Anderlecht tempert meteen na OHL: “Ploeg in opbouw”

240 stemmen
Anderlecht tempert meteen na OHL: “Ploeg in opbouw”

RSC Anderlecht speelde 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven op speeldag 3 van de Jupiler Pro League. Paars-wit heeft nu een zeven op negen in de competitie.

Anderlecht had kansen om de overwinning binnen te halen, maar die werden niet gegrepen. Na afloop sprak doelman Colin Coosemans met Sporza over de wedstrijd.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Ploeg in opbouw

Coosemans zag dat Anderlecht goed aan de match begon, maar dat het vergat de wedstrijd dood te maken. "We zijn vol overgave gestart. Het was de eerste thuiswedstrijd met fans voor ons, dus die wilden we belonen. Na de 1-0 krijgt Dolberg een reuzekans op de 2-0, maar die gaat niet binnen. Dan is het zuur om net voor de rust die gelijkmaker te slikken.”

Vervolgens slikte Coosemans de 1-1. De goalie tempert de verwachtingen en vindt dat Anderlecht nog een ploeg in opbouw is. “Maertens zijn schot was echt niet te pakken. In de tweede helft was het moeilijk om hun blok te ontwrichten. 7 op 9 is niet slecht natuurlijk, maar we blijven hard werken om een hoger niveau te bereiken. Je mag ook niet vergeten dat deze ploeg nog in opbouw is."

Goede start

De supporters kwamen de afgelopen weken een beetje in opstand tegen het resultaatvoetbal van Brian Riemer, maar Anderlecht staat met een zeven op negen toch weer bovenin het klassement. Paars-wit kan uiteindelijk toch spreken van een goede competitiestart.

De transfermarkt is nog niet afgelopen en de fans verwachten ook nog vuurwerk op de zomermercato. Met Simic, Foket en Augustinsson werden al defensieve versterkingen binnengehaald. Nu gaat Jesper Fredberg mogelijk nog aan de slag om aanvallende spelers in te lijven.

Is Anderlecht nog een ploeg in opbouw?

Meest recent

Afscheid Mignolet: zo verliep het afscheid van 'Big Si'

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

0
0
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

15
15
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

7
7
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

24
24
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

201
201
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

61
61
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

33
33
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

39
39
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

92
92
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

112
112
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

43
43
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

132
132
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

334
334
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

213
213
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

508
508
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

129
129
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

119
119
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

105
105
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

399
399
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

721
721
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

100
100
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

277
277
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

449
449
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

319
319
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

182
182

Meer sportnieuws