Hayen over matige start: "Denk niet dat dit de oorzaak is"

door
Hayen over matige start:

Club Brugge is zwak aan het seizoen begonnen. Het verloor de supercup en pakte een 1 op 6 tegen flink gehavende teams zoals KV Mechelen en Standard. Nicky Hayen kreeg daar natuurlijk vragen over op zijn persbabbel.

Club Brugge won alsnog de titel. Hij kreeg de vraag of er nu een soort van decompressie is na de grote ontlading. Daar wil hij echter niet van weten.

LEES OOK: Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Matige start van Club Brugge

"Ik zou niet echt spreken van een decompressie. Er is heel weinig rust geweest en dan zijn er nog internationals die op het EK zaten of langer moesten spelen. Op de titel van vorig jaar gaan we geen nieuwe titel creëren. Daarom wilden we meteen klaar zijn, maar we hebben niet de start gekend die we hoopten", zei hij.

Paniek is er nog niet in Brugge. "Er is nog geen man over boord. De spelers beginnen fitter en scherper te worden. Het niveau gaat naar omhoog, maar die 1 op 6 staat er wel. We lopen nu al achter de feiten aan en dat wilden we vermijden."

Later instromen van spelers

Hij ziet wel een reden voor de matige start. "Ik heb zelf gezegd dat we eigenlijk geen tijd hebben, dus ik ga mij niet achter excuses verstoppen. We weten welke periode het is en hoe moeilijk het zou zijn om iedereen in te schakelen die later instroomden. Sommigen moesten daardoor vroeger spelen dan verwacht. Het is logisch dat bepaalde jongens tijd nodig hebben. We zijn wellicht te vroeg gestart in België, maar ook in de huidige situatie moeten we beter kunnen spelen."

Toch was het net voor Club Brugge goed dat ervaren sterkhouders als Simon Mignolet, Hans Vanaken, Brandon Mechele, Hugo Vetlesen, Casper Nielsen en anderen geen EK speelden. Daardoor mocht er toch meer verwacht én het feit dat aanwinsten als Zaïd Romero en Christos Tzolis er toch snel stonden als versterkingen.

Gaat Club de rug rechten tegen Genk?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

62
62
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

32
32
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

33
33
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

106
106
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

66
66
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

19
19
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

168
168
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

205
205
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

51
51
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

114
114
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

366
366
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

59
59
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

277
277
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

220
220
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

86
86
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

79
79
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

213
213
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

108
108
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

87
87
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

138
138
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

417
417
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

42
42
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

171
171

Meer sportnieuws