Kortrijk weer met voetjes op de grond: "Zie ik niet graag"

147 stemmen
Kortrijk weer met voetjes op de grond:

KV Kortrijk wist vorige week knap te winnen op het veld van Cercle Brugge, waarmee het een gemiste start kon vermijden. Maar de Kerels konden niet op dat elan verdergaan, want zaterdag kregen ze een onverwachte pandoering van promovendus Dender.

Kortrijk kreeg een 4-1 om de oren en blijft zo achter met een drie op negen. Dat is geen dramatische start, maar gezien het programma hadden ze wellicht toch op meer gehoopt. Zeker de manier waarop ze zaterdag zich lieten afslachten, was zorgwekkend.

LEES OOK: Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Alexandersson kwaad over reactie KVK

"Als je 4 goals slikt, verdien je de overwinning niet", kon trainer Freyr Alexandersson enkel vaststellen bij Sporza. "Onze reactie na de eerste goal zie ik niet graag. Ze maken twee fantastische doelpunten, maar we vochten niet terug. Tegen Cercle Brugge toonden we dat wel. Die constantheid moeten we kunnen behouden, dat is de sleutel tot succes."

Anders dreigt Kortrijk weer in de problemen te komen. "We zullen altijd wel ergens een overwinning oppikken, maar we moeten eens een reeks kunnen neerzetten. Dat is voor KV Kortrijk al een eeuwigheid geleden", waarschuwt de IJslander.

Vier tegengoals onacceptabel

Een gelijkaardig geluid viel te horen bij verdediger Nayel Mehssatou. "We wisten dat het een match was tussen twee defensieven ploegen, dan is het onacceptabel dat we 4 goals slikken. We dekten de doelpuntenmakers niet goed af en  na de derde goal geloofden we er misschien niet meer genoeg in. We moeten geconcentreerder blijven 90 minuten lang, dat misten we vandaag", oordeelde hij.

Kortrijk zal zich dus snel moeten herpakken om niet weer onderin het klassement te belanden. Het moet volgende week aan de bak tegen Standard, dat na drie speeldagen nog ongeslagen is na een vijf op negen.

Zal KV Kortrijk weer in degradatieproblemen komen?

Meest recent

'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

0
0
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

10
10
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

106
106
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

45
45
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

35
35
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

125
125
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

44
44
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

48
48
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

93
93
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

77
77
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

33
33
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

52
52
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

309
309
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

54
54
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

179
179
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

247
247
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

65
65
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

171
171
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

256
256
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

193
193
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

128
128
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

382
382
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

246
246
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

247
247
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

283
283

Meer sportnieuws