Dender scoort met twee onverwachte helden: "Zware kanonnen"

109 stemmen
Dender scoort met twee onverwachte helden:

Vanuit een heel comfortabele zetel kan Dender vandaag toezien wat de concurrentie nog doet in de Jupiler Pro League. De Kadavers namen een fenomenale start in de Jupiler Pro League en dat is mede dankzij twee onverwachte helden.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Knipperen met de ogen

Een gelijkspel tegen vice-kampioen Union, een zege bij het Europees spelende AA Gent en een nieuwe overwinning tegen KV Kortrijk. Bij Dender knipperen ze momenteel twee keer met de ogen.

Voor het seizoen zou u zeker niet voor gek verklaard zijn wanneer Dender als eerste op uw pronostiek stond om te degraderen. Op dit moment is er van degradatiestress echter geen sprake, de punten die de Oost-Vlamingen nu al pakten kunnen op het einde van het seizoen wel eens zwaar doorwegen.

Ontbolstering van aanvallend geweld

Zowel defensief als aanvallend zit het momenteel wel snor bij het team van Vincent Euvrard, mede dankzij de ontbolstering van een paar onverwachte helden.

Zo was ex-KVO spits Berte nu al twee maal beslissend bij invalbeurten. "Ik tankte met mijn goals vertrouwen na een moeilijke voorbereiding waarin het voor de doelmond niet wou lukken. Dit doet deugd na twee complexe jaren bij KV Oostende", zo klonk het bij Het Nieuwsblad.

En ook de Tsjech Roman Kvet, gehuurd van Viktoria Pilsen, was doeltreffend. "Ik wist vooraf dat ik tegen Kortrijk zou starten en ben blij dat ik de ploeg kon helpen met een goal na één van de mooiste acties van de wedstrijd.” Benieuwd of Dender zich ook effectief kan ontwikkelen tot één van de revelaties van dit seizoen.

Denkt u dat Dender dit kan volhouden?

Meest recent

'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

47
47
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

31
31
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

449
449
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

108
108
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

310
310
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

123
123
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

235
235
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

712
712
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

326
326
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

264
264
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

386
386
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

345
345
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

259
259
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

179
179
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

415
415
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

302
302
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

145
145
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

182
182
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

218
218
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

102
102
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

479
479
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

326
326

Meer sportnieuws