Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

door
Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

Union SG heeft er een absolute baalweek opzitten. Het was zijn seizoen nog goed begonnen met winst in de Supercup en een vier op zes in de competitie, maar in de laatste twee matchen lijkt de perceptie rond de vice-kampioen helemaal gekeerd te zijn.

Woensdag beleefde het al een pijnlijke avond op het veld van Slavia Praag, waar het met 3-1 onderuit ging. Daardoor lijkt kwalificatie voor de Champions League nu zeer ver weg te zijn. Zaterdagavond liep het in Westerlo bovendien ook nog eens tegen zijn eerste nederlaag in de competitie aan.

LEES OOK: Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Geen concentratie bij Union

Opnieuw maakte Union een zeer matige indruk. De 4-3-uitslag verdoezelt immers dat de Brusselaars in het eerste uur van de mat geveegd werden door de enthousiaste Kemphanen, die zo ook aan de leiding in de Jupiler Pro League blijven.

"We incasseren heel snel 3 doelpunten en ik weet niet hoe dat kan", zit Alessio Castro-Montes bij Sporza met de handen in het haar. "Tegen een goede ploeg zoals Westerlo betaal je dat cash. Vandaag waren we niet geconcentreerd en ontbrak de intensiteit in de duels. We hebben nog geprobeerd, maar het was niet voldoende."

Werk aan de winkel voor Pocognoli

Het mag duidelijk zijn dat Sébastien Pocognoli nog heel wat werk aan de winkel heeft om dit Union op punt te stellen. De trainer ging zaterdag zelf echter uit de bocht en pakte een rode kaart. Daardoor zal hij de wedstrijd van volgende week tegen Charleroi vanuit de tribune moeten volgen.

Eerst wacht op dinsdag echter nog de terugmatch tegen Slavia Praag in de derde voorronde van de Champions League. Daaraan zal Union een vette kluif hebben en dus kan het maar beter snel weer de focus terugvinden.

Zal Pocognoli Union nog op de rails krijgen?

Meest recent

Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

22
22
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

50
50
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

57
57
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

47
47
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

79
79
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

32
32
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

110
110
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

52
52
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

186
186
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

78
78
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

60
60
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

306
306
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

60
60
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

49
49
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

293
293
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

180
180
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

55
55
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

148
148
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

161
161
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

133
133
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

182
182

Meer sportnieuws