivel was daarom in de eerste drie competitiewedstrijden slechts invaller. Voorlopig is het echter nog altijd wachten tot zijn vertrek concreet wordt. Geruchten waren er de voorbije maanden nochtans genoeg, met onder meer de nodige interesse uit Italië.

Daar werd Keita bijvoorbeeld gelinkt aan Bologna, dat na de knappe vijfde plaats van vorig seizoen straks de Champions League in mag. Corriere dello Sport bevestigt dat die interesse nog steeds aan de orde is, maar meldt tegelijk dat Keita niet bovenaan het lijstje van Bologna staat.

Italianen gaan eerst voor Thorstvedt

In eerste instantie mikt de club immers op Kristian Thorstvedt om zijn middenveld te versterken. De ex-speler van KRC Genk wil vertrekken bij Sassuolo, dat afgelopen seizoen degradeerde uit de Serie A. Bologna wil echte niet de hoofdprijs betalen voor de Noor.

Pas als de eisen van Sassuolo voor Thorstvedt te gortig zouden blijken, zouden ze doorschakelen naar Keita. Die was ook vorige zomer al in beeld bij Bologna, maar dat koos er toen uiteindelijk voor om Oussama El Azzouzi bij Union weg te halen. Het blijft dus afwachten of de 22-jarige deze keer wél in Bologna zal belanden.

Denk je dat Keita deze zomer nog bij Antwerp kan blijven?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

59
59
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

58
58
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

173
173
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

221
221
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

80
80
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

176
176
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

103
103
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

13
13
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

262
262
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

193
193
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

198
198
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

34
34
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

60
60
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

37
37
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

99
99
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

79
79
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

177
177

Meer sportnieuws