Vrancken duidt groot pijnpunt aan bij AA Gent

door
Vrancken duidt groot pijnpunt aan bij AA Gent

AA Gent kan niet bepaald spreken van een geslaagde competitiestart. De Buffalo's blijven immers achter met een magere drie op negen nadat ze zondag hun tweede competitienederlaag op een rij leden. Na de thuisnederlaag van vorige week tegen Dender gingen ze nu ook verliezen in Charleroi.

Het zijn dus niet bepaald zorgeloze wittebroodsweken voor Wouter Vrancken bij AA Gent. De trainer kan nog van geluk spreken dat Gent voorlopig wel op koers ligt in de Conference League, anders zou de crisis toch al om de hoek loeren in de Planet Group Arena.

LEES OOK: Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

Vrancken stelt pijnpunt vast bij AA Gent

Vrancken zag op Mambourg nog maar eens een pijnpunt de kop opsteken bij zijn ploeg. "Ik ben teleurgesteld. We waren aan de bal niet goed genoeg", stelde hij vast bij Sporza. "In de laatste fase hebben we het moeilijk om aan kansen te geraken. Dat was vandaag ook weer het geval. Maar dan moet je wel die passie uitstralen en dat miste ik vandaag een beetje."

Matisse Samoise sloot zich aan bij de analyse van zijn coach. "Een gelijkspel had een logisch resultaat geweest, maar aanvallend hebben we wel niet genoeg gebracht", klonk het bij de rechtsachter. "Daar moeten we aan werken. Nu moeten we gewoon focussen op donderdag, want dat is een belanrgijke wedstrijd voor ons."

Hopen op beterschap tegen Silkeborg en Westerlo

Donderdag moet Gent zich zien te herpakken, want dan moet het thuis tegen Silkeborg de kwalificatie voor de play-offs van de Conference League zien af te dwingen. Vorige week eindigde de heenmatch in Denemarken op 2-2 nadat Gent in de slotseconden nog een goal slikte.

Daarna zal het ook in de competitie beter moeten, maar evident wordt dat niet. Volgende week komt met Westerlo immers de tot dusver foutloze leider op bezoek in Gent. Het wordt dus opletten voor verdere averij.

Brengt AA Gent voorlopig offensief te weinig?

Meest recent

'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

74
74
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

34
34
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

83
83
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

79
79
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

53
53
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

60
60
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

62
62
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

140
140
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

155
155
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

287
287
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

187
187
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

347
347
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

50
50
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

179
179
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

165
165
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

86
86
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

186
186
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

59
59
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

163
163
Ministuntje AA Gent: De Mil koestert één grote hoop

De titelstrijd kreeg woensdagavond weer een verrassende wending. Enkele dagen nadat het nog de ...

207
207
Rode Duivels plots tegen Italië op WK? Trump-plan duikt op

Bij de FIFA liet voorzitter Gianni Infantino onlangs nog weten dat Iran zeker zal deelnemen aan het ...

260
260
Vrancken héél mysterieus over transfer naar Anderlecht

RSC Anderlecht gaat mogelijk op zoek naar een nieuwe trainer, al is daar nog geen duidelijkheid ...

400
400
Beerschot slijpt de messen: "Dat gaan we tonen!"

In de Challenger Pro League beginnen de Play-Offs voor de promotie. Beerschot neemt het op tegen ...

157
157
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

82
82

Meer sportnieuws