Tottenham pakt uit met monstertransfer van 75 miljoen euro

door
Tottenham pakt uit met monstertransfer van 75 miljoen euro

Niet enkel de absolute grootmachten van het Europese voetbal smijten met geld, maar ook Tottenham Hotspur is bereid flink te investeren. De Spurs hebben de transfer van Dominic Solanke bekendgemaakt.

Tottenham legt naar verluidt maar liefst 65 miljoen pond op tafel, dat is omgerekend een slordige 75 miljoen euro. Op de officiële kanalen heeft Tottenham de monstertransfer bekendgemaakt.

LEES OOK: 12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Topseizoen

Solanke speelde in het verleden bij Chelsea, Vitesse en Liverpool vooraleer hij voor 21 miljoen euro de overstap maakte naar Bournemouth. Daar werd de aanvaller een absolute sterkhouder. Afgelopen seizoen was Solanke goed voor negentien doelpunten en drie assists in de Premier League.

Daardoor kwam de spits op de radar van Tottenham dat nu flink uitpakt met de komst van de Engelse international. Met een marktwaarde van veertig miljoen euro betaalt Tottenham flink boven zijn waarde. Na het vertrek van Harry Kane was Spurs nog op zoek naar een nieuwe aanvalsleider.

Vervanger Kane

Kane vertrok naar Bayern München waar hij nu Vincent Kompany als hoofdtrainer heeft. De Duitse grootmacht pakte afgelopen seizoen echter geen prijs en zo lijkt de vloek van de Engelse aanvaller verder te gaan. Ook bij Tottenham wist Kane geen enkele prijs binnen te halen.

Tottenham begint dan weer met hernieuwde ambities aan het seizoen en het enorme transferbedrag voor Solanke bewijst dat ook. De Spurs en coach Ange Postecoglou zijn klaar om Tottenham naar een hoger niveau te tillen. Zit er eindelijk een prijs in voor Tottenham Hotspur?

Een goede transfer van Tottenham?

Meest recent

Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

75
75
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

48
48
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

167
167
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

253
253
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

86
86
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

207
207
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

258
258
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

53
53
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

483
483
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

378
378
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

151
151
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

468
468
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

427
427
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

81
81
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

363
363
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

590
590
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

220
220
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

258
258
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

315
315
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

310
310
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

381
381
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

560
560
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

203
203
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

314
314
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

513
513

Meer sportnieuws