'Kompany moet enorme transferdomper slikken bij Bayern'

100 stemmen
'Kompany moet enorme transferdomper slikken bij Bayern'

Vincent Kompany begint volgende week echt aan zijn taak als trainer van Bayern München, want dan opent de Duitse recordkampioen zijn seizoen met een bekerwedstrijd tegen Ulm. Helemaal op punt staat de kern van onze landgenoot echter nog niet.

Bayern was de voorbije maand wel al behoorlijk actief op de transfermarkt. Met verdediger Hiroki Ito (Stuttgart), defensieve middenvelder Palhinha (Fulham) en flankaanvaller Olise (Crystal Palace) kreeg Kompany al enkele stevige aanwinsten tot zijn beschikking.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Bayern grijpt naast Doué

Maar voor het zich verder kon versterken, moest Bayern eerst nog enkele spelers verkopen. Dat lijkt snel te gaan gebeuren, want de voorbije dagen werd gemeld dat het een akkoord bereikt zou hebben met Manchester United over de verkoop van zowel Matthijs de Ligt als Noussair Mazraoui. 

Maar nu krijgt Kompany zeer slecht nieuws. Het was immers de bedoeling van Bayern om de centen van De Ligt en Mazraoui aan te wenden voor de komst van het Franse toptalent Désiré Doué, maar dat plannetje valt nu in duigen.

Frans toptalent verkiest PSG

De 19-jarige flankaanvaller focuste zich de voorbije weken op de Olympische Spelen, maar nu die erop zitten heeft hij een beslissing over zijn toekomst genomen hebben. Hij zou Bayern laten weten hebben dat hij een transfer naar Paris Saint-Germain verkiest, zo melden RMC Sport en verschillende andere bronnen.

Er is nog geen akkoord tussen Doué en PSG, dat er ook nog uit moet zien te raken met diens club Stade Rennes. Desondanks is de verwachting dat die onderhandelingen geen al te grote problemen zullen opleveren. Voor Kompany is het dus een nieuwe domper, nadat hij eerder ook al naast de komst van Xavi Simons greep.

Zal Bayern nog een goede flankaanvaller vinden?

Meest recent

Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

135
135
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

233
233
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

173
173
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

58
58
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

109
109
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

125
125
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

513
513
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

242
242
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

74
74
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

188
188
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

100
100
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

380
380
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

80
80
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

40
40
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

590
590
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

648
648
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

121
121
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

295
295
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

196
196
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

109
109
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

178
178
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

348
348
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

324
324

Meer sportnieuws