Anderlecht tempert meteen na OHL: “Ploeg in opbouw”

door
Anderlecht tempert meteen na OHL: “Ploeg in opbouw”

RSC Anderlecht speelde 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven op speeldag 3 van de Jupiler Pro League. Paars-wit heeft nu een zeven op negen in de competitie.

Anderlecht had kansen om de overwinning binnen te halen, maar die werden niet gegrepen. Na afloop sprak doelman Colin Coosemans met Sporza over de wedstrijd.

LEES OOK: Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Ploeg in opbouw

Coosemans zag dat Anderlecht goed aan de match begon, maar dat het vergat de wedstrijd dood te maken. "We zijn vol overgave gestart. Het was de eerste thuiswedstrijd met fans voor ons, dus die wilden we belonen. Na de 1-0 krijgt Dolberg een reuzekans op de 2-0, maar die gaat niet binnen. Dan is het zuur om net voor de rust die gelijkmaker te slikken.”

Vervolgens slikte Coosemans de 1-1. De goalie tempert de verwachtingen en vindt dat Anderlecht nog een ploeg in opbouw is. “Maertens zijn schot was echt niet te pakken. In de tweede helft was het moeilijk om hun blok te ontwrichten. 7 op 9 is niet slecht natuurlijk, maar we blijven hard werken om een hoger niveau te bereiken. Je mag ook niet vergeten dat deze ploeg nog in opbouw is."

Goede start

De supporters kwamen de afgelopen weken een beetje in opstand tegen het resultaatvoetbal van Brian Riemer, maar Anderlecht staat met een zeven op negen toch weer bovenin het klassement. Paars-wit kan uiteindelijk toch spreken van een goede competitiestart.

De transfermarkt is nog niet afgelopen en de fans verwachten ook nog vuurwerk op de zomermercato. Met Simic, Foket en Augustinsson werden al defensieve versterkingen binnengehaald. Nu gaat Jesper Fredberg mogelijk nog aan de slag om aanvallende spelers in te lijven.

Is Anderlecht nog een ploeg in opbouw?

Meest recent

'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

4
4
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

96
96
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

29
29
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

89
89
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

118
118
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

158
158
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

326
326
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

352
352
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

32
32
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

90
90
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

239
239
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

45
45
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

97
97
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

80
80
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

221
221
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

292
292
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1109
1109
Van Gucht en Vermeire: conflict krijgt vurige wending

Soms zegt één zin meer dan een heel interview. Jacques Vermeire deed recent zo’n ...

59
59
'Anderlecht breekt met Hazard: bizarre reden lekt uit'

Het heeft er alle schijn van weg dat Thorgan Hazard bezig is aan zijn laatste maanden bij RSC ...

664
664
Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

394
394
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

164
164
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

162
162
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

979
979
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

715
715

Meer sportnieuws