Pover AA Gent speelt draak van een wedstrijd in Charleroi

214
Pover AA Gent speelt draak van een wedstrijd in Charleroi

Wouter Vrancken krijgt de motor voorlopig niet aan de praat bij AA Gent. De Buffalo's speelden ook in Charleroi een behoorlijk bedroevende wedstrijd, waarin het zowaar geen enkel schot tussen de palen kreeg. In het slot kroonde Daan Heymans zich tot grote held.

Voor Charleroi en AA Gent was het nog wat zoeken naar het juiste ritme. De Zebra's wonnen op speeldag twee een eerste keer, op het veld van Stayen. De Buffalo's verloren vorige week van het verrassende Dender, maar hadden de week daarvoor wel drie punten gepakt bij KV Kortrijk. Rik De Mil koos voor dezelfde elf namen, Vrancken zette Fernandez-Pardo, Samoise en Gandelman in de basis.

LEES OOK: Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Peper-en zoutvat gezocht in Charleroi

De wedstrijd ging van start met een lange studieronde, enkel een kopballetje van Heymans was het vermelden waard in de openingsfase. Pas na twintig minuten spelen was er een eerste Gentse kans, Watanabe kon vrij inkoppen maar mikte naast de kooi van Koné.

Ook nadien was het spektakel, dat we deze namiddag wel zagen, volledig zoek. Een nieuwe kopbal van Heymans vlak voor de rust ging een meter naast de kooi van Roef. Halfweg stond het na een behoorlijk zoutloze vertoning nog 0-0 in het Stade du Pays de Charleroi

Dramatische statistiek voor AA Gent

Het was hopen op beterschap na rust en die leek er ook te komen. Na amper twee minuten spelen kopte Badji te centraal op Roef. Even later mikte Guiagon een meter te hoog. De Buffalo's kregen in het eerste uur geen bal binnen het doelkader, een vallend schot van Delorge verdiende wel een beter lot.

Halfweg de tweede helft kreeg Badji ook een derde kopkans maar ook deze leverde geen doelpunt op. De wedstrijd verwaterde nadien andermaal, de Zebra's mochten nog het meeste aanspraak maken op een zege. AA Gent slaagde er in heel de wedstrijd niet in om een bal tussen de palen te plaatsen en werd in de slotminuut nog terecht afgestraft. In de kluts kwam de bal bij Heymans en die werkte de 1-0 voorbij Roef. Meteen goed voor drie gouden punten, de Buffalo's mochten met een heel zuur gevoel de bus op richting Gent.

Scoreverloop:

1-0 (90') Heymans

Denkt u dat Vrancken de motor snel aan de praat krijgt?

Meest recent

Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

0
0
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

9
9
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

13
13
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

31
31
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

63
63
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

70
70
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

41
41
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

45
45
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

210
210
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

401
401
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

56
56
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

21
21
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

112
112
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

71
71
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

134
134
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

161
161
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

296
296
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

557
557
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

227
227
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

186
186
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

532
532
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

93
93
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

462
462
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

54
54
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

74
74

Meer sportnieuws