‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

571
‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

RSC Anderlecht werd de afgelopen weken met verschillende targets in verband gebracht. Een van die spelers was Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk. Paars-wit kan de middenvelder echter laten varen want een terugkeer naar Algerije is op komst.

Jesper Fredberg is nog op zoek naar creativiteit op het middenveld en Kadri is al jaren een smaakmaker van de Jupiler Pro League. Anderlecht had de 24-jarige aanvallende middenvelder op het lijstje gezet, maar verder kwam er niets van.

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Verrassende transfer

Kadri heeft bij KV Kortrijk nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De Algerijnse international speelt sinds de zomer van 2021 bij KV Kortrijk en maakte indruk in het Guldensporenstadion. Dit seizoen heeft hij na drie wedstrijden ook al weer twee assists achter zijn naam staan.

In totaal staat de teller nu op 68 Jupiler Pro League-wedstrijden met negen doelpunten en twaalf assists. Kadri werd al een paar keer genoemd bij een binnenlandse toptransfer, maar een verrassende keuze kan voor een wending zorgen. Het Algerijnse MCA (Mouloudia Club d’Alger) wordt genoemd.

Terugkeer naar Algerije 

In eigen land speelde Kadri voor opleidingsclub Paradou AC. Nu wacht een terugkeer naar eigen land. Naar verluidt ziet de middenvelder zelf de stap ook wel zitten. Voorlopig kwam er enkel een aanbieding voor een uitleenbeurt uit de bus, maar de gesprekken met KV Kortrijk lopen nog, dat laten Algerijnse media weten.

Vorige maand werd Anderlecht nog nadrukkelijk genoemd voor Kadri. Het is geen geheim dat paars-wit op zoek is naar een creatieve middenvelder en de Algerijn kent de competitie al goed. Ook het Engelse Cardiff City werd in de wandelgangen genoemd.

Had jij Kadri graag bij Anderlecht gezien?

Meest recent

Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

50
50
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

84
84
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

11
11
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

48
48
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

25
25
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

98
98
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

61
61
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

22
22
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

14
14
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

15
15
OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

27
27
Club Brugge verlegt grenzen: 3 recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

399
399
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

81
81
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

17
17
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

88
88
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

62
62
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

163
163
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

297
297
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

14
14
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

99
99
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

33
33
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

339
339
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

158
158
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

56
56
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

41
41

Meer sportnieuws