'Chelsea haalt alweer uit: PL-smaakmaker voor 63 miljoen'

door
'Chelsea haalt alweer uit: PL-smaakmaker voor 63 miljoen'

Sinds de overname door BlueCo smijt Chelsea het geld door deuren en ramen. De voorbije twee jaar werd er meer dan 1 miljard euro uitgegeven aan transfers, met vooralsnog bijna nul sportieve return. De Blues moestne in de Premier League immers vrede nemen met respectievelijk een twaalfde en zesde plaats.

Chelsea focuste zich vooral op het kopen van jonge talenten en daarbij wordt veelal weinig aandacht geschonken aan hun huidige niveau of positie. Zo liggen er momenteel een achttal doelmannen onder contract bij de club, terwijl er ook heel wat flankaanvallers gekocht werden.

Chelsea haalt nog een winger

Nieuwe trainer Enzo Maresca kan al beschikken over Cole Palmer, Mykhaylo Mudryk, Raheem Sterling, Noni Madueke, Diego Moreira en Angelo, maar nu lijkt er nog een winger naar Chelsea te komen. Sky Sports weet dat ze dicht bij de komst van Pedro Neto staan.

De 24-jarige Portugees groeide vorig seizoen bij Wolverhampton uit tot één van de smaakmakers van de Premier League. Hij was in 20 matchen goed voor twee goals en negen assists en met die statistieken versierde hij ook een selectie voor het EK. Hij mocht op het toernooi één keer starten en twee keer invallen bij de Portugezen.

Transfer van Neto is bijna rond

Intussen zou Neto al zijn medische keuring doorstaan hebben bij Chelsea. Er is ook een princiepsakkoord tussen club en speler, waarvan de laatste details zaterdagavond nog geregeld zouden moeten worden. Chelsea zou een slordige 63 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

Neto neemt zo na vijf jaar afscheid van de Wolves, die hem in 2019 voor 18 miljoen euro oppikten bij Lazio. Daarnaast kwam hij in het verleden ook nog uit voor SC Braga.

JOUW MENING TELT:
Is dat een goede transfer van Chelsea?

Meest recent

'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

90
90
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

162
162
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

220
220
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

926
926
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de afgelopen jaren geregeld zaakjes met mekaar. Dit keer hopen de ...

170
170
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

331
331
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

309
309
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

158
158
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaan zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

115
115
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

110
110
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

171
171
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

66
66
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

501
501
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

147
147
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

362
362
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

58
58
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

83
83
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

539
539
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

108
108
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

127
127
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

752
752
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

237
237
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

354
354
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

309
309
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

248
248

Meer sportnieuws