'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

door
'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

Bij KV Mechelen deed Besnik Hasi de voorbije weken een aantal keer zijn beklag over het laattijdig arriveren van enkele broodnodige versterkingen. De trainer wacht bijvoorbeeld nog altijd op de komst van een spits, want daar beschikt hij momenteel amper over opties.

Eigenlijk is Lion Lauberbach de enige volwaardige optie als nummer negen voor Hasi. Ook Julien Ngoy is er weer na een uitleenbeurt, maar op hem lijkt er niet meer gerekend te worden. Islam Slimani verlengde zijn aflopende contract niet en Norman Bassette keerde terug naar SM Caen.

LEES OOK: BIZAR: KV Mechelen zet opvallende constructie op

Bassette stuurt zijn kat bij Caen

KVM kon de dure aankoopoptie van de 19-jarige spits immers niet lichten, maar het bleef de voorbije weken wel werk maken van een eventuele terugkeer. De onderhandelingen liepen echter zeer moeizaam door de pittige eisen van Caen, dat minstens 3 miljoen euro zou eisen.

Nu zou ook Bassette zelf het helemaal gehad hebben met de starre houding van zijn club. Gazet van Antwerpen weet dat de jeugdinternational intussen al een week lang zijn kat stuurt naar de trainingen bij de Franse tweedeklasser. Hij hoopt op die manier een transfer te kunnen forceren.

Goede zaak voor KV Mechelen

Dat speelt dus in de kaart van Malinwa, al is het lang niet de enige club die geïnteresseerd is in de diensten van Bassette. Die wist zich vorig seizoen met vijf doelpunten in de Jupiler Pro League in de kijker te spelen.

Het blijft dus afwachten of Bassette zal terugkeren Achter de Kazerne. KV Mechelen lijkt te moeten hopen dat geen van de concurrenten bereid is om aan de eisen van Caen te voldoen en dat de Fransen ook hun prijs zullen laten zakken in de komende weken.

Zal KV Mechelen er nog in slagen om Bassette terug te halen?

Meest recent

Bezorgt oude bekende De Cat een toptransfer?

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

6
6
'Pikante saga: Real kan droomtransfer Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

3
3
Rode Duivel stuurde Anderlecht wandelen

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

51
51
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met Engelse knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

95
95
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

155
155
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

305
305
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

88
88
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

82
82
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

379
379
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

98
98
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

140
140
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

346
346
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

225
225
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

213
213
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

233
233
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

77
77
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

114
114
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

191
191
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

134
134
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

598
598
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

346
346
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

77
77
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

147
147

Meer sportnieuws