'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

door
'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

Antwerp krijgt deze zomer te maken met een stevige uittocht. Vrijwel elke speler die nog enkele miljoenen kan opbrengen lijkt verkocht te zullen worden. George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp zijn al vertrokken en ook Alhassan Yusuf lijkt snel te gaan volgen. Verschillende andere spelers komen nog in aanmerking voor een transfer.

Er wordt daarbij vooral gekeken naar Jean Butez en Mandela Keita, maar ook naar Pierre Dwomoh. De 20-jarige middenvelder keerde deze zomer terug na een uitleenbeurt aan RWDM, waar hij een goede indruk maakte. Desondanks lijkt Antwerp eerder van plan om hem te verkopen dan hem een nieuwe kans te geven.

LEES OOK: Na turbulent jaar staat Antwerp-fan Tom Waes voor zware test

Lucratief Saudisch aanbod voor Dwomoh

De voorbije maanden bleek er immers heel wat interesse te zijn voor Dwomoh. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Leicester City en Luton Town. De laatste tijd leek Toronto FC de voornaamste kandidaat om de jeugdinternational binnen te halen, maar die transfer lijtk afgesprongen te zijn.

Nu zou er een zeer opmerkelijke nieuwe piste opgedoken zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Al-Fateh SC zich immers gemeld voor Dwomoh. Die zou bij de Saudische club ploegmaat kunnen worden van Jason Denayer en er een zeer lucratief salaris kunnen opstrijken. Er zou maar liefst 2 miljoen euro per jaar voor hem klaarliggen.

Zeer verleidelijke aanbieding

Dat zal voor Dwomoh een zeer verleidelijk aanbod zijn, al lijkt het op sportief vlak toch een beetje een nekschot te zijn voor zijn carrière. Dat zou toch zeer jammer zijn voor een speler met zijn talent.

Dwomoh werd als tiener immers een grote toekomst voorspeld en debuteerde al op zijn zestiende bij KRC Genk. Daar ging Antwerp hem drie jaar geleden voor 2 miljoen euro wegkapen, nadat Dwomoh in de B-kern beland was bij de Limburgers. Op de Bosuil liet hij in zijn eerste seizoen nog mooie dingen zien, maar daarna zag Mark van Bommel het niet in hem zitten.

Moet Dwomoh ingaan op de Saudische aanbieding?

Meest recent

Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

14
14
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

14
14
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

51
51
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

37
37
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

36
36
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

66
66
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

237
237
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

204
204
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

30
30
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

123
123
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

377
377
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

296
296
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1005
1005
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

620
620
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

229
229
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

171
171
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

369
369
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

168
168
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

333
333
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

251
251
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

220
220
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

422
422
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

287
287
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

437
437
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

211
211

Meer sportnieuws