TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht hebben ze op verschillende posities nog versterking nodig. Onder meer een flankaanvaller wordt nog gezocht en daarvoor duikt nu een nieuw doelwit op. Paars-Wit zou zijn oog laten vallen hebben op Vitor Rayan, een 19-jarige Braziliaan. Hij is nog in zijn thuisland aan de slag bij Vasco da Gama.

KRC Genk beleeft ook nog drukke dagen. Andres Gomez mag wel van het wenslijstje geschrapt worden. De Colombiaanse flankaanvaller trekt uiteindelijk naar Stade Rennes, dat net geen 12 miljoen euro op tafel legt om hem bij Real Salt Lake City weg te halen.

Ook Felix Lemaréchal zal niet naar de Cegeka Arena komen. De gewezen smaakmaker van Cercle gold als een mogelijke opvolger voor El Khannouss, maar AS Monaco verkoopt hem nu aan Strasbourg. Dat zou 8 miljoen euro neertellen voor de middenvelder.

Daarnaast worden echter heel wat spelers nog aan een vertrek gelinkt. Daarbij ook Tolu Arokodare, die interesse zou genieten van Trabzonspor. De Nigeriaan scoorde zondag wel nog tegen Club Brugge en verkondigde na de wedstrijd dat het wat hem betreft niet zijn laatste match voor Genk was.

Wie wel al zijn laatste match voor Genk gespeeld lijkt te hebben, is Matias Galarza. De Argentijn lijkt nu helemaal op ramkoers te liggen met de club, want hij zou zonder toestemming teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Hij hoopt nog altijd een transfer naar Boca Juniors te forceren, maar dat had intussen al enkele weken geen contact meer met Genk.

Een oud-Genkie kan dan weer terugkeren naar de Jupiler Pro League. Andras Nemeth zou namelijk in de belangstelling staan van Cercle Brugge. De Hongaarse spits komt bij Hamburg amper aan de bak en Cercle ziet in hem een mogelijke opvolger voor Kevin Denkey.

KV Mechelen hoopt nog steeds op een terugkeer van Norman Bassette, maar blijft voorlopig struikelen over de vraagprijs van 3 miljoen euro die SM Caen blijft hanteren. Dat is ook niet naar de zin van Bassette zelf, die nu een vertrek probeert te forceren. De 19-jarige zou intussen al een week niet meer zijn komen opdagen bij zijn club.

Antwerp wil deze zomer nog enkele spelers verkopen. Onder meer Pierre Dwomoh komt nog in aanmerking voor een transfer. De 20-jarige middenvelder zou nu een zeer lucratief voorstel op zak hebben uit Saudi-Arabië, waar hij bij Al-Fateh ploegmaat kan worden van Jason Denayer. Er zou een jaarloon van maar liefst 2 miljoen euro klaarliggen voor Dwomoh.

Buitenland

Benito Raman zou deze zomer een verrassende transfer kunnen maken. De pocketspits trok vorige winter van Anderlecht naar Samsunspor, maar dat werd geen succes. Hij zou nu kunnen terugkeren naar Fortuna Düsseldorf, waar hij in het verleden nog furore maakte. Een akkoord is er echter nog niet.

EK-sensatie Nico Williams was de voorbije weken ook het middelpunt van een transfersaga. De flankaanvaller lijkt nu ook zijn keuze gemaakt te hebben, want hij zou zijn jawoord gegeven hebben aan FC Barcelona. De Catalanen moeten nu enkel nog hun financiën op orde zien te krijgen om hem weg te kunnen plukken bij Athletic Bilbao.

Bayern München zal de komende weken ook nog actief zijn op de transfermarkt. De verkoop van Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui aan Manchester United zorgt ervoor dat er weer middelen zijn voor versterking. Op dat vlak moet Vincent Kompany wel een domper slikken, want hij grijpt naast Désiré Doué. Het Franse toptalent was de prioriteit van Bayern, maar kiest voor PSG. De mogelijke komst van Jonathan Tah is wel nog aan de orde.

Moet een Belgische club proberen om Raman terug te halen?

Meest recent

Spitsenzorgen Garcia: grote verrassing in selectie Duivels?

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode ...

53
53
Loodzware opdracht Rigaux: nieuwe transferprioriteit Club

De sportieve leiding van Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke zomermercato. De ...

105
105
'Messi geeft zelf groen licht: nieuwe superster naar Miami'

Lionel Messi leidde zijn Inter Miami CF vorig seizoen na de titel in de Major League Soccer. Na dat ...

29
29
Extra wapen voor Genk: "Hebben hen absoluut nodig"

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

180
180
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

145
145
Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

205
205
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

143
143
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

318
318
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

287
287
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

95
95
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

257
257
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

156
156
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

535
535
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

605
605
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

396
396
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

331
331
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

162
162
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

619
619
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

575
575
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

359
359
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

173
173
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

516
516
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

234
234
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

323
323

Meer sportnieuws