Hayen over matige start: "Denk niet dat dit de oorzaak is"

230 stemmen
Hayen over matige start:

Club Brugge is zwak aan het seizoen begonnen. Het verloor de supercup en pakte een 1 op 6 tegen flink gehavende teams zoals KV Mechelen en Standard. Nicky Hayen kreeg daar natuurlijk vragen over op zijn persbabbel.

Club Brugge won alsnog de titel. Hij kreeg de vraag of er nu een soort van decompressie is na de grote ontlading. Daar wil hij echter niet van weten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Matige start van Club Brugge

"Ik zou niet echt spreken van een decompressie. Er is heel weinig rust geweest en dan zijn er nog internationals die op het EK zaten of langer moesten spelen. Op de titel van vorig jaar gaan we geen nieuwe titel creëren. Daarom wilden we meteen klaar zijn, maar we hebben niet de start gekend die we hoopten", zei hij.

Paniek is er nog niet in Brugge. "Er is nog geen man over boord. De spelers beginnen fitter en scherper te worden. Het niveau gaat naar omhoog, maar die 1 op 6 staat er wel. We lopen nu al achter de feiten aan en dat wilden we vermijden."

Later instromen van spelers

Hij ziet wel een reden voor de matige start. "Ik heb zelf gezegd dat we eigenlijk geen tijd hebben, dus ik ga mij niet achter excuses verstoppen. We weten welke periode het is en hoe moeilijk het zou zijn om iedereen in te schakelen die later instroomden. Sommigen moesten daardoor vroeger spelen dan verwacht. Het is logisch dat bepaalde jongens tijd nodig hebben. We zijn wellicht te vroeg gestart in België, maar ook in de huidige situatie moeten we beter kunnen spelen."

Toch was het net voor Club Brugge goed dat ervaren sterkhouders als Simon Mignolet, Hans Vanaken, Brandon Mechele, Hugo Vetlesen, Casper Nielsen en anderen geen EK speelden. Daardoor mocht er toch meer verwacht én het feit dat aanwinsten als Zaïd Romero en Christos Tzolis er toch snel stonden als versterkingen.

Gaat Club de rug rechten tegen Genk?

Meest recent

KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

87
87
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

65
65
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

58
58
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

110
110
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

150
150
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

103
103
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

381
381
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

52
52
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

119
119
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

436
436
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

108
108
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1352
1352
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

264
264
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

602
602
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

287
287
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

349
349
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

653
653
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

396
396
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

167
167
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

170
170

Meer sportnieuws