STVV heeft aanvallende versterking helemaal beet

75 stemmen
STVV heeft aanvallende versterking helemaal beet

STVV wist al een aantal spelers aan te trekken, waardoor het defensief ondertussen wel klaar is. Aanvallend mag er nog heel wat bij. De club maakte alvast de komst van een nieuwe aanvallende middenvelder bekend.

LEES OOK: Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

STVV strikt Isaias

"STVV maakt verder werk van versterking. Want vandaag zet Isaias Delpupo (21) zijn handtekening onder een contract bij de Kanaries. Delpupo geldt als een aanvallend ingestelde speler, die met zijn acties en doelpunten voor extra slagkracht wil zorgen in Sint-Truiden. De 21-jarige Delpupo is een Italiaanse Argentijn. Hij doorliep eerst de jeugdreeksen in Cagliari, om daarna door te stoten naar de A-kern. Afgelopen seizoen deed hij extra ervaring op tijdens een uitleenbeurt bij Pontedera. Daar scoorde hij 10 keer in 38 wedstrijden", laat de club weten.

Sportief directeur André Pinto gaf meer uitleg. “Isaias is fysiek sterk en heeft een individuele actie en scorend vermogen. Hij kan als flankaanvaller of aanvallende middenvelder uit de voeten. Het is een dynamische speler die graag opduikt in en rond het strafschopgebied van de tegenstander.”

Nog meer aanvallende versterking

"Bij het begin van deze mercato hebben we aangegeven dat we elke vertrekker waardig willen vervangen. Met deze transfer leggen we een nieuw stuk in onze puzzel. We focussen ons nu op verdere aanvallende opties", verklaarde hij nog.

De speler is tevreden met zijn overgang naar STVV. "STVV is een club waar jonge talenten kansen krijgen. Het is aan mij om die kans te grijpen. Vorig seizoen heb ik heel wat speelminuten opgedaan en regelmatig een doelpunt meegepikt, dit jaar hoop ik nog beter te doen.”

🚀

Goede aanwinst voor STVV?

Meest recent

'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

51
51
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

49
49
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

124
124
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

464
464
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

316
316
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

113
113
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

606
606
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

204
204
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

145
145
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

208
208
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

140
140
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

53
53
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

49
49
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

74
74
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

152
152
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

127
127
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

546
546
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

104
104
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

189
189
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

372
372
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

69
69
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1091
1091
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

514
514
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

37
37
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

14
14

Meer sportnieuws