Westerlo blijft verbazen: "Niemand had dit verwacht"

78 stemmen
Westerlo blijft verbazen:

Westerlo is zich aan het ontpoppen tot dé ploeg van het seizoensbegin in de Jupiler Pro League. Na een moeilijk seizoen pronken de Kemphanen nu na drie speeldagen nog altijd met een foutloos rapport. Na eerdere zeges tegen Cercle Brugge en KV Mechelen ging nu ook vice-kampioen Union voor de bijl.

En dat ging opnieuw gepaard met het nodige spektakel. De supporters in Het Kuipje kregen immers maar liefst zeven doelpunten te zien. Na een wervelend eerste uur kwam Westerlo 4-1 voor, maar daarna kon Union nog milderen tot 4-3.

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Westerlo verrast iedereen

Daarvoor mocht Westerlo onder meer Dogucan Haspolat dankbaar zijn. De middenvelder wiste immers al snel de vroege openingsgoal van Rodriguez uit. Met een heerlijke vrijschop bracht hij Westerlo langszij.

"Iedereen heeft nu wel gezien dat we niet makkelijk te verslaan zijn", reageerde de Nederlandse Turk nadien bij Sporza. "We blijven de volledige wedstrijd alles geven. Alleen moeten we wel nog leren om het onszelf makkelijker te maken. Ik ben blij dat het dit jaar zo goed gaat. De coach vertelt ons dat we volop moeten pressen en dat werkt. Niemand had dit vooraf verwacht, maar iedereen in en rond de club gelooft in ons."

Lastig programma in aantocht

Door de nieuwe overwinning is Westerlo ook voorlopig alleen leider in de Jupiler Pro League. Het kan enkel nog bijgehaald worden door Anderlecht, dat daarvoor wel zaterdagavond zal moeten winnen van OH Leuven.

Het wordt uitkijken of Westerlo zijn bloedvorm ook in de komende weken zal kunnen aanhouden. Het programma van de Kemphanen oogt immers zeer pittig in de volgende speeldagen. Ze treffen immers achtereenvolgens AA Gent, OH Leuven, KRC Genk, Anderlecht en Antwerp.

Zal Westerlo deze vorm blijven doorzetten?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

12
12
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

50
50
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

167
167
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

117
117
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

60
60
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

201
201
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

246
246
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

91
91
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

63
63
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

480
480
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

226
226
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

89
89
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

78
78
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

413
413
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws