Racing Genk herleeft na spektakel: "Mogen dat niet vergeten"

door
Racing Genk herleeft na spektakel:

Het waren niet meteen wittebroodsweken voor Thorsten Fink bij Racing Genk. De Duitser nam met grote verwachtingen over maar de Limburgers openden met twee wedstrijden zonder zege. Vandaag kreeg Genk echter de eigen aanhang weer volledig achter zich.

LEES OOK: PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

Gebrek aan efficiëntie

De start van Racing Genk was ronduit matig te noemen. Op speeldag één geraakte het niet voorbij Standard, vervolgens werd na een povere partij verloren van OHL.

Vandaag begonnen de manschappen van Fink aardig maar de eerste kansen werden opnieuw niet afgewerkt. Een tweeklapper van Skov Olsen leek de Limburgers op het uur helemaal 'dood' te maken.

Motor slaat loeihard aan

Dat was echter buiten de veerkracht van Racing Genk gerekend. Uiteindelijk zorgde Hrošovský in blessuretijd zowaar nog voor de 3-2 overwinning en een brede glimlach bij de hele Limburgse entourage.

Na afloop was Hrošovský vooral blij voor zijn teamgenoten. “Er vielen veel nieuwe jongens in, wat hielp om een tweede adem te vinden. We mogen niet vergeten dat we met een nieuwe coach, een nieuw systeem en veel nieuwe spelers aan de start staan. We hebben nog een lang seizoen voor ons, maar hebben hier vandaag getoond dat we competitief zijn", zo klonk het bij DAZN.

En ook doelpuntenmaker Tolu toonde zich zelfverzekerd maar ook zelfkritisch. "De vorige twee wedstrijden waren moeilijk voor ons. We wisten nog niet te winnen en hadden een moeilijke seizoensstart, ook voor mij. Door het vertrouwen van de ploeg en de coach is het gelukt om me hierboven te zetten en dat loont nu." Aan Fink en zijn team om de goede lijn nu door te zetten.

Gaat Fink een goed seizoen beleven met Racing Genk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

42
42
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

10
10
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

23
23
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

66
66
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

20
20
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

27
27
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

18
18
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

90
90
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

195
195
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

33
33
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

57
57
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

30
30
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

150
150
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

202
202
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

168
168
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

311
311
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

512
512
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

198
198
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

250
250
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

369
369
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

109
109
'KRC Genk slaat gigantische slag: 70 miljoen euro op komst'

KRC Genk is inzake transferbeleid een voorbeeldclub in België. Geen Belgische club doet inzake ...

472
472
"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

269
269
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

70
70
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

431
431

Meer sportnieuws