Westerlo blijft verbazen: "Niemand had dit verwacht"

door
Westerlo blijft verbazen:

Westerlo is zich aan het ontpoppen tot dé ploeg van het seizoensbegin in de Jupiler Pro League. Na een moeilijk seizoen pronken de Kemphanen nu na drie speeldagen nog altijd met een foutloos rapport. Na eerdere zeges tegen Cercle Brugge en KV Mechelen ging nu ook vice-kampioen Union voor de bijl.

En dat ging opnieuw gepaard met het nodige spektakel. De supporters in Het Kuipje kregen immers maar liefst zeven doelpunten te zien. Na een wervelend eerste uur kwam Westerlo 4-1 voor, maar daarna kon Union nog milderen tot 4-3.

LEES OOK: Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Westerlo verrast iedereen

Daarvoor mocht Westerlo onder meer Dogucan Haspolat dankbaar zijn. De middenvelder wiste immers al snel de vroege openingsgoal van Rodriguez uit. Met een heerlijke vrijschop bracht hij Westerlo langszij.

"Iedereen heeft nu wel gezien dat we niet makkelijk te verslaan zijn", reageerde de Nederlandse Turk nadien bij Sporza. "We blijven de volledige wedstrijd alles geven. Alleen moeten we wel nog leren om het onszelf makkelijker te maken. Ik ben blij dat het dit jaar zo goed gaat. De coach vertelt ons dat we volop moeten pressen en dat werkt. Niemand had dit vooraf verwacht, maar iedereen in en rond de club gelooft in ons."

Lastig programma in aantocht

Door de nieuwe overwinning is Westerlo ook voorlopig alleen leider in de Jupiler Pro League. Het kan enkel nog bijgehaald worden door Anderlecht, dat daarvoor wel zaterdagavond zal moeten winnen van OH Leuven.

Het wordt uitkijken of Westerlo zijn bloedvorm ook in de komende weken zal kunnen aanhouden. Het programma van de Kemphanen oogt immers zeer pittig in de volgende speeldagen. Ze treffen immers achtereenvolgens AA Gent, OH Leuven, KRC Genk, Anderlecht en Antwerp.

Zal Westerlo deze vorm blijven doorzetten?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

26
26
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

59
59
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

61
61
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

232
232
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

294
294
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

26
26
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

241
241
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

130
130
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

186
186
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

128
128
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

315
315
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

456
456
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

95
95
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

53
53
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

223
223
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1524
1524
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

282
282
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

155
155
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

47
47
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

370
370

Meer sportnieuws