Bayern klaar voor grote werk na nieuwe prestigezege

door
Bayern klaar voor grote werk na nieuwe prestigezege

Het officiële debuut van Vincent Kompany als trainer van Bayern München nadert met rasse schreden. Volgende vrijdag is het al zover, want dan moet de Duitse recordkampioen in de DFB Pokal aan de bak tegen tweedeklasser Ulm. Bayern lijkt in ieder geval wel klaar te zijn.

Zaterdagavond boekte het in zijn voorlaatste wedstrijd van de voorbereiding immers opnieuw een prestigieuze zege. Nadat het vorige week in Zuid-Korea al Tottenham wist te kloppen, ging het de Spurs nu ook nog eens verslaan op eigen veld. Het werd 2-3 in Londen.

LEES OOK: 'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Bayern klopt opnieuw Tottenham

De partij had nochtans niet slechter kunnen beginnen voor Bayern, want het kwam al in de openingsminuut op achterstand. Kulusevski zorgde voor de vroege voorsprong voor Tottenham. Maar Kompany zag zijn ploeg nog voor rust helemaal orde op zaken zetten.

Halfweg stond er immers al 1-3 op het scorebord. Upamecano, Gnabry en Müller keerden de situatie helemaal om in het voordeel van Bayern. Van die opdoffer zou Tottenham in de tweede helft niet meer herstellen.

Bayern lijkt klaar voor grote werk

Rond het uur kon Kulusevski met zijn tweede van de avond nog wel de spanning terugbrengen, maar de gelijkmaker viel uiteindelijk niet meer. Bayern boekt zo een tweede mooie zege op een rij.

Het sluit zijn voorbereiding dinsdag af met nog een oefenmatch tegen de Oostenrijkse eersteklasser WSG Tirol. Daarna begint het echter werk dus. Het wordt uitkijken hoe snel Kompany zijn filosofie in Bayern zal kunnen slijpen.

Zal Bayern er meteen staan dit seizoen?

Meest recent

'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

45
45
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

130
130
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

268
268
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

528
528
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

410
410
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

93
93
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

235
235
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

159
159
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

114
114
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

99
99
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

235
235
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

152
152
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

532
532
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

292
292
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

93
93
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

471
471
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

126
126
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

484
484
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

246
246
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

390
390
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

602
602
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

295
295
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

174
174
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

307
307
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

62
62

Meer sportnieuws