'Anderlecht krijgt concurrentie voor beoogde nummer 10'

303 stemmen
'Anderlecht krijgt concurrentie voor beoogde nummer 10'

Anderlecht leed vorig weekend zijn eerste puntenverlies van het seizoen, want het raakte niet verder dan een 1-1 tegen OH Leuven. Dat zorgt ervoor dat vanuit de achterban de kritiek op Brian Riemer en Jesper Fredberg weer aanzwengelt. Het spelniveau moet immers nog omhoog en op verschillende posities is versterking broodnodig.

Eén van de grootste manco's bij Paars-Wit blijft het gebrek aan creativiteit, maar dat willen ze deze zomer nog verhelpen. Op het verlanglijstje voor deze mercato staat immers het aantrekken van een nummer tien. Daarvoor vielen al de namen van Dennis Praet en Christian Eriksen, maar dat lijken zeer moeilijke dossiers te gaan worden.

LEES OOK: Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Anderlecht moet zich haasten voor Puerta

Een andere naam die de voorbije dagen naar voor geschoven werd, was die van Gustavo Puerta. De 21-jarige Colombiaan kwam vorig seizoen amper aan de bak bij Bayer Leverkusen en aast op meer speelminuten. Volgens journalist Pipe Sierra zou de Duitse kampioen in de komende dagen beslissen over zijn toekomst.

Als Puerta de BayArena mag verlaten, dan krijgt Anderlecht wel stevige concurrentie. Ook de Griekse kampioen PAOK en de Engelse tweedeklasser Blackburn Rovers zouden de jonge middenvelder immers graag zien komen.

Veel werk voor Fredberg

Fredberg zal zich dus moeten haasten als hij Puerta nog naar het Lotto Park wil lokken. De CEO Sports heeft echter nog heel wat andere kopzorgen, want ook een doelman, centrale verdediger en flankaanvaller moeten in de komende weken nog gevonden worden.

Moet Anderlecht doorduwen voor zijn komst?

Meest recent

''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

579
579
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

13
13
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

162
162
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

73
73
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

219
219
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

385
385
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

126
126
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

90
90
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

219
219
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

180
180
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

179
179
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

240
240
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

580
580
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

480
480
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

511
511
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

219
219
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

786
786
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

682
682
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

237
237
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

154
154
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

260
260
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

467
467
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

551
551
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

198
198

Meer sportnieuws