TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht hebben ze op verschillende posities nog versterking nodig. Onder meer een flankaanvaller wordt nog gezocht en daarvoor duikt nu een nieuw doelwit op. Paars-Wit zou zijn oog laten vallen hebben op Vitor Rayan, een 19-jarige Braziliaan. Hij is nog in zijn thuisland aan de slag bij Vasco da Gama.

KRC Genk beleeft ook nog drukke dagen. Andres Gomez mag wel van het wenslijstje geschrapt worden. De Colombiaanse flankaanvaller trekt uiteindelijk naar Stade Rennes, dat net geen 12 miljoen euro op tafel legt om hem bij Real Salt Lake City weg te halen.

Ook Felix Lemaréchal zal niet naar de Cegeka Arena komen. De gewezen smaakmaker van Cercle gold als een mogelijke opvolger voor El Khannouss, maar AS Monaco verkoopt hem nu aan Strasbourg. Dat zou 8 miljoen euro neertellen voor de middenvelder.

Daarnaast worden echter heel wat spelers nog aan een vertrek gelinkt. Daarbij ook Tolu Arokodare, die interesse zou genieten van Trabzonspor. De Nigeriaan scoorde zondag wel nog tegen Club Brugge en verkondigde na de wedstrijd dat het wat hem betreft niet zijn laatste match voor Genk was.

Wie wel al zijn laatste match voor Genk gespeeld lijkt te hebben, is Matias Galarza. De Argentijn lijkt nu helemaal op ramkoers te liggen met de club, want hij zou zonder toestemming teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Hij hoopt nog altijd een transfer naar Boca Juniors te forceren, maar dat had intussen al enkele weken geen contact meer met Genk.

Een oud-Genkie kan dan weer terugkeren naar de Jupiler Pro League. Andras Nemeth zou namelijk in de belangstelling staan van Cercle Brugge. De Hongaarse spits komt bij Hamburg amper aan de bak en Cercle ziet in hem een mogelijke opvolger voor Kevin Denkey.

KV Mechelen hoopt nog steeds op een terugkeer van Norman Bassette, maar blijft voorlopig struikelen over de vraagprijs van 3 miljoen euro die SM Caen blijft hanteren. Dat is ook niet naar de zin van Bassette zelf, die nu een vertrek probeert te forceren. De 19-jarige zou intussen al een week niet meer zijn komen opdagen bij zijn club.

Antwerp wil deze zomer nog enkele spelers verkopen. Onder meer Pierre Dwomoh komt nog in aanmerking voor een transfer. De 20-jarige middenvelder zou nu een zeer lucratief voorstel op zak hebben uit Saudi-Arabië, waar hij bij Al-Fateh ploegmaat kan worden van Jason Denayer. Er zou een jaarloon van maar liefst 2 miljoen euro klaarliggen voor Dwomoh.

Buitenland

Benito Raman zou deze zomer een verrassende transfer kunnen maken. De pocketspits trok vorige winter van Anderlecht naar Samsunspor, maar dat werd geen succes. Hij zou nu kunnen terugkeren naar Fortuna Düsseldorf, waar hij in het verleden nog furore maakte. Een akkoord is er echter nog niet.

EK-sensatie Nico Williams was de voorbije weken ook het middelpunt van een transfersaga. De flankaanvaller lijkt nu ook zijn keuze gemaakt te hebben, want hij zou zijn jawoord gegeven hebben aan FC Barcelona. De Catalanen moeten nu enkel nog hun financiën op orde zien te krijgen om hem weg te kunnen plukken bij Athletic Bilbao.

Bayern München zal de komende weken ook nog actief zijn op de transfermarkt. De verkoop van Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui aan Manchester United zorgt ervoor dat er weer middelen zijn voor versterking. Op dat vlak moet Vincent Kompany wel een domper slikken, want hij grijpt naast Désiré Doué. Het Franse toptalent was de prioriteit van Bayern, maar kiest voor PSG. De mogelijke komst van Jonathan Tah is wel nog aan de orde.

Moet een Belgische club proberen om Raman terug te halen?

Meest recent

RSCA, Union, Gent of Club: 1B-revelatie spreekt klare taal

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

13
13
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

68
68
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

405
405
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

38
38
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

46
46
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

220
220
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

35
35
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

144
144
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

248
248
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

241
241
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

576
576
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

299
299
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

165
165
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

168
168
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

205
205
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

419
419
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

442
442
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

166
166
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

184
184
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

526
526
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

39
39
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

295
295
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

262
262
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

32
32
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

172
172

Meer sportnieuws