'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

557 stemmen
'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

Antwerp krijgt deze zomer te maken met een stevige uittocht. Vrijwel elke speler die nog enkele miljoenen kan opbrengen lijkt verkocht te zullen worden. George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp zijn al vertrokken en ook Alhassan Yusuf lijkt snel te gaan volgen. Verschillende andere spelers komen nog in aanmerking voor een transfer.

Er wordt daarbij vooral gekeken naar Jean Butez en Mandela Keita, maar ook naar Pierre Dwomoh. De 20-jarige middenvelder keerde deze zomer terug na een uitleenbeurt aan RWDM, waar hij een goede indruk maakte. Desondanks lijkt Antwerp eerder van plan om hem te verkopen dan hem een nieuwe kans te geven.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Lucratief Saudisch aanbod voor Dwomoh

De voorbije maanden bleek er immers heel wat interesse te zijn voor Dwomoh. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Leicester City en Luton Town. De laatste tijd leek Toronto FC de voornaamste kandidaat om de jeugdinternational binnen te halen, maar die transfer lijtk afgesprongen te zijn.

Nu zou er een zeer opmerkelijke nieuwe piste opgedoken zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Al-Fateh SC zich immers gemeld voor Dwomoh. Die zou bij de Saudische club ploegmaat kunnen worden van Jason Denayer en er een zeer lucratief salaris kunnen opstrijken. Er zou maar liefst 2 miljoen euro per jaar voor hem klaarliggen.

Zeer verleidelijke aanbieding

Dat zal voor Dwomoh een zeer verleidelijk aanbod zijn, al lijkt het op sportief vlak toch een beetje een nekschot te zijn voor zijn carrière. Dat zou toch zeer jammer zijn voor een speler met zijn talent.

Dwomoh werd als tiener immers een grote toekomst voorspeld en debuteerde al op zijn zestiende bij KRC Genk. Daar ging Antwerp hem drie jaar geleden voor 2 miljoen euro wegkapen, nadat Dwomoh in de B-kern beland was bij de Limburgers. Op de Bosuil liet hij in zijn eerste seizoen nog mooie dingen zien, maar daarna zag Mark van Bommel het niet in hem zitten.

Moet Dwomoh ingaan op de Saudische aanbieding?

Meest recent

Trainersbom Anderlecht: 'Bekende Belg bij twee topkandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

1
1
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

62
62
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

247
247
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

371
371
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

232
232
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

276
276
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

18
18
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

122
122
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

44
44
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

69
69
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

109
109
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

56
56
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

84
84
Courtois doet opvallende oproep aan Belgische pers

Thibaut Courtois heeft altijd goede teksten als hij met de media spreekt. Weinig tot geen ...

66
66
'Anderlecht en Schalke 04 voeren pittige onderhandelingen'

Bij RSC Anderlecht begint er duidelijk beweging in de transfers te komen en weldra komt er ook een ...

367
367
Garcia grijpt in: 'zware WK-optater voor Hans Vanaken'

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran tijdens hun tweede wedstrijd op het WK 2026. ...

1053
1053
'Anderlecht houdt adem in: De Cat-doorbraak in zicht'

Bij RSC Anderlecht staan dit weekend de medische en fysieke proeven op het programma, vanaf volgende ...

402
402
Mechele eruit voor Debast? "In België geen betere verdedigers"

Volgens de laatste berichten uit de VS verloopt de revalidatie van Zeno Debast voorspoedig. En dus ...

392
392
Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Anderlecht lijkt een grote slag geslaan te hebben op de transfermarkt. Paars-wit is ver gegaan voor ...

337
337
Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

41
41
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

248
248
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

26
26
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

249
249
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

36
36

Meer sportnieuws