Charleroi leeft weer op: "Zie elke wedstrijd beterschap"

door
Charleroi leeft weer op:

Het zijn toch veelal verrassende teams die na drie speeldagen bovenin het klassement van de Jupiler Pro League prijken. Westerlo prijkt foutloos aan de leiding, gevolgd door promovendus Dender en Anderlecht. Daarna volgen Antwerp en Charleroi. De Carolo's pronken met een knappe zes op negen.

Op de openingsspeeldag verloren ze nog van Antwerp, maar daarna volgde een ruime zege op Stayen. Zondagavond legden ze vervolgens ook nog eens AA Gent over de knie. Dankzij een laat doelpunt van Daan Heymans wonnen ze met 1-0 van de Buffalo's.

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Heymans zag Charleroi verdiend winnen

Daar was de matchwinnaar uiteraard zeer gelukkig mee. "Dit zijn de doelpunten die je wil maken, zo op het einde", aldus Heymans bij Sporza. "Zeker als je onze tweede helft ziet, we hebben gewoon gedomineerd. Het doet veel deugd om op het einde die wedstrijd over de streep te trekken. Het was geen gemakkelijke wedstrijd, ook door de warmte, maar we mogen fier zijn op onze prestatie vandaag."

In vergelijking met vorig seizoen lijken de prestaties van Charleroi alvast in stijgende lijn te zitten. Toen belandden ze immers in de Relegation Play-Off, maar na de aanstelling van Rik De Mil als nieuwe trainer wisten ze uiteindelijk vrij vlot het behoud te verzekeren.

De Mil stelt elke wedstrijd verbetering vast

De voormalige assistent van Club Brugge is ook zeer tevreden met de progressie van zijn elftal. "Het doel is om elke wedstrijd te verbeteren en dat zie ik", stelt hij. "Ik denk dat we goed beginnen aan de wedstrijd, zonder echte kansen. Maar de organisatie was goed en in de 2e helft verdienden we om te winnen. We moeten wel efficiënter zijn en sneller scoren. Maar we houden wel de nul, dus dat is heel goed voor onze ploeg."

Het wordt nu zaak voor Charleroi om op zijn elan verder te gaan, al zal dat niet makkelijk worden. Volgende week wacht hen immers opnieuw een stevige affiche, want dan moeten ze op bezoek bij vice-kampioen Union.

Kan Charleroi dit seizoen meedraaien in de subtop?

Meest recent

Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

15
15
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

81
81
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

130
130
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

15
15
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

126
126
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

12
12
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

36
36
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

176
176
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

49
49
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

33
33
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

90
90
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

148
148
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

30
30
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

92
92
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

125
125
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

101
101
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

169
169
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

494
494
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

462
462
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

349
349
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

651
651
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

273
273
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

847
847
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

620
620
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

264
264

Meer sportnieuws