'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

door
'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

Bij KV Mechelen deed Besnik Hasi de voorbije weken een aantal keer zijn beklag over het laattijdig arriveren van enkele broodnodige versterkingen. De trainer wacht bijvoorbeeld nog altijd op de komst van een spits, want daar beschikt hij momenteel amper over opties.

Eigenlijk is Lion Lauberbach de enige volwaardige optie als nummer negen voor Hasi. Ook Julien Ngoy is er weer na een uitleenbeurt, maar op hem lijkt er niet meer gerekend te worden. Islam Slimani verlengde zijn aflopende contract niet en Norman Bassette keerde terug naar SM Caen.

LEES OOK: Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

Bassette stuurt zijn kat bij Caen

KVM kon de dure aankoopoptie van de 19-jarige spits immers niet lichten, maar het bleef de voorbije weken wel werk maken van een eventuele terugkeer. De onderhandelingen liepen echter zeer moeizaam door de pittige eisen van Caen, dat minstens 3 miljoen euro zou eisen.

Nu zou ook Bassette zelf het helemaal gehad hebben met de starre houding van zijn club. Gazet van Antwerpen weet dat de jeugdinternational intussen al een week lang zijn kat stuurt naar de trainingen bij de Franse tweedeklasser. Hij hoopt op die manier een transfer te kunnen forceren.

Goede zaak voor KV Mechelen

Dat speelt dus in de kaart van Malinwa, al is het lang niet de enige club die geïnteresseerd is in de diensten van Bassette. Die wist zich vorig seizoen met vijf doelpunten in de Jupiler Pro League in de kijker te spelen.

Het blijft dus afwachten of Bassette zal terugkeren Achter de Kazerne. KV Mechelen lijkt te moeten hopen dat geen van de concurrenten bereid is om aan de eisen van Caen te voldoen en dat de Fransen ook hun prijs zullen laten zakken in de komende weken.

Zal KV Mechelen er nog in slagen om Bassette terug te halen?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

31
31
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

39
39
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

63
63
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

50
50
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

54
54
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

320
320
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

76
76
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

43
43
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

207
207
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

259
259
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

131
131
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

187
187
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

415
415
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

98
98
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

589
589
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

339
339
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

158
158
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws