‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

door
‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

RSC Anderlecht werd de afgelopen weken met verschillende targets in verband gebracht. Een van die spelers was Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk. Paars-wit kan de middenvelder echter laten varen want een terugkeer naar Algerije is op komst.

Jesper Fredberg is nog op zoek naar creativiteit op het middenveld en Kadri is al jaren een smaakmaker van de Jupiler Pro League. Anderlecht had de 24-jarige aanvallende middenvelder op het lijstje gezet, maar verder kwam er niets van.

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Verrassende transfer

Kadri heeft bij KV Kortrijk nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De Algerijnse international speelt sinds de zomer van 2021 bij KV Kortrijk en maakte indruk in het Guldensporenstadion. Dit seizoen heeft hij na drie wedstrijden ook al weer twee assists achter zijn naam staan.

In totaal staat de teller nu op 68 Jupiler Pro League-wedstrijden met negen doelpunten en twaalf assists. Kadri werd al een paar keer genoemd bij een binnenlandse toptransfer, maar een verrassende keuze kan voor een wending zorgen. Het Algerijnse MCA (Mouloudia Club d’Alger) wordt genoemd.

Terugkeer naar Algerije 

In eigen land speelde Kadri voor opleidingsclub Paradou AC. Nu wacht een terugkeer naar eigen land. Naar verluidt ziet de middenvelder zelf de stap ook wel zitten. Voorlopig kwam er enkel een aanbieding voor een uitleenbeurt uit de bus, maar de gesprekken met KV Kortrijk lopen nog, dat laten Algerijnse media weten.

Vorige maand werd Anderlecht nog nadrukkelijk genoemd voor Kadri. Het is geen geheim dat paars-wit op zoek is naar een creatieve middenvelder en de Algerijn kent de competitie al goed. Ook het Engelse Cardiff City werd in de wandelgangen genoemd.

Had jij Kadri graag bij Anderlecht gezien?

Meest recent

'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

4
4
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

15
15
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

87
87
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

36
36
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

61
61
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

26
26
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

202
202
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

150
150
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

212
212
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

227
227
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

112
112
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

231
231
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

881
881
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

93
93
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

47
47
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

115
115
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

589
589
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

241
241
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

649
649
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

183
183
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

247
247
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

44
44
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

697
697
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

860
860

Meer sportnieuws