Verlinden komt met snoeiharde vaststelling voor Beerschot

door
Verlinden komt met snoeiharde vaststelling voor Beerschot

De terugkeer van Beerschot op het hoogste niveau is voorlopig nog geen al te groot succes. In tegenstelling tot Dender past het zich maar moeizaam aan het hoogste niveau aan en wist het uit zijn eerste drie wedstrijden amper één puntje te puren. Daardoor is het meteen in de onderste regionen van het klassement beland.

Beerschot kijkt aan tegen een voorlaatste plaats - enkel het puntenloze STVV doet nog slechter. Dat is niet bepaald de start waarop de Mannekes gehoopt hadden. Ze begonnen nog veelbelovend met een gelijkspel op OHL, maar daarna volgden duidelijke nederlagen tegen Union (3-1) en Cercle Brugge (4-1).

LEES OOK: Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

Beerschot mist kwaliteit

De afstraffing tegen de Vereniging - die nochtans daarvoor nul op zes gepakt had en donderdag nog een pandoering kreeg van Molde in de Europa League - noopte Thibaud Verlinden tot enkele harde vaststellingen.

"We waren goed in de eerste helft. Als Charly (Keita) net voor rust scoort, is het een andere wedstrijd. Maar goed, we moeten eerlijk zijn", vertelde hij aan Sporza. "We willen allemaal wel, maar we geraken er soms niet. Het is niet goed genoeg en het is duidelijk dat er nog nieuwe spelers met kwaliteit ontbreken."

Moeizame aanpassing aan 1A

Beerschot zag in de zomer heel wat spelers vertrekken en de zoektocht naar vervangers loopt zeer moeizaam. Het zorgt ervoor dat trainer Dirk Kuyt het momenteel met een zeer beperkte kern moet stellen. En dat terwijl ze bij Cercle juist fysiek zeer sterk staan.

"Cercle heeft donderdag zelfs nog Europees gespeeld", verbaasde Verlinden zich. "Het verschil met vorig jaar is dat we toen continu balbezit hadden, nu is dat minder. Dat maakt het lastig en daar moeten we ons aan aanpassen."

Zal Beerschot tegen de degradatie moeten knokken?

Meest recent

'Deze job bij topclub wees Thomas Vermaelen af'

Intussen zijn al een aantal Rode Duivels uit de gouden generatie in het trainersvak gestapt. Vincent ...

22
22
Ongezien: Garcia haalt verwoestend uit naar Club Brugge

Het zijn bij Club Brugge zeer woelige weken geweest en dat liet haast niemand onberoerd. De recente ...

387
387
Mercatobom in de maak bij Anderlecht?

Anderlecht staat alweer voor een drukke mercato. Ondanks dat er in de zomer al veel beweging was, ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor megadeal, topkandidaat bij Genk'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

145
145
'Bliksemtransfer dreigt voor Marcus Rashford'

De wintermercato staat voor de deur en dan is het tijd om de geruchtenmolen te laten draaien. Naar ...

45
45
Birger Maertens verrast vriend en vijand met nieuw leven

Birger Maertens was jarenlang een herkenbaar gezicht bij Club Brugge. Als betrouwbare verdediger ...

112
112
Garcia slaat groot alarm bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia is al volop bezig met het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. ...

69
69
'Bliksemtransfer Marcus Rashford naar andere grootmacht'

Marcus Rashford staat nog onder contract bij Manchester United, maar dit seizoen speelt de Engelsman ...

64
64
Crisis bij Union: "Gelukkig pakken ze 6 op 15, anders..."

Alles blijft dit seizoen zeer dicht bij elkaar in de Jupiler Pro League. Aanvankelijk leken Union en ...

115
115
Ruben Van Gucht krijgt verdict dat nog lang zal nazinderen

Ruben Van Gucht kwam de voorbije maanden meermaals negatief in het nieuws door ernstige ...

81
81
'Neymar verrast met plots transferplan'

Begin 2025 keerde Neymar terug waar het voor hem allemaal begon. De intussen 33-jarige steraanvaller ...

82
82
Conte spreekt duidelijke taal over rentree Lukaku

Vier maanden lang stond Romelu Lukaku aan de kant, nadat hij in augustus tijdens een oefenwedstrijd ...

30
30
Bounida ondanks glansrol aangepakt: "Dat moet eruit"

Rayane Bounida moest in de laatste matchen van Ajax vrede nemen met een rol als invaller nadat hij ...

68
68
'Laatste twee sparringpartners Rode Duivels voor WK bekend'

De Rode Duivels weten sinds enkele weken waar ze volgende zomer aan toe zullen zijn op het WK. Ze ...

191
191
'AA Gent vs Club: soap eindigt met een sisser'

De laatste weken zit het er bovenarms op tussen AA Gent en Club Brugge. In de Arteveldestad zijn ze ...

390
390
'Renard heeft masterplan voor wintermercato'

Olivier Renard staat voor een zeer groot examen in januari. De sportieve baas zal moeten bewijzen ...

217
217
Union SG en Bormans verklaren: "Kost ons 100 miljoen euro"

Union SG lijkt ook dit seizoen weer een gooi te doen naar de landstitel in België. De ...

214
214
Anderlecht haalde slag niet thuis: “Ik had geen goed gevoel"

RSC Anderlecht onderging dit seizoen weer héél wat wijzigingen in het organigram. De ...

184
184
'FCV Dender droomt plots van miljoenendeal'

De Belgische clubs gaan in januari wellicht spelers moeten verkopen door de DAZN-saga. De bevroren ...

69
69
‘Genk vindt topcoach: Belgische klasbak stelt harde eisen’

KRC Genk zoekt rust na het ontslag van Thorsten Fink, maar de naam die nu de ronde doet belooft net ...

1602
1602
Leya Iseka (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Aaron Leya Iseka was ooit het grote spitsentalent van RSC Anderlecht, maar de grote doorbraak volgde ...

52
52
Parys euforisch: "Mijlpaal voor Belgisch voetbal"

OH Leuven heeft voetbalgeschiedenis geschreven. In een uitverkocht stadion verloor de vrouwenploeg ...

53
53
'Verschaeren neemt beslissing over RSCA-toekomst'

Yari Verschaeren staat voor cruciale weken en maanden. Wat brengt de toekomst voor de 24-jarige ...

370
370
‘Buitenkans voor JPL-topclubs? Neerpede-product op de markt’

De Belgische clubs gaan in januari op zoek naar versterking. Ze moeten daar toch vooral zoeken naar ...

152
152
Kindermans kiest deze 5 als zijn beste Neerpede-talenten

Jean Kindermans is nu aan de slag bij Royal Antwerp FC, maar hij werkte vele jaren voor RSC ...

218
218

Meer sportnieuws