‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

door
‘Anderlecht grijpt mis, JPL-smaakmaker verrast met transfer’

RSC Anderlecht werd de afgelopen weken met verschillende targets in verband gebracht. Een van die spelers was Abdelkahar Kadri van KV Kortrijk. Paars-wit kan de middenvelder echter laten varen want een terugkeer naar Algerije is op komst.

Jesper Fredberg is nog op zoek naar creativiteit op het middenveld en Kadri is al jaren een smaakmaker van de Jupiler Pro League. Anderlecht had de 24-jarige aanvallende middenvelder op het lijstje gezet, maar verder kwam er niets van.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Verrassende transfer

Kadri heeft bij KV Kortrijk nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van 2,5 miljoen euro. De Algerijnse international speelt sinds de zomer van 2021 bij KV Kortrijk en maakte indruk in het Guldensporenstadion. Dit seizoen heeft hij na drie wedstrijden ook al weer twee assists achter zijn naam staan.

In totaal staat de teller nu op 68 Jupiler Pro League-wedstrijden met negen doelpunten en twaalf assists. Kadri werd al een paar keer genoemd bij een binnenlandse toptransfer, maar een verrassende keuze kan voor een wending zorgen. Het Algerijnse MCA (Mouloudia Club d’Alger) wordt genoemd.

Terugkeer naar Algerije 

In eigen land speelde Kadri voor opleidingsclub Paradou AC. Nu wacht een terugkeer naar eigen land. Naar verluidt ziet de middenvelder zelf de stap ook wel zitten. Voorlopig kwam er enkel een aanbieding voor een uitleenbeurt uit de bus, maar de gesprekken met KV Kortrijk lopen nog, dat laten Algerijnse media weten.

Vorige maand werd Anderlecht nog nadrukkelijk genoemd voor Kadri. Het is geen geheim dat paars-wit op zoek is naar een creatieve middenvelder en de Algerijn kent de competitie al goed. Ook het Engelse Cardiff City werd in de wandelgangen genoemd.

Had jij Kadri graag bij Anderlecht gezien?

Meest recent

Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

1
1
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

93
93
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

103
103
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

111
111
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

44
44
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

270
270
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

148
148
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

461
461
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

177
177
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

237
237
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

469
469
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

709
709
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

324
324
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

711
711
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

383
383
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

609
609
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

442
442
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

585
585
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

156
156
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

335
335

Meer sportnieuws