Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

84 stemmen
Castro-Montes benoemt pijnpunt na nieuwe uitschuiver Union

Union SG heeft er een absolute baalweek opzitten. Het was zijn seizoen nog goed begonnen met winst in de Supercup en een vier op zes in de competitie, maar in de laatste twee matchen lijkt de perceptie rond de vice-kampioen helemaal gekeerd te zijn.

Woensdag beleefde het al een pijnlijke avond op het veld van Slavia Praag, waar het met 3-1 onderuit ging. Daardoor lijkt kwalificatie voor de Champions League nu zeer ver weg te zijn. Zaterdagavond liep het in Westerlo bovendien ook nog eens tegen zijn eerste nederlaag in de competitie aan.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Geen concentratie bij Union

Opnieuw maakte Union een zeer matige indruk. De 4-3-uitslag verdoezelt immers dat de Brusselaars in het eerste uur van de mat geveegd werden door de enthousiaste Kemphanen, die zo ook aan de leiding in de Jupiler Pro League blijven.

"We incasseren heel snel 3 doelpunten en ik weet niet hoe dat kan", zit Alessio Castro-Montes bij Sporza met de handen in het haar. "Tegen een goede ploeg zoals Westerlo betaal je dat cash. Vandaag waren we niet geconcentreerd en ontbrak de intensiteit in de duels. We hebben nog geprobeerd, maar het was niet voldoende."

Werk aan de winkel voor Pocognoli

Het mag duidelijk zijn dat Sébastien Pocognoli nog heel wat werk aan de winkel heeft om dit Union op punt te stellen. De trainer ging zaterdag zelf echter uit de bocht en pakte een rode kaart. Daardoor zal hij de wedstrijd van volgende week tegen Charleroi vanuit de tribune moeten volgen.

Eerst wacht op dinsdag echter nog de terugmatch tegen Slavia Praag in de derde voorronde van de Champions League. Daaraan zal Union een vette kluif hebben en dus kan het maar beter snel weer de focus terugvinden.

Zal Pocognoli Union nog op de rails krijgen?

Meest recent

'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

8
8
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

40
40
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

63
63
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

61
61
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

92
92
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

69
69
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

99
99
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

292
292
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

135
135
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

127
127
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

80
80
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

150
150
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

243
243
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

50
50
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

215
215
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

532
532
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1206
1206
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

48
48
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

177
177
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

263
263
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

156
156
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

127
127
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

363
363
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

669
669

Meer sportnieuws