‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

571
‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

RSC Anderlecht werd de afgelopen weken met verschillende targets in verband gebracht. Een van die spelers was Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk. Paars-wit kan de middenvelder echter laten varen want een terugkeer naar Algerije is op komst.

Jesper Fredberg is nog op zoek naar creativiteit op het middenveld en Kadri is al jaren een smaakmaker van de Jupiler Pro League. Anderlecht had de 24-jarige aanvallende middenvelder op het lijstje gezet, maar verder kwam er niets van.

LEES OOK: Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Verrassende transfer

Kadri heeft bij KV Kortrijk nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De Algerijnse international speelt sinds de zomer van 2021 bij KV Kortrijk en maakte indruk in het Guldensporenstadion. Dit seizoen heeft hij na drie wedstrijden ook al weer twee assists achter zijn naam staan.

In totaal staat de teller nu op 68 Jupiler Pro League-wedstrijden met negen doelpunten en twaalf assists. Kadri werd al een paar keer genoemd bij een binnenlandse toptransfer, maar een verrassende keuze kan voor een wending zorgen. Het Algerijnse MCA (Mouloudia Club d’Alger) wordt genoemd.

Terugkeer naar Algerije 

In eigen land speelde Kadri voor opleidingsclub Paradou AC. Nu wacht een terugkeer naar eigen land. Naar verluidt ziet de middenvelder zelf de stap ook wel zitten. Voorlopig kwam er enkel een aanbieding voor een uitleenbeurt uit de bus, maar de gesprekken met KV Kortrijk lopen nog, dat laten Algerijnse media weten.

Vorige maand werd Anderlecht nog nadrukkelijk genoemd voor Kadri. Het is geen geheim dat paars-wit op zoek is naar een creatieve middenvelder en de Algerijn kent de competitie al goed. Ook het Engelse Cardiff City werd in de wandelgangen genoemd.

Had jij Kadri graag bij Anderlecht gezien?

Meest recent

Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

12
12
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

17
17
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

36
36
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

15
15
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

103
103
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

100
100
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

46
46
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

137
137
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

177
177
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

75
75
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

188
188
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

96
96
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

171
171
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

191
191
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

47
47
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

77
77
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

398
398
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

268
268
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

231
231
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1006
1006
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

408
408
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

170
170
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

206
206

Meer sportnieuws