Vrancken duidt groot pijnpunt aan bij AA Gent

door
Vrancken duidt groot pijnpunt aan bij AA Gent

AA Gent kan niet bepaald spreken van een geslaagde competitiestart. De Buffalo's blijven immers achter met een magere drie op negen nadat ze zondag hun tweede competitienederlaag op een rij leden. Na de thuisnederlaag van vorige week tegen Dender gingen ze nu ook verliezen in Charleroi.

Het zijn dus niet bepaald zorgeloze wittebroodsweken voor Wouter Vrancken bij AA Gent. De trainer kan nog van geluk spreken dat Gent voorlopig wel op koers ligt in de Conference League, anders zou de crisis toch al om de hoek loeren in de Planet Group Arena.

LEES OOK: Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Vrancken stelt pijnpunt vast bij AA Gent

Vrancken zag op Mambourg nog maar eens een pijnpunt de kop opsteken bij zijn ploeg. "Ik ben teleurgesteld. We waren aan de bal niet goed genoeg", stelde hij vast bij Sporza. "In de laatste fase hebben we het moeilijk om aan kansen te geraken. Dat was vandaag ook weer het geval. Maar dan moet je wel die passie uitstralen en dat miste ik vandaag een beetje."

Matisse Samoise sloot zich aan bij de analyse van zijn coach. "Een gelijkspel had een logisch resultaat geweest, maar aanvallend hebben we wel niet genoeg gebracht", klonk het bij de rechtsachter. "Daar moeten we aan werken. Nu moeten we gewoon focussen op donderdag, want dat is een belanrgijke wedstrijd voor ons."

Hopen op beterschap tegen Silkeborg en Westerlo

Donderdag moet Gent zich zien te herpakken, want dan moet het thuis tegen Silkeborg de kwalificatie voor de play-offs van de Conference League zien af te dwingen. Vorige week eindigde de heenmatch in Denemarken op 2-2 nadat Gent in de slotseconden nog een goal slikte.

Daarna zal het ook in de competitie beter moeten, maar evident wordt dat niet. Volgende week komt met Westerlo immers de tot dusver foutloze leider op bezoek in Gent. Het wordt dus opletten voor verdere averij.

Brengt AA Gent voorlopig offensief te weinig?

Meest recent

'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

22
22
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

89
89
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

60
60
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

22
22
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

404
404
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

237
237
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

105
105
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

284
284
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

822
822
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

123
123
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

312
312
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

116
116
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

221
221
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

312
312
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

32
32
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

224
224
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

323
323
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

120
120
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

188
188
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

162
162
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

327
327
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

199
199
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

217
217
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

233
233

Meer sportnieuws