Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

84 stemmen
Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

Union SG heeft er een absolute baalweek opzitten. Het was zijn seizoen nog goed begonnen met winst in de Supercup en een vier op zes in de competitie, maar in de laatste twee matchen lijkt de perceptie rond de vice-kampioen helemaal gekeerd te zijn.

Woensdag beleefde het al een pijnlijke avond op het veld van Slavia Praag, waar het met 3-1 onderuit ging. Daardoor lijkt kwalificatie voor de Champions League nu zeer ver weg te zijn. Zaterdagavond liep het in Westerlo bovendien ook nog eens tegen zijn eerste nederlaag in de competitie aan.

LEES OOK: Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Geen concentratie bij Union

Opnieuw maakte Union een zeer matige indruk. De 4-3-uitslag verdoezelt immers dat de Brusselaars in het eerste uur van de mat geveegd werden door de enthousiaste Kemphanen, die zo ook aan de leiding in de Jupiler Pro League blijven.

"We incasseren heel snel 3 doelpunten en ik weet niet hoe dat kan", zit Alessio Castro-Montes bij Sporza met de handen in het haar. "Tegen een goede ploeg zoals Westerlo betaal je dat cash. Vandaag waren we niet geconcentreerd en ontbrak de intensiteit in de duels. We hebben nog geprobeerd, maar het was niet voldoende."

Werk aan de winkel voor Pocognoli

Het mag duidelijk zijn dat Sébastien Pocognoli nog heel wat werk aan de winkel heeft om dit Union op punt te stellen. De trainer ging zaterdag zelf echter uit de bocht en pakte een rode kaart. Daardoor zal hij de wedstrijd van volgende week tegen Charleroi vanuit de tribune moeten volgen.

Eerst wacht op dinsdag echter nog de terugmatch tegen Slavia Praag in de derde voorronde van de Champions League. Daaraan zal Union een vette kluif hebben en dus kan het maar beter snel weer de focus terugvinden.

Zal Pocognoli Union nog op de rails krijgen?

Meest recent

Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

4
4
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

58
58
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

84
84
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

142
142
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

82
82
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

84
84
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

148
148
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

101
101
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

45
45
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

458
458
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

76
76
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

39
39
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

229
229
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

179
179
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

422
422
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

358
358
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

95
95
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

62
62
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

194
194
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

180
180
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

66
66
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

454
454
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

327
327

Meer sportnieuws