Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

door
Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

Union SG heeft er een absolute baalweek opzitten. Het was zijn seizoen nog goed begonnen met winst in de Supercup en een vier op zes in de competitie, maar in de laatste twee matchen lijkt de perceptie rond de vice-kampioen helemaal gekeerd te zijn.

Woensdag beleefde het al een pijnlijke avond op het veld van Slavia Praag, waar het met 3-1 onderuit ging. Daardoor lijkt kwalificatie voor de Champions League nu zeer ver weg te zijn. Zaterdagavond liep het in Westerlo bovendien ook nog eens tegen zijn eerste nederlaag in de competitie aan.

LEES OOK: Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Geen concentratie bij Union

Opnieuw maakte Union een zeer matige indruk. De 4-3-uitslag verdoezelt immers dat de Brusselaars in het eerste uur van de mat geveegd werden door de enthousiaste Kemphanen, die zo ook aan de leiding in de Jupiler Pro League blijven.

"We incasseren heel snel 3 doelpunten en ik weet niet hoe dat kan", zit Alessio Castro-Montes bij Sporza met de handen in het haar. "Tegen een goede ploeg zoals Westerlo betaal je dat cash. Vandaag waren we niet geconcentreerd en ontbrak de intensiteit in de duels. We hebben nog geprobeerd, maar het was niet voldoende."

Werk aan de winkel voor Pocognoli

Het mag duidelijk zijn dat Sébastien Pocognoli nog heel wat werk aan de winkel heeft om dit Union op punt te stellen. De trainer ging zaterdag zelf echter uit de bocht en pakte een rode kaart. Daardoor zal hij de wedstrijd van volgende week tegen Charleroi vanuit de tribune moeten volgen.

Eerst wacht op dinsdag echter nog de terugmatch tegen Slavia Praag in de derde voorronde van de Champions League. Daaraan zal Union een vette kluif hebben en dus kan het maar beter snel weer de focus terugvinden.

Zal Pocognoli Union nog op de rails krijgen?

Meest recent

Neuer gooit alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

6
6
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

179
179
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

269
269
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

55
55
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

62
62
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

243
243
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

203
203
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

128
128
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

356
356
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

249
249
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

462
462
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

40
40
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

389
389
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

178
178
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

224
224
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

404
404
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

491
491
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

283
283
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

153
153
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

78
78
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

65
65
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

141
141
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

419
419
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

341
341
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

68
68

Meer sportnieuws