TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht hebben ze op verschillende posities nog versterking nodig. Onder meer een flankaanvaller wordt nog gezocht en daarvoor duikt nu een nieuw doelwit op. Paars-Wit zou zijn oog laten vallen hebben op Vitor Rayan, een 19-jarige Braziliaan. Hij is nog in zijn thuisland aan de slag bij Vasco da Gama.

KRC Genk beleeft ook nog drukke dagen. Andres Gomez mag wel van het wenslijstje geschrapt worden. De Colombiaanse flankaanvaller trekt uiteindelijk naar Stade Rennes, dat net geen 12 miljoen euro op tafel legt om hem bij Real Salt Lake City weg te halen.

Ook Felix Lemaréchal zal niet naar de Cegeka Arena komen. De gewezen smaakmaker van Cercle gold als een mogelijke opvolger voor El Khannouss, maar AS Monaco verkoopt hem nu aan Strasbourg. Dat zou 8 miljoen euro neertellen voor de middenvelder.

Daarnaast worden echter heel wat spelers nog aan een vertrek gelinkt. Daarbij ook Tolu Arokodare, die interesse zou genieten van Trabzonspor. De Nigeriaan scoorde zondag wel nog tegen Club Brugge en verkondigde na de wedstrijd dat het wat hem betreft niet zijn laatste match voor Genk was.

Wie wel al zijn laatste match voor Genk gespeeld lijkt te hebben, is Matias Galarza. De Argentijn lijkt nu helemaal op ramkoers te liggen met de club, want hij zou zonder toestemming teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Hij hoopt nog altijd een transfer naar Boca Juniors te forceren, maar dat had intussen al enkele weken geen contact meer met Genk.

Een oud-Genkie kan dan weer terugkeren naar de Jupiler Pro League. Andras Nemeth zou namelijk in de belangstelling staan van Cercle Brugge. De Hongaarse spits komt bij Hamburg amper aan de bak en Cercle ziet in hem een mogelijke opvolger voor Kevin Denkey.

KV Mechelen hoopt nog steeds op een terugkeer van Norman Bassette, maar blijft voorlopig struikelen over de vraagprijs van 3 miljoen euro die SM Caen blijft hanteren. Dat is ook niet naar de zin van Bassette zelf, die nu een vertrek probeert te forceren. De 19-jarige zou intussen al een week niet meer zijn komen opdagen bij zijn club.

Antwerp wil deze zomer nog enkele spelers verkopen. Onder meer Pierre Dwomoh komt nog in aanmerking voor een transfer. De 20-jarige middenvelder zou nu een zeer lucratief voorstel op zak hebben uit Saudi-Arabië, waar hij bij Al-Fateh ploegmaat kan worden van Jason Denayer. Er zou een jaarloon van maar liefst 2 miljoen euro klaarliggen voor Dwomoh.

Buitenland

Benito Raman zou deze zomer een verrassende transfer kunnen maken. De pocketspits trok vorige winter van Anderlecht naar Samsunspor, maar dat werd geen succes. Hij zou nu kunnen terugkeren naar Fortuna Düsseldorf, waar hij in het verleden nog furore maakte. Een akkoord is er echter nog niet.

EK-sensatie Nico Williams was de voorbije weken ook het middelpunt van een transfersaga. De flankaanvaller lijkt nu ook zijn keuze gemaakt te hebben, want hij zou zijn jawoord gegeven hebben aan FC Barcelona. De Catalanen moeten nu enkel nog hun financiën op orde zien te krijgen om hem weg te kunnen plukken bij Athletic Bilbao.

Bayern München zal de komende weken ook nog actief zijn op de transfermarkt. De verkoop van Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui aan Manchester United zorgt ervoor dat er weer middelen zijn voor versterking. Op dat vlak moet Vincent Kompany wel een domper slikken, want hij grijpt naast Désiré Doué. Het Franse toptalent was de prioriteit van Bayern, maar kiest voor PSG. De mogelijke komst van Jonathan Tah is wel nog aan de orde.

Moet een Belgische club proberen om Raman terug te halen?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

53
53
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

18
18
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

31
31
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

142
142
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

199
199
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

170
170
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

263
263
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

79
79
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

173
173
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

176
176
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

953
953
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

80
80
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

115
115
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

339
339
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

143
143
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

483
483
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

48
48
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

201
201
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

239
239
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

271
271
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

172
172
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

208
208
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

431
431
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

715
715

Meer sportnieuws