'Chelsea haalt alweer uit: PL-smaakmaker voor 63 miljoen'

door
'Chelsea haalt alweer uit: PL-smaakmaker voor 63 miljoen'

Sinds de overname door BlueCo smijt Chelsea het geld door deuren en ramen. De voorbije twee jaar werd er meer dan 1 miljard euro uitgegeven aan transfers, met vooralsnog bijna nul sportieve return. De Blues moestne in de Premier League immers vrede nemen met respectievelijk een twaalfde en zesde plaats.

Chelsea focuste zich vooral op het kopen van jonge talenten en daarbij wordt veelal weinig aandacht geschonken aan hun huidige niveau of positie. Zo liggen er momenteel een achttal doelmannen onder contract bij de club, terwijl er ook heel wat flankaanvallers gekocht werden.

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Chelsea haalt nog een winger

Nieuwe trainer Enzo Maresca kan al beschikken over Cole Palmer, Mykhaylo Mudryk, Raheem Sterling, Noni Madueke, Diego Moreira en Angelo, maar nu lijkt er nog een winger naar Chelsea te komen. Sky Sports weet dat ze dicht bij de komst van Pedro Neto staan.

De 24-jarige Portugees groeide vorig seizoen bij Wolverhampton uit tot één van de smaakmakers van de Premier League. Hij was in 20 matchen goed voor twee goals en negen assists en met die statistieken versierde hij ook een selectie voor het EK. Hij mocht op het toernooi één keer starten en twee keer invallen bij de Portugezen.

Transfer van Neto is bijna rond

Intussen zou Neto al zijn medische keuring doorstaan hebben bij Chelsea. Er is ook een princiepsakkoord tussen club en speler, waarvan de laatste details zaterdagavond nog geregeld zouden moeten worden. Chelsea zou een slordige 63 miljoen euro neertellen voor zijn komst.

Neto neemt zo na vijf jaar afscheid van de Wolves, die hem in 2019 voor 18 miljoen euro oppikten bij Lazio. Daarnaast kwam hij in het verleden ook nog uit voor SC Braga.

Is dat een goede transfer van Chelsea?

Meest recent

Zorgen bij Antwerp: Vandenbempt doet oproep aan Gheysens

Royal Antwerp FC is zwaar afgegleden. Anno 2026 is het hoogstens subtop in België. Voorzitter ...

27
27
Albert snoeihard: "Twee zieke ploegen"

Philippe Albert is analist bij La Capitale en gaf zijn mening over de speeldag. Hij ziet dat heel ...

78
78
Rik Verheye doorbreekt stilte met verrassende aankondiging

Wat begon als een passieproject, dreigt uit te monden in een sportief sprookje. Acteur Rik Verheye ...

32
32
Vandenbempt lovend én zeer scherp voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen FCV Dender na een dramatische partij. Niet de eerste keer dit ...

170
170
'Union SG duwt mislukte transfer richting uitgang'

Union SG gaat de komende dagen toch nog wat transfers verrichten. De Brusselaars zouden volgens La ...

34
34
'Meeting op Neerpede: Hasi moet vrezen'

RSC Anderlecht is eigenlijk al heel het seizoen op de dool. Paars-Wit staat vierde, ligt uit Europa ...

417
417
"Hasi buiten": waarom de coach niet de enige schuldige is

Besnik Hasi krijgt terecht de nodige kritiek. Sinds zijn terugkeer als coach is het nog niet goed ...

229
229
Transferalarm bij Antwerp: "Wit konijn van Overmars"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League begonnen. Na ...

230
230
De Cat valt opnieuw uit: Hasi reageert geïrriteerd

RSC Anderlecht beleefde zondag een rotavond. De Brusselaars kwamen tegen FCV Dender ondermaats voor ...

202
202
Club-Marseille: Leko hakt knopen door in basisploeg

Woensdag is het zover, dan volgt de ontknoping in de League Phase van de Champions League. Club ...

320
320
'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Met Marc Guehi en Antoine Semenyo verzekerde Manchester City zich tijdens de huidige mercato al van ...

150
150
Anderlecht zakt door het ijs: sterkhouder krijgt 3 op 10

Aan de vooravond van een cruciaal vierluik, wou RSC Anderlecht voor eigen volk nog eens extra ...

185
185
‘Club Brugge op ramkoers: toptarget kookt van woede’

Club Brugge duwt keihard door voor een absoluut toptarget. Alleen: aan de andere kant groeit de ...

1324
1324
'Plotse wending Genk: miljoenentransfer in Premier League'

KRC Genk blijft ook onder Nicky Hayen maar aanmodderen in de eigen competitie, deelname aan de ...

499
499
'Vuurwerk in laatste transferweek: Club laat miljoenen rollen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van woensdagavond ...

571
571
'Malaise Anderlecht deint uit: ontslag Hasi op tafel'

De tweede seizoenshelft is nog maar net goed op weg, of er hangt alweer een crisis in de lucht bij ...

774
774
Westerlo baalt na late gelijkmaker: "Moeten het binnenhalen"

De afsluiter van de 22ste speeldag in de Jupiler Pro League kreeg zondagavond geen winnaar. KV ...

60
60
'Bizarre wending rond Marc Brys bij Kameroen'

Kameroen schopte het op de voorbije Africa Cup tot de kwartfinales, waarin ze echter uitgeschakeld ...

272
272
Vanderbiest bevestigt: "Zijn laatste match voor Mechelen"

KV Mechelen is zondagavond niet verder geraakt dan een gelijkspel tegen Westerlo, waarmee het een ...

468
468
De Winter scoort, maar Milan verliest terrein in titelstrijd

AC Milan heeft zondag geen goede zaak gedaan in de strijd om de titel. Het slaagde er immers niet in ...

16
16
Hasi viseert drie spelers na dramatische prestatie

In november leek Anderlecht zich nog te ontpoppen tot titelkandidaat na zeges in de toppers tegen ...

536
536
Knaltransfer Carrasco: "Hij is een uitstekende speler"

Yannick Carrasco is intussen 2,5 jaar aan de slag in Saudi-Arabië, waar Al-Shabab in de zomer ...

111
111
Hazard begrijpt fans: "Niet genoeg wat we laten zien"

Anderlecht beleefde zondag alweer een pijnlijke avond in de competitie. Het bleef in eigen stadion ...

133
133
'Nieuwe wending: na basisplaats vertrek bij Anderlecht'

Anderlecht liet zondagavond pijnlijke punten liggen tegen rode lantaarn Dender. Besnik Hasi kon in ...

415
415
Geen goede zaak voor PO1: Mechelen redt pas op valreep punt

De strijd om de top zes is weer een beetje spannender geworden. KV Mechelen liet de concurrentie ...

78
78

Meer sportnieuws