'Vermeeren wacht af: deal Atletico en Chelsea op de helling'

door
'Vermeeren wacht af: deal Atletico en Chelsea op de helling'

Atletico Madrid leek vorige week een forse transferslag te gaan slaan met het aantrekken van Conor Gallagher en Julian Alvarez. Maar het blijft voorlopig wachten op de officiële aankondiging van die transfers. Vanuit Spanje komen stilaan onheilspellende berichten overwaaien.

De komst van Gallagher en Alvarez leek immers gekoppeld te zijn aan het vertrek van Samu Omorodion. De 20-jarige spits maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij Alaves en moest nu de overstap maken naar Chelsea. Maar die deal lijkt nu ingestort te zijn.

LEES OOK: 'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Transfer Gallagher in gevaar, Chelsea mikt op Felix

Daardoor staan ook de transfer van Alvarez en vooral Gallagher op de helling. Die laatste vertoeft nochtans al in Spanje, waar hij neerstreek om zijn medische keuring te doorstaan. De Engelse middenvelder moet nu afwachten of Atletico en Chelsea alsnog een akkoord vinden.

Na het afspringen van de deal rond Omorodion zou Chelsea immers zijn zinnen gezet hebben op een terugkeer van João Felix. De Portugees speelde in de eerste helft van 2023 al eens een halfjaar op Stamford Bridge. Vorig seizoen stalde Atletico hem bij FC Barcelona, maar nu keerde Felix terug in de Spaanse hoofdstad.

Vermeeren moet afwachten

Zelf zou Felix alvast zijn jawoord gegeven hebben voor een terugkeer naar Chelsea, alleen moeten de clubs nog een akkoord zien te vinden. Daardoor blijft het niet alleen bang afwachten voor Gallagher, maar ook voor Arthur Vermeeren.

Onze jonge landgenoot leek immers op weg naar een uitleenbeurt, maar Atletico zal zijn situatie mogelijk herzien als de komst van Gallagher zou afspringen. Eerder greep Atletico immers ook al naast Javi Guerra (Valencia) en het zag deze zomer ook al Saul Ñiguez naar Sevilla verkassen. Zonder ook nog eens Vermeeren dreigt de spoeling op het middenveld dun te worden.

Denk je dat de transfer van Gallagher nog zal doorgaan?

Meest recent

AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

49
49
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

55
55
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

61
61
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

84
84
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

23
23
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

71
71
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

350
350
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

50
50
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

53
53
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

109
109
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

63
63
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

199
199
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

126
126
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

136
136
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

97
97
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

618
618
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

48
48
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

318
318
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

33
33
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

115
115
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

103
103
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

95
95
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

65
65
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

564
564

Meer sportnieuws