Hayen velt oordeel na compleet mislukte start van Club

door
Hayen velt oordeel na compleet mislukte start van Club

Club Brugge likt zijn wonden. Een 1 op 9 en een verloren Supercup. Dat is een mislukte competitiestart voor een ploeg wiens selectie het meest compleet is van alle topclubs. Nicky Hayen moet aan de bak.

LEES OOK: Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Zwakke start van Club Brugge

Tegen KRC Genk speelde Club Brugge weer niet goed. We kwamen niet goed uit de kleedkamer bij de start van de wedstrijd. We wilden te veel van achteruit opbouwen, wat leidde tot balverlies en twee grote kansen voor Genk. We kwamen beter in de wedstrijd door zorgvuldig op te bouwen. Hierdoor kwamen we ook op voorsprong in de eerste helft", zei Hayen.

Club Brugge kwam gevleid op 0-2 en leek toch punten te gaan rapen. Maar KRC Genk wist alsnog met 3-2 te winnen. "We begonnen goed aan de tweede helft en Genk had het op momenten moeilijk. We maakten dan die 0-2 en alles leek goed te gaan verlopen."

Kinderlijk

Hij zag een cruciale fase voor de nederlaag. " Het wisselmoment was voor mij dé cruciale fase. Daar wordt heel veel tijd verloren waardoor we niet klaar stonden voor die eerste bal erna. We worden heel kinderlijk uitgeschakeld in die fase. De bal kwam te makkelijk in de zestien en we gaven daar ongelukkig een penalty weg. We maakten het onszelf daar onnodig moeilijk, terwijl we voordien genoeg controle hadden over de wedstrijd. Na die tegengoal voetbalden we niet zoals we dat aan de start van de tweede helft deden. We panikeerden en slikten die 2-2. Bij de 3-2 kreeg Hrošovský te veel ruimte. Die late tegengoal is heel zuur en zo blijf je achter met een zware 1 op 9."

Moet Hayen stilaan vrezen?

Meest recent

Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

21
21
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

30
30
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

73
73
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op JPL-routinier'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

83
83
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

279
279
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

158
158
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

99
99
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

71
71
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

301
301
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

251
251
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

235
235
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

356
356
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

89
89
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

186
186
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1094
1094
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

91
91
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

130
130
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

412
412
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

164
164
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

536
536
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

53
53
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

210
210
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

180
180
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

257
257

Meer sportnieuws