Anderlecht tempert meteen na OHL: “Ploeg in opbouw”

240 stemmen
Anderlecht tempert meteen na OHL: “Ploeg in opbouw”

RSC Anderlecht speelde 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven op speeldag 3 van de Jupiler Pro League. Paars-wit heeft nu een zeven op negen in de competitie.

Anderlecht had kansen om de overwinning binnen te halen, maar die werden niet gegrepen. Na afloop sprak doelman Colin Coosemans met Sporza over de wedstrijd.

LEES OOK: Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Ploeg in opbouw

Coosemans zag dat Anderlecht goed aan de match begon, maar dat het vergat de wedstrijd dood te maken. "We zijn vol overgave gestart. Het was de eerste thuiswedstrijd met fans voor ons, dus die wilden we belonen. Na de 1-0 krijgt Dolberg een reuzekans op de 2-0, maar die gaat niet binnen. Dan is het zuur om net voor de rust die gelijkmaker te slikken.”

Vervolgens slikte Coosemans de 1-1. De goalie tempert de verwachtingen en vindt dat Anderlecht nog een ploeg in opbouw is. “Maertens zijn schot was echt niet te pakken. In de tweede helft was het moeilijk om hun blok te ontwrichten. 7 op 9 is niet slecht natuurlijk, maar we blijven hard werken om een hoger niveau te bereiken. Je mag ook niet vergeten dat deze ploeg nog in opbouw is."

Goede start

De supporters kwamen de afgelopen weken een beetje in opstand tegen het resultaatvoetbal van Brian Riemer, maar Anderlecht staat met een zeven op negen toch weer bovenin het klassement. Paars-wit kan uiteindelijk toch spreken van een goede competitiestart.

De transfermarkt is nog niet afgelopen en de fans verwachten ook nog vuurwerk op de zomermercato. Met Simic, Foket en Augustinsson werden al defensieve versterkingen binnengehaald. Nu gaat Jesper Fredberg mogelijk nog aan de slag om aanvallende spelers in te lijven.

Is Anderlecht nog een ploeg in opbouw?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

41
41
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

36
36
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

33
33
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

139
139
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

65
65
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

237
237
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

256
256
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

72
72
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

296
296
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

448
448
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

317
317
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

394
394
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

150
150
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

68
68
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

52
52
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

225
225
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

287
287
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

137
137
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

818
818
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

533
533
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

300
300

Meer sportnieuws