'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

557 stemmen
'Zeer verrassende wending in transfersoap Dwomoh'

Antwerp krijgt deze zomer te maken met een stevige uittocht. Vrijwel elke speler die nog enkele miljoenen kan opbrengen lijkt verkocht te zullen worden. George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp zijn al vertrokken en ook Alhassan Yusuf lijkt snel te gaan volgen. Verschillende andere spelers komen nog in aanmerking voor een transfer.

Er wordt daarbij vooral gekeken naar Jean Butez en Mandela Keita, maar ook naar Pierre Dwomoh. De 20-jarige middenvelder keerde deze zomer terug na een uitleenbeurt aan RWDM, waar hij een goede indruk maakte. Desondanks lijkt Antwerp eerder van plan om hem te verkopen dan hem een nieuwe kans te geven.

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Lucratief Saudisch aanbod voor Dwomoh

De voorbije maanden bleek er immers heel wat interesse te zijn voor Dwomoh. Hij werd een tijdlang gelinkt aan Leicester City en Luton Town. De laatste tijd leek Toronto FC de voornaamste kandidaat om de jeugdinternational binnen te halen, maar die transfer lijtk afgesprongen te zijn.

Nu zou er een zeer opmerkelijke nieuwe piste opgedoken zijn. Volgens Het Nieuwsblad heeft Al-Fateh SC zich immers gemeld voor Dwomoh. Die zou bij de Saudische club ploegmaat kunnen worden van Jason Denayer en er een zeer lucratief salaris kunnen opstrijken. Er zou maar liefst 2 miljoen euro per jaar voor hem klaarliggen.

Zeer verleidelijke aanbieding

Dat zal voor Dwomoh een zeer verleidelijk aanbod zijn, al lijkt het op sportief vlak toch een beetje een nekschot te zijn voor zijn carrière. Dat zou toch zeer jammer zijn voor een speler met zijn talent.

Dwomoh werd als tiener immers een grote toekomst voorspeld en debuteerde al op zijn zestiende bij KRC Genk. Daar ging Antwerp hem drie jaar geleden voor 2 miljoen euro wegkapen, nadat Dwomoh in de B-kern beland was bij de Limburgers. Op de Bosuil liet hij in zijn eerste seizoen nog mooie dingen zien, maar daarna zag Mark van Bommel het niet in hem zitten.

Moet Dwomoh ingaan op de Saudische aanbieding?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

59
59
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

219
219
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

235
235
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

74
74
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

64
64
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

513
513
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

273
273
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

128
128
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

124
124
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

296
296
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

118
118
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

419
419
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

102
102
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

573
573
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

370
370
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

278
278
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

147
147
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws