TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

1032 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende rentree Raman, Williams kiest club'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht hebben ze op verschillende posities nog versterking nodig. Onder meer een flankaanvaller wordt nog gezocht en daarvoor duikt nu een nieuw doelwit op. Paars-Wit zou zijn oog laten vallen hebben op Vitor Rayan, een 19-jarige Braziliaan. Hij is nog in zijn thuisland aan de slag bij Vasco da Gama.

KRC Genk beleeft ook nog drukke dagen. Andres Gomez mag wel van het wenslijstje geschrapt worden. De Colombiaanse flankaanvaller trekt uiteindelijk naar Stade Rennes, dat net geen 12 miljoen euro op tafel legt om hem bij Real Salt Lake City weg te halen.

Ook Felix Lemaréchal zal niet naar de Cegeka Arena komen. De gewezen smaakmaker van Cercle gold als een mogelijke opvolger voor El Khannouss, maar AS Monaco verkoopt hem nu aan Strasbourg. Dat zou 8 miljoen euro neertellen voor de middenvelder.

Daarnaast worden echter heel wat spelers nog aan een vertrek gelinkt. Daarbij ook Tolu Arokodare, die interesse zou genieten van Trabzonspor. De Nigeriaan scoorde zondag wel nog tegen Club Brugge en verkondigde na de wedstrijd dat het wat hem betreft niet zijn laatste match voor Genk was.

Wie wel al zijn laatste match voor Genk gespeeld lijkt te hebben, is Matias Galarza. De Argentijn lijkt nu helemaal op ramkoers te liggen met de club, want hij zou zonder toestemming teruggekeerd zijn naar zijn thuisland. Hij hoopt nog altijd een transfer naar Boca Juniors te forceren, maar dat had intussen al enkele weken geen contact meer met Genk.

Een oud-Genkie kan dan weer terugkeren naar de Jupiler Pro League. Andras Nemeth zou namelijk in de belangstelling staan van Cercle Brugge. De Hongaarse spits komt bij Hamburg amper aan de bak en Cercle ziet in hem een mogelijke opvolger voor Kevin Denkey.

KV Mechelen hoopt nog steeds op een terugkeer van Norman Bassette, maar blijft voorlopig struikelen over de vraagprijs van 3 miljoen euro die SM Caen blijft hanteren. Dat is ook niet naar de zin van Bassette zelf, die nu een vertrek probeert te forceren. De 19-jarige zou intussen al een week niet meer zijn komen opdagen bij zijn club.

Antwerp wil deze zomer nog enkele spelers verkopen. Onder meer Pierre Dwomoh komt nog in aanmerking voor een transfer. De 20-jarige middenvelder zou nu een zeer lucratief voorstel op zak hebben uit Saudi-Arabië, waar hij bij Al-Fateh ploegmaat kan worden van Jason Denayer. Er zou een jaarloon van maar liefst 2 miljoen euro klaarliggen voor Dwomoh.

Buitenland

Benito Raman zou deze zomer een verrassende transfer kunnen maken. De pocketspits trok vorige winter van Anderlecht naar Samsunspor, maar dat werd geen succes. Hij zou nu kunnen terugkeren naar Fortuna Düsseldorf, waar hij in het verleden nog furore maakte. Een akkoord is er echter nog niet.

EK-sensatie Nico Williams was de voorbije weken ook het middelpunt van een transfersaga. De flankaanvaller lijkt nu ook zijn keuze gemaakt te hebben, want hij zou zijn jawoord gegeven hebben aan FC Barcelona. De Catalanen moeten nu enkel nog hun financiën op orde zien te krijgen om hem weg te kunnen plukken bij Athletic Bilbao.

Bayern München zal de komende weken ook nog actief zijn op de transfermarkt. De verkoop van Matthijs de Ligt en Noussair Mazraoui aan Manchester United zorgt ervoor dat er weer middelen zijn voor versterking. Op dat vlak moet Vincent Kompany wel een domper slikken, want hij grijpt naast Désiré Doué. Het Franse toptalent was de prioriteit van Bayern, maar kiest voor PSG. De mogelijke komst van Jonathan Tah is wel nog aan de orde.

Moet een Belgische club proberen om Raman terug te halen?

Meest recent

'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

18
18
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

84
84
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

126
126
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

41
41
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

130
130
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

171
171
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

116
116
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

96
96
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

63
63
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

167
167
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

522
522
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

446
446
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

341
341
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

299
299
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

79
79
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

221
221
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

85
85
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

81
81
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

137
137
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

81
81
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

140
140
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

100
100
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

332
332
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

94
94
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

55
55

Meer sportnieuws