'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

door
'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

Antwerp krijgt deze zomer te maken met een stevige uittocht. Vrijwel elke speler die nog enkele miljoenen kan opbrengen lijkt verkocht te zullen worden. George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp zijn al vertrokken en ook Alhassan Yusuf lijkt snel te gaan volgen. Verschillende andere spelers komen nog in aanmerking voor een transfer.

Er wordt daarbij vooral gekeken naar Jean Butez en Mandela Keita, maar ook naar Pierre Dwomoh. De 20-jarige middenvelder keerde deze zomer terug na een uitleenbeurt aan RWDM, waar hij een goede indruk maakte. Desondanks lijkt Antwerp eerder van plan om hem te verkopen dan hem een nieuwe kans te geven.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Lucratief Saudisch aanbod voor Dwomoh

De voorbije maanden bleek er immers heel wat interesse te zijn voor Dwomoh. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Leicester City en Luton Town. De laatste tijd leek Toronto FC de voornaamste kandidaat om de jeugdinternational binnen te halen, maar die transfer lijtk afgesprongen te zijn.

Nu zou er een zeer opmerkelijke nieuwe piste opgedoken zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Al-Fateh SC zich immers gemeld voor Dwomoh. Die zou bij de Saudische club ploegmaat kunnen worden van Jason Denayer en er een zeer lucratief salaris kunnen opstrijken. Er zou maar liefst 2 miljoen euro per jaar voor hem klaarliggen.

Zeer verleidelijke aanbieding

Dat zal voor Dwomoh een zeer verleidelijk aanbod zijn, al lijkt het op sportief vlak toch een beetje een nekschot te zijn voor zijn carrière. Dat zou toch zeer jammer zijn voor een speler met zijn talent.

Dwomoh werd als tiener immers een grote toekomst voorspeld en debuteerde al op zijn zestiende bij KRC Genk. Daar ging Antwerp hem drie jaar geleden voor 2 miljoen euro wegkapen, nadat Dwomoh in de B-kern beland was bij de Limburgers. Op de Bosuil liet hij in zijn eerste seizoen nog mooie dingen zien, maar daarna zag Mark van Bommel het niet in hem zitten.

Moet Dwomoh ingaan op de Saudische aanbieding?

Meest recent

Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

31
31
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

26
26
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

277
277
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

312
312
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

278
278
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

462
462
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

350
350
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

281
281
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

154
154
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

430
430
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

591
591
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

122
122
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

451
451
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

382
382
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

557
557
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

210
210
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

143
143
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

525
525
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

95
95
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

281
281
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

584
584
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

897
897
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

1170
1170
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

378
378
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

52
52

Meer sportnieuws