Bayern klaar voor grote werk na nieuwe prestigezege

door
Bayern klaar voor grote werk na nieuwe prestigezege

Het officiële debuut van Vincent Kompany als trainer van Bayern München nadert met rasse schreden. Volgende vrijdag is het al zover, want dan moet de Duitse recordkampioen in de DFB Pokal aan de bak tegen tweedeklasser Ulm. Bayern lijkt in ieder geval wel klaar te zijn.

Zaterdagavond boekte het in zijn voorlaatste wedstrijd van de voorbereiding immers opnieuw een prestigieuze zege. Nadat het vorige week in Zuid-Korea al Tottenham wist te kloppen, ging het de Spurs nu ook nog eens verslaan op eigen veld. Het werd 2-3 in Londen.

LEES OOK: Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Bayern klopt opnieuw Tottenham

De partij had nochtans niet slechter kunnen beginnen voor Bayern, want het kwam al in de openingsminuut op achterstand. Kulusevski zorgde voor de vroege voorsprong voor Tottenham. Maar Kompany zag zijn ploeg nog voor rust helemaal orde op zaken zetten.

Halfweg stond er immers al 1-3 op het scorebord. Upamecano, Gnabry en Müller keerden de situatie helemaal om in het voordeel van Bayern. Van die opdoffer zou Tottenham in de tweede helft niet meer herstellen.

Bayern lijkt klaar voor grote werk

Rond het uur kon Kulusevski met zijn tweede van de avond nog wel de spanning terugbrengen, maar de gelijkmaker viel uiteindelijk niet meer. Bayern boekt zo een tweede mooie zege op een rij.

Het sluit zijn voorbereiding dinsdag af met nog een oefenmatch tegen de Oostenrijkse eersteklasser WSG Tirol. Daarna begint het echter werk dus. Het wordt uitkijken hoe snel Kompany zijn filosofie in Bayern zal kunnen slijpen.

Zal Bayern er meteen staan dit seizoen?

Meest recent

Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

2
2
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

5
5
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

22
22
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

27
27
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

74
74
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

229
229
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

79
79
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

245
245
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

244
244
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

324
324
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

200
200
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

548
548
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

552
552
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

234
234
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

24
24
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

84
84
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

85
85
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

126
126
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

371
371
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

60
60
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

488
488
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

278
278
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

407
407
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

40
40
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

39
39

Meer sportnieuws