Hayen luidt zelf alarmbel: "Crisis bij Club Brugge"

door
Hayen luidt zelf alarmbel:

Club Brugge verloor met 3-2 van KRC Genk nadat ze alweer pover voor de dag kwamen. Nicky Hayen voert de druk verrassend genoeg zelf op. Hij spreekt van een crisis bij de landskampioen.

"Ik denk dat we qua organisatie alles goed gedaan hebben, maar je moet bepaalde leiders in de ploeg hebben en die op scherp zetten. Die heb je nodig op moeilijke momenten", zei hij na de match op zijn persbabbel.

LEES OOK: Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Niveau stijgt niet bij Club Brugge

Organisatorisch was het toch ook niet echt in orde bij Club Brugge. Ze gaven toch een zestal echt enorme kansen weg en Racing Genk had zeker meer dan drie keer kunnen scoren. Aanvallend speelden ze wat kansen bij elkaar.

Hayen ziet het niveau stijgen op training, maar niet in de matchen. "Als je zag hoe Genk de laatste vijf minuten alles op alles zette, dat hadden wij vanaf de 0-2 moeten doen. We zien het niveau dag na dag stijgen, we willen dat koppelen aan resultaten maar dat is nu niet het geval bij ons."

Crisis volgens Hayen

En dan sprak hij zelf de crisis uit. Of dat handig is na drie duels, betwijfelen we. "Voor Club Brugge is het nu crisis. Wij blijven rustig en kei hard werken, maar dit is ver onder de standaard van Club Brugge. Daar ben ik me ook van bewust. We zullen kei hard moeten werken en dit zo snel mogelijk ombuigen, maar dat dit allesbehalve een fijne situatie is, is duidelijk."

De druk voor volgende week tegen Antwerp is zo meteen zeer groot.

Goed dat Hayen dit uitspreekt?

Meest recent

Bizar verhaal: Onana zorgt voor paniek bij Rode Duivels

De Rode Duivels moeten straks tegen Liechtenstein alsnog hun ticket voor het WK zien binnen te ...

5
5
Garcia zet verrassende naam op tribune tegen Liechtenstein

De Rode Duivels moeten om 20u45 hun ticket voor het WK helemaal veilig zien te stellen. Daarvoor is ...

123
123
Stijnen moet alwéér stevige schorsing vrezen

Rond Stijn Stijnen is het maar zelden stil. De trainer van Patro Eisden stond de voorbije jaren ...

31
31
Argentinië straks met Union-speler naar WK?

Union maakte de voorbije jaren een stevige opmars en zag zijn reputatie zo gevoelig stijgen. Die ...

16
16
Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

125
125
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

25
25
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

117
117
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

128
128
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

92
92
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

137
137
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

169
169
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

301
301
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

202
202
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

314
314
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

229
229
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

234
234
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

180
180
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

150
150
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

342
342
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

198
198
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

180
180
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

396
396
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

702
702
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

468
468
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

271
271

Meer sportnieuws