Dender schrikt zich een hoedje: "Dit is ons geheim"

door
Dender schrikt zich een hoedje:

De positieve verrassing van onze competitie is na drie speeldagen het Dender van Vincent Euvrard. Door diverse media werd de promovendus ingeschat als degradatiekandidaat nummer één maar na een prima start neemt het Oost-Vlaamse team al een stevige bonus op de concurrentie.

LEES OOK: Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Promovendus stunt

Op de eerste twee speeldagen nam Dender het op tegen Union en AA Gent. Allesbehalve een cadeau maar voor deze wedstrijd pronkte de promovendus al met een knappe vier op zes.

Vandaag greep het KV Kortrijk snel naar de keel en bij rust had het al een (kleine) voorsprong te pakken. Na de pauze koos Dender zijn momenten perfect uit en Berte sneed de Kerels helemaal de adem af met twee doelpunten.

Fierheid en boosheid

Na afloop was er enkel ruimte voor grote tevredenheid bij de Dender-spelers. "We mogen echt fier zijn op onszelf. Net als de andere matchen hebben we het opnieuw collectief top gedaan. We hebben veel moeten knokken op het middenveld en veel ballen moeten wegkoppen achterin, maar de jongens hebben het fantastisch gedaan", zo liet Pupe optekenen bij Sporza.

Bij de Kerels was er dan weer vooral droefheid te bespeuren. "Als je 4 goals slikt, verdien je de overwinning niet. Onze reactie na de eerste goal zie ik niet graag", aldus een boze Alexandersson.

Volgende week moet de promovendus op bezoek bij STVV, KV Kortrijk moet zich in eigen huis herpakken tegen het eveneens prima gestarte Standard.

Gaat KV Kortrijk terug in de problemen komen dit seizoen?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

0
0
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

48
48
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

17
17
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

37
37
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

421
421
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

256
256
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

158
158
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

267
267
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

618
618
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

271
271
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

293
293
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

348
348
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

164
164
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

137
137
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

83
83
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

263
263
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

289
289
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

450
450
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

363
363
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

554
554
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

51
51
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

483
483
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

64
64

Meer sportnieuws