STVV heeft aanvallende versterking helemaal beet

75 stemmen
STVV heeft aanvallende versterking helemaal beet

STVV wist al een aantal spelers aan te trekken, waardoor het defensief ondertussen wel klaar is. Aanvallend mag er nog heel wat bij. De club maakte alvast de komst van een nieuwe aanvallende middenvelder bekend.

LEES OOK: STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV strikt Isaias

"STVV maakt verder werk van versterking. Want vandaag zet Isaias Delpupo (21) zijn handtekening onder een contract bij de Kanaries. Delpupo geldt als een aanvallend ingestelde speler, die met zijn acties en doelpunten voor extra slagkracht wil zorgen in Sint-Truiden. De 21-jarige Delpupo is een Italiaanse Argentijn. Hij doorliep eerst de jeugdreeksen in Cagliari, om daarna door te stoten naar de A-kern. Afgelopen seizoen deed hij extra ervaring op tijdens een uitleenbeurt bij Pontedera. Daar scoorde hij 10 keer in 38 wedstrijden", laat de club weten.

Sportief directeur André Pinto gaf meer uitleg. “Isaias is fysiek sterk en heeft een individuele actie en scorend vermogen. Hij kan als flankaanvaller of aanvallende middenvelder uit de voeten. Het is een dynamische speler die graag opduikt in en rond het strafschopgebied van de tegenstander.”

Nog meer aanvallende versterking

"Bij het begin van deze mercato hebben we aangegeven dat we elke vertrekker waardig willen vervangen. Met deze transfer leggen we een nieuw stuk in onze puzzel. We focussen ons nu op verdere aanvallende opties", verklaarde hij nog.

De speler is tevreden met zijn overgang naar STVV. "STVV is een club waar jonge talenten kansen krijgen. Het is aan mij om die kans te grijpen. Vorig seizoen heb ik heel wat speelminuten opgedaan en regelmatig een doelpunt meegepikt, dit jaar hoop ik nog beter te doen.”

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst
91

Goede aanwinst voor STVV?

Meest recent

Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

9
9
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

25
25
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

29
29
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

68
68
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

102
102
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

77
77
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

107
107
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

435
435
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

257
257
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

73
73
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

388
388
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

132
132
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

787
787
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

124
124
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

110
110
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

91
91
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

212
212
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

397
397
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

361
361
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

601
601
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

935
935
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

154
154
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1064
1064

Meer sportnieuws