Westerlo blijft verbazen: "Niemand had dit verwacht"

door
Westerlo blijft verbazen:

Westerlo is zich aan het ontpoppen tot dé ploeg van het seizoensbegin in de Jupiler Pro League. Na een moeilijk seizoen pronken de Kemphanen nu na drie speeldagen nog altijd met een foutloos rapport. Na eerdere zeges tegen Cercle Brugge en KV Mechelen ging nu ook vice-kampioen Union voor de bijl.

En dat ging opnieuw gepaard met het nodige spektakel. De supporters in Het Kuipje kregen immers maar liefst zeven doelpunten te zien. Na een wervelend eerste uur kwam Westerlo 4-1 voor, maar daarna kon Union nog milderen tot 4-3.

LEES OOK: Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

Westerlo verrast iedereen

Daarvoor mocht Westerlo onder meer Dogucan Haspolat dankbaar zijn. De middenvelder wiste immers al snel de vroege openingsgoal van Rodriguez uit. Met een heerlijke vrijschop bracht hij Westerlo langszij.

"Iedereen heeft nu wel gezien dat we niet makkelijk te verslaan zijn", reageerde de Nederlandse Turk nadien bij Sporza. "We blijven de volledige wedstrijd alles geven. Alleen moeten we wel nog leren om het onszelf makkelijker te maken. Ik ben blij dat het dit jaar zo goed gaat. De coach vertelt ons dat we volop moeten pressen en dat werkt. Niemand had dit vooraf verwacht, maar iedereen in en rond de club gelooft in ons."

Lastig programma in aantocht

Door de nieuwe overwinning is Westerlo ook voorlopig alleen leider in de Jupiler Pro League. Het kan enkel nog bijgehaald worden door Anderlecht, dat daarvoor wel zaterdagavond zal moeten winnen van OH Leuven.

Het wordt uitkijken of Westerlo zijn bloedvorm ook in de komende weken zal kunnen aanhouden. Het programma van de Kemphanen oogt immers zeer pittig in de volgende speeldagen. Ze treffen immers achtereenvolgens AA Gent, OH Leuven, KRC Genk, Anderlecht en Antwerp.

Zal Westerlo deze vorm blijven doorzetten?

Meest recent

KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

77
77
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

9
9
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

130
130
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

22
22
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

213
213
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

93
93
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

278
278
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

184
184
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

290
290
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

97
97
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

415
415
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

485
485
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

596
596
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

293
293
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

210
210
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

285
285
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

74
74
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

236
236
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

127
127
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

280
280
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

499
499
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

349
349
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

293
293
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

259
259
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

291
291

Meer sportnieuws