'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

door
'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

Bij KV Mechelen deed Besnik Hasi de voorbije weken een aantal keer zijn beklag over het laattijdig arriveren van enkele broodnodige versterkingen. De trainer wacht bijvoorbeeld nog altijd op de komst van een spits, want daar beschikt hij momenteel amper over opties.

Eigenlijk is Lion Lauberbach de enige volwaardige optie als nummer negen voor Hasi. Ook Julien Ngoy is er weer na een uitleenbeurt, maar op hem lijkt er niet meer gerekend te worden. Islam Slimani verlengde zijn aflopende contract niet en Norman Bassette keerde terug naar SM Caen.

LEES OOK: Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Bassette stuurt zijn kat bij Caen

KVM kon de dure aankoopoptie van de 19-jarige spits immers niet lichten, maar het bleef de voorbije weken wel werk maken van een eventuele terugkeer. De onderhandelingen liepen echter zeer moeizaam door de pittige eisen van Caen, dat minstens 3 miljoen euro zou eisen.

Nu zou ook Bassette zelf het helemaal gehad hebben met de starre houding van zijn club. Gazet van Antwerpen weet dat de jeugdinternational intussen al een week lang zijn kat stuurt naar de trainingen bij de Franse tweedeklasser. Hij hoopt op die manier een transfer te kunnen forceren.

Goede zaak voor KV Mechelen

Dat speelt dus in de kaart van Malinwa, al is het lang niet de enige club die geïnteresseerd is in de diensten van Bassette. Die wist zich vorig seizoen met vijf doelpunten in de Jupiler Pro League in de kijker te spelen.

Het blijft dus afwachten of Bassette zal terugkeren Achter de Kazerne. KV Mechelen lijkt te moeten hopen dat geen van de concurrenten bereid is om aan de eisen van Caen te voldoen en dat de Fransen ook hun prijs zullen laten zakken in de komende weken.

Zal KV Mechelen er nog in slagen om Bassette terug te halen?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

1
1
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

5
5
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

13
13
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

36
36
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

61
61
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

32
32
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

213
213
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

102
102
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

208
208
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

163
163
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

224
224
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

140
140
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

44
44
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

176
176
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

113
113
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

162
162
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

142
142
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

57
57
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

232
232
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

263
263
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

52
52
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

354
354
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

215
215
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

301
301
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

176
176

Meer sportnieuws