'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

door
'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

Antwerp krijgt deze zomer te maken met een stevige uittocht. Vrijwel elke speler die nog enkele miljoenen kan opbrengen lijkt verkocht te zullen worden. George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp zijn al vertrokken en ook Alhassan Yusuf lijkt snel te gaan volgen. Verschillende andere spelers komen nog in aanmerking voor een transfer.

Er wordt daarbij vooral gekeken naar Jean Butez en Mandela Keita, maar ook naar Pierre Dwomoh. De 20-jarige middenvelder keerde deze zomer terug na een uitleenbeurt aan RWDM, waar hij een goede indruk maakte. Desondanks lijkt Antwerp eerder van plan om hem te verkopen dan hem een nieuwe kans te geven.

LEES OOK: Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

Lucratief Saudisch aanbod voor Dwomoh

De voorbije maanden bleek er immers heel wat interesse te zijn voor Dwomoh. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Leicester City en Luton Town. De laatste tijd leek Toronto FC de voornaamste kandidaat om de jeugdinternational binnen te halen, maar die transfer lijtk afgesprongen te zijn.

Nu zou er een zeer opmerkelijke nieuwe piste opgedoken zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Al-Fateh SC zich immers gemeld voor Dwomoh. Die zou bij de Saudische club ploegmaat kunnen worden van Jason Denayer en er een zeer lucratief salaris kunnen opstrijken. Er zou maar liefst 2 miljoen euro per jaar voor hem klaarliggen.

Zeer verleidelijke aanbieding

Dat zal voor Dwomoh een zeer verleidelijk aanbod zijn, al lijkt het op sportief vlak toch een beetje een nekschot te zijn voor zijn carrière. Dat zou toch zeer jammer zijn voor een speler met zijn talent.

Dwomoh werd als tiener immers een grote toekomst voorspeld en debuteerde al op zijn zestiende bij KRC Genk. Daar ging Antwerp hem drie jaar geleden voor 2 miljoen euro wegkapen, nadat Dwomoh in de B-kern beland was bij de Limburgers. Op de Bosuil liet hij in zijn eerste seizoen nog mooie dingen zien, maar daarna zag Mark van Bommel het niet in hem zitten.

Moet Dwomoh ingaan op de Saudische aanbieding?

Meest recent

'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

4
4
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

34
34
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

113
113
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

31
31
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

98
98
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

66
66
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

153
153
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

78
78
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

47
47
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

241
241
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

44
44
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

74
74
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

322
322
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

60
60
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

106
106
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

75
75
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

239
239
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

319
319
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

151
151
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

189
189
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

74
74
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

55
55
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

156
156
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

151
151
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

203
203

Meer sportnieuws