'Anderlecht krijgt concurrentie voor beoogde nummer 10'

door
'Anderlecht krijgt concurrentie voor beoogde nummer 10'

Anderlecht leed vorig weekend zijn eerste puntenverlies van het seizoen, want het raakte niet verder dan een 1-1 tegen OH Leuven. Dat zorgt ervoor dat vanuit de achterban de kritiek op Brian Riemer en Jesper Fredberg weer aanzwengelt. Het spelniveau moet immers nog omhoog en op verschillende posities is versterking broodnodig.

Eén van de grootste manco's bij Paars-Wit blijft het gebrek aan creativiteit, maar dat willen ze deze zomer nog verhelpen. Op het verlanglijstje voor deze mercato staat immers het aantrekken van een nummer tien. Daarvoor vielen al de namen van Dennis Praet en Christian Eriksen, maar dat lijken zeer moeilijke dossiers te gaan worden.

LEES OOK: Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

Anderlecht moet zich haasten voor Puerta

Een andere naam die de voorbije dagen naar voor geschoven werd, was die van Gustavo Puerta. De 21-jarige Colombiaan kwam vorig seizoen amper aan de bak bij Bayer Leverkusen en aast op meer speelminuten. Volgens journalist Pipe Sierra zou de Duitse kampioen in de komende dagen beslissen over zijn toekomst.

Als Puerta de BayArena mag verlaten, dan krijgt Anderlecht wel stevige concurrentie. Ook de Griekse kampioen PAOK en de Engelse tweedeklasser Blackburn Rovers zouden de jonge middenvelder immers graag zien komen.

Veel werk voor Fredberg

Fredberg zal zich dus moeten haasten als hij Puerta nog naar het Lotto Park wil lokken. De CEO Sports heeft echter nog heel wat andere kopzorgen, want ook een doelman, centrale verdediger en flankaanvaller moeten in de komende weken nog gevonden worden.

Moet Anderlecht doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

14
14
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

47
47
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

107
107
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

40
40
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

229
229
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

188
188
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

100
100
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

348
348
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

79
79
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

731
731
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

249
249
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

188
188
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

157
157
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

314
314
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

122
122
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

118
118
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

77
77
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

391
391
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

83
83
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

275
275
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

105
105
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

84
84
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

215
215
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

88
88

Meer sportnieuws