Vrancken duidt groot pijnpunt aan bij AA Gent

door
Vrancken duidt groot pijnpunt aan bij AA Gent

AA Gent kan niet bepaald spreken van een geslaagde competitiestart. De Buffalo's blijven immers achter met een magere drie op negen nadat ze zondag hun tweede competitienederlaag op een rij leden. Na de thuisnederlaag van vorige week tegen Dender gingen ze nu ook verliezen in Charleroi.

Het zijn dus niet bepaald zorgeloze wittebroodsweken voor Wouter Vrancken bij AA Gent. De trainer kan nog van geluk spreken dat Gent voorlopig wel op koers ligt in de Conference League, anders zou de crisis toch al om de hoek loeren in de Planet Group Arena.

LEES OOK: Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Vrancken stelt pijnpunt vast bij AA Gent

Vrancken zag op Mambourg nog maar eens een pijnpunt de kop opsteken bij zijn ploeg. "Ik ben teleurgesteld. We waren aan de bal niet goed genoeg", stelde hij vast bij Sporza. "In de laatste fase hebben we het moeilijk om aan kansen te geraken. Dat was vandaag ook weer het geval. Maar dan moet je wel die passie uitstralen en dat miste ik vandaag een beetje."

Matisse Samoise sloot zich aan bij de analyse van zijn coach. "Een gelijkspel had een logisch resultaat geweest, maar aanvallend hebben we wel niet genoeg gebracht", klonk het bij de rechtsachter. "Daar moeten we aan werken. Nu moeten we gewoon focussen op donderdag, want dat is een belanrgijke wedstrijd voor ons."

Hopen op beterschap tegen Silkeborg en Westerlo

Donderdag moet Gent zich zien te herpakken, want dan moet het thuis tegen Silkeborg de kwalificatie voor de play-offs van de Conference League zien af te dwingen. Vorige week eindigde de heenmatch in Denemarken op 2-2 nadat Gent in de slotseconden nog een goal slikte.

Daarna zal het ook in de competitie beter moeten, maar evident wordt dat niet. Volgende week komt met Westerlo immers de tot dusver foutloze leider op bezoek in Gent. Het wordt dus opletten voor verdere averij.

Brengt AA Gent voorlopig offensief te weinig?

Meest recent

Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

5
5
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

46
46
Kompany in bres voor Bayern-schietschijf: "Sinds ik hier ben ..."

Bayern München lijkt helemaal klaar voor de hervatting van de Champions League. Het won vrijdag ...

11
11
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

118
118
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

25
25
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

163
163
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

28
28
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

31
31
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

194
194
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

126
126
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

125
125
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

97
97
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

217
217
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

154
154
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

188
188
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

531
531
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

162
162
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

102
102
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

318
318
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

403
403
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

290
290
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

284
284
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

58
58
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

175
175
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

89
89

Meer sportnieuws