'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

door
'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

Bij KV Mechelen deed Besnik Hasi de voorbije weken een aantal keer zijn beklag over het laattijdig arriveren van enkele broodnodige versterkingen. De trainer wacht bijvoorbeeld nog altijd op de komst van een spits, want daar beschikt hij momenteel amper over opties.

Eigenlijk is Lion Lauberbach de enige volwaardige optie als nummer negen voor Hasi. Ook Julien Ngoy is er weer na een uitleenbeurt, maar op hem lijkt er niet meer gerekend te worden. Islam Slimani verlengde zijn aflopende contract niet en Norman Bassette keerde terug naar SM Caen.

LEES OOK: Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

Bassette stuurt zijn kat bij Caen

KVM kon de dure aankoopoptie van de 19-jarige spits immers niet lichten, maar het bleef de voorbije weken wel werk maken van een eventuele terugkeer. De onderhandelingen liepen echter zeer moeizaam door de pittige eisen van Caen, dat minstens 3 miljoen euro zou eisen.

Nu zou ook Bassette zelf het helemaal gehad hebben met de starre houding van zijn club. Gazet van Antwerpen weet dat de jeugdinternational intussen al een week lang zijn kat stuurt naar de trainingen bij de Franse tweedeklasser. Hij hoopt op die manier een transfer te kunnen forceren.

Goede zaak voor KV Mechelen

Dat speelt dus in de kaart van Malinwa, al is het lang niet de enige club die geïnteresseerd is in de diensten van Bassette. Die wist zich vorig seizoen met vijf doelpunten in de Jupiler Pro League in de kijker te spelen.

Het blijft dus afwachten of Bassette zal terugkeren Achter de Kazerne. KV Mechelen lijkt te moeten hopen dat geen van de concurrenten bereid is om aan de eisen van Caen te voldoen en dat de Fransen ook hun prijs zullen laten zakken in de komende weken.

Zal KV Mechelen er nog in slagen om Bassette terug te halen?

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

3
3
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

20
20
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

43
43
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

58
58
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

145
145
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

72
72
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

106
106
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

133
133
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

114
114
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

83
83
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

464
464
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

303
303
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

88
88
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

834
834
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

128
128
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

165
165
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

324
324
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

81
81
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

388
388
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

362
362

Meer sportnieuws