Vanhaezebrouck: "Dan zal Club Brugge 12-15 miljoen krijgen"

door
Vanhaezebrouck:

Club Brugge verloor terecht met 3-2 van KRC Genk. De crisis is er, dat gaf Nicky Hayen zelf aan. Hij hoopt dat een van zijn sterkhouders het Jan Breydelstadion niet gaat verlaten.

LEES OOK: 'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Blijft Onyedika bij Club?

Raphael Onyedika speelde mee op het veld van Racing Genk, maar sterk kwam hij niet voor de dag. Het is nog niet de Onyedika van tijdens de Play-Offs. Hein Vanhaezebrouck begrijpt echter dat Club Brugge hem toch wil houden, ondanks het feit dat hij sinds zijn komst te wisselvallig presteerde. 

Onyedika kostte Club Brugge ongeveer 10 miljoen euro en kende heel sterke periodes, maar ook zeer matige. Hij moet constanter worden en nog een jaar blijven zou niet slecht zijn. "Club Brugge heeft geen andere spelers zoals hem. Jashari is duidelijk nog niet klaar, dus ik snap het als ze hem houden. Een goede Onyedika kunnen ze wel verkopen tussen de 12 en 15 miljoen euro", zei hij aan DAZN.

Hayen wil hem ook houden

Nicky Hayen gaf voor de match in Genk aan dat hij de speler er dolgraag bij wil houden. "Het is iemand die je onder druk kan aanspelen en dat verwachten we ook van onze nummer zes. Hij kende een geweldige periode onder Carl Hoefkens en was ook sterk in de Play-Offs. We weten allemaal wat Onyedika kan", aldus de trainer.

Toch is de kans niet uitgesloten dat hij vertrekt. Als er een club uit de Premier League aanklopt, wil hij graag de stap zetten.

Gaat Onyedika nog vertrekken?

Meest recent

'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

2
2
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

24
24
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

14
14
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

82
82
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

360
360
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

368
368
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

144
144
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

262
262
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

82
82
Renard & Hasi spreken klare taal over toekomst bij RSCA

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

103
103
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

263
263
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

317
317
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

104
104
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

103
103
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

125
125
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

241
241
Renard slaat hard terug: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

177
177
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

167
167
'Kompany totaal verrast: grootmacht rukt op voor Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

157
157
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

435
435
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

421
421
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

557
557
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

413
413
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

130
130

Meer sportnieuws