'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

961 stemmen
'Zeer drastische zet van gegeerde Bassette'

Bij KV Mechelen deed Besnik Hasi de voorbije weken een aantal keer zijn beklag over het laattijdig arriveren van enkele broodnodige versterkingen. De trainer wacht bijvoorbeeld nog altijd op de komst van een spits, want daar beschikt hij momenteel amper over opties.

Eigenlijk is Lion Lauberbach de enige volwaardige optie als nummer negen voor Hasi. Ook Julien Ngoy is er weer na een uitleenbeurt, maar op hem lijkt er niet meer gerekend te worden. Islam Slimani verlengde zijn aflopende contract niet en Norman Bassette keerde terug naar SM Caen.

LEES OOK: Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Bassette stuurt zijn kat bij Caen

KVM kon de dure aankoopoptie van de 19-jarige spits immers niet lichten, maar het bleef de voorbije weken wel werk maken van een eventuele terugkeer. De onderhandelingen liepen echter zeer moeizaam door de pittige eisen van Caen, dat minstens 3 miljoen euro zou eisen.

Nu zou ook Bassette zelf het helemaal gehad hebben met de starre houding van zijn club. Gazet van Antwerpen weet dat de jeugdinternational intussen al een week lang zijn kat stuurt naar de trainingen bij de Franse tweedeklasser. Hij hoopt op die manier een transfer te kunnen forceren.

Goede zaak voor KV Mechelen

Dat speelt dus in de kaart van Malinwa, al is het lang niet de enige club die geïnteresseerd is in de diensten van Bassette. Die wist zich vorig seizoen met vijf doelpunten in de Jupiler Pro League in de kijker te spelen.

Het blijft dus afwachten of Bassette zal terugkeren Achter de Kazerne. KV Mechelen lijkt te moeten hopen dat geen van de concurrenten bereid is om aan de eisen van Caen te voldoen en dat de Fransen ook hun prijs zullen laten zakken in de komende weken.

Zal KV Mechelen er nog in slagen om Bassette terug te halen?

Meest recent

Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

63
63
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

72
72
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

85
85
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

492
492
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

262
262
"Als je hem ziet spelen ..." - Vanaken vaste basisspeler op WK?

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

132
132
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

129
129
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

71
71
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

189
189
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

175
175
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

504
504
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

593
593
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

305
305
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

561
561
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

460
460
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

640
640
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

283
283
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

90
90
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

275
275
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

318
318
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

174
174
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

412
412
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

171
171
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

264
264
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

696
696

Meer sportnieuws