'Chelsea haalt alweer uit: PL-smaakmaker voor 63 miljoen'

99 stemmen
'Chelsea haalt alweer uit: PL-smaakmaker voor 63 miljoen'

Sinds de overname door BlueCo smijt Chelsea het geld door deuren en ramen. De voorbije twee jaar werd er meer dan 1 miljard euro uitgegeven aan transfers, met vooralsnog bijna nul sportieve return. De Blues moestne in de Premier League immers vrede nemen met respectievelijk een twaalfde en zesde plaats.

Chelsea focuste zich vooral op het kopen van jonge talenten en daarbij wordt veelal weinig aandacht geschonken aan hun huidige niveau of positie. Zo liggen er momenteel een achttal doelmannen onder contract bij de club, terwijl er ook heel wat flankaanvallers gekocht werden.

LEES OOK: Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Chelsea haalt nog een winger

Nieuwe trainer Enzo Maresca kan al beschikken over Cole Palmer, Mykhaylo Mudryk, Raheem Sterling, Noni Madueke, Diego Moreira en Angelo, maar nu lijkt er nog een winger naar Chelsea te komen. Sky Sports weet dat ze dicht bij de komst van Pedro Neto staan.

De 24-jarige Portugees groeide vorig seizoen bij Wolverhampton uit tot één van de smaakmakers van de Premier League. Hij was in 20 matchen goed voor twee goals en negen assists en met die statistieken versierde hij ook een selectie voor het EK. Hij mocht op het toernooi één keer starten en twee keer invallen bij de Portugezen.

Transfer van Neto is bijna rond

Intussen zou Neto al zijn medische keuring doorstaan hebben bij Chelsea. Er is ook een princiepsakkoord tussen club en speler, waarvan de laatste details zaterdagavond nog geregeld zouden moeten worden. Chelsea zou een slordige 63 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

Neto neemt zo na vijf jaar afscheid van de Wolves, die hem in 2019 voor 18 miljoen euro oppikten bij Lazio. Daarnaast kwam hij in het verleden ook nog uit voor SC Braga.

Is dat een goede transfer van Chelsea?

Meest recent

Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

2174
2174
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

11
11
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

27
27
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

107
107
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

33
33
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

110
110
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

37
37
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

13
13
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

135
135
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

153
153
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

153
153
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

92
92
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

30
30
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

105
105
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

112
112
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

106
106
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

117
117
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

225
225
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

44
44
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

161
161
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

349
349
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

398
398
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

381
381
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

70
70
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

66
66

Meer sportnieuws