Verlinden komt met snoeiharde vaststelling voor Beerschot

door
Verlinden komt met snoeiharde vaststelling voor Beerschot

De terugkeer van Beerschot op het hoogste niveau is voorlopig nog geen al te groot succes. In tegenstelling tot Dender past het zich maar moeizaam aan het hoogste niveau aan en wist het uit zijn eerste drie wedstrijden amper één puntje te puren. Daardoor is het meteen in de onderste regionen van het klassement beland.

Beerschot kijkt aan tegen een voorlaatste plaats - enkel het puntenloze STVV doet nog slechter. Dat is niet bepaald de start waarop de Mannekes gehoopt hadden. Ze begonnen nog veelbelovend met een gelijkspel op OHL, maar daarna volgden duidelijke nederlagen tegen Union (3-1) en Cercle Brugge (4-1).

LEES OOK: KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

Beerschot mist kwaliteit

De afstraffing tegen de Vereniging - die nochtans daarvoor nul op zes gepakt had en donderdag nog een pandoering kreeg van Molde in de Europa League - noopte Thibaud Verlinden tot enkele harde vaststellingen.

"We waren goed in de eerste helft. Als Charly (Keita) net voor rust scoort, is het een andere wedstrijd. Maar goed, we moeten eerlijk zijn", vertelde hij aan Sporza. "We willen allemaal wel, maar we geraken er soms niet. Het is niet goed genoeg en het is duidelijk dat er nog nieuwe spelers met kwaliteit ontbreken."

Moeizame aanpassing aan 1A

Beerschot zag in de zomer heel wat spelers vertrekken en de zoektocht naar vervangers loopt zeer moeizaam. Het zorgt ervoor dat trainer Dirk Kuyt het momenteel met een zeer beperkte kern moet stellen. En dat terwijl ze bij Cercle juist fysiek zeer sterk staan.

"Cercle heeft donderdag zelfs nog Europees gespeeld", verbaasde Verlinden zich. "Het verschil met vorig jaar is dat we toen continu balbezit hadden, nu is dat minder. Dat maakt het lastig en daar moeten we ons aan aanpassen."

🚀

Zal Beerschot tegen de degradatie moeten knokken?

Meest recent

'Plottwist bij Anderlecht: unieke kans Verschaeren'

De hoop op de bekerfinale is nog niet opgeborgen, maar de komende weken moet RSC Anderlecht het ...

4
4
KRC Genk waagt gokje: Hayen vist 'dure miscast' op

KRC Genk kreeg de nul niet van het bord geveegd tegen OH Leuven en is daardoor leider af in de ...

31
31
Leko likt wonden: Club Brugge vreest rampscenario

Na twee speeldagen in de Champions' Play-Offs pronken Club Brugge en Union nog met een perfect ...

163
163
Anderlecht wijzigt koers: Sibierski in, Taravel out?

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen AA Gent. Een opluchting ook voor ...

184
184
'Exit Tresoldi: Club Brugge richt pijlen op spits'

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat op het veld van Union een grote stap kan zetten richting ...

179
179
'Taravel grijpt in: Coosemans out bij Anderlecht?'

Een op z'n zachtst gezegd matig RSC Anderlecht sleepte zondag een 3-1 zege tegen AA Gent uit de ...

209
209
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

78
78
UEFA zet woedend Barça op hun plek: Atlético juicht

FC Barcelona zal een ferme remontada uit de mouw moeten schudden om alsnog voorbij Atlético ...

186
186
‘Strijd om Mirisola barst los: KRC Genk verlangt jackpot'

KRC Genk dreigt komende zomer enkele smaakmakers te verliezen. Naast Konstantinos Karetsas is er ook ...

225
225
Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

65
65
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

173
173
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

106
106
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

104
104
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

88
88
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

540
540
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

462
462
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

81
81
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

233
233
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

266
266
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

276
276
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

90
90
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

193
193
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

57
57
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

31
31
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

465
465

Meer sportnieuws