STVV heeft aanvallende versterking helemaal beet

75 stemmen
STVV heeft aanvallende versterking helemaal beet

STVV wist al een aantal spelers aan te trekken, waardoor het defensief ondertussen wel klaar is. Aanvallend mag er nog heel wat bij. De club maakte alvast de komst van een nieuwe aanvallende middenvelder bekend.

LEES OOK: Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

STVV strikt Isaias

"STVV maakt verder werk van versterking. Want vandaag zet Isaias Delpupo (21) zijn handtekening onder een contract bij de Kanaries. Delpupo geldt als een aanvallend ingestelde speler, die met zijn acties en doelpunten voor extra slagkracht wil zorgen in Sint-Truiden. De 21-jarige Delpupo is een Italiaanse Argentijn. Hij doorliep eerst de jeugdreeksen in Cagliari, om daarna door te stoten naar de A-kern. Afgelopen seizoen deed hij extra ervaring op tijdens een uitleenbeurt bij Pontedera. Daar scoorde hij 10 keer in 38 wedstrijden", laat de club weten.

Sportief directeur André Pinto gaf meer uitleg. “Isaias is fysiek sterk en heeft een individuele actie en scorend vermogen. Hij kan als flankaanvaller of aanvallende middenvelder uit de voeten. Het is een dynamische speler die graag opduikt in en rond het strafschopgebied van de tegenstander.”

Nog meer aanvallende versterking

"Bij het begin van deze mercato hebben we aangegeven dat we elke vertrekker waardig willen vervangen. Met deze transfer leggen we een nieuw stuk in onze puzzel. We focussen ons nu op verdere aanvallende opties", verklaarde hij nog.

De speler is tevreden met zijn overgang naar STVV. "STVV is een club waar jonge talenten kansen krijgen. Het is aan mij om die kans te grijpen. Vorig seizoen heb ik heel wat speelminuten opgedaan en regelmatig een doelpunt meegepikt, dit jaar hoop ik nog beter te doen.”

🚀

Goede aanwinst voor STVV?

Meest recent

'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

17
17
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

109
109
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

26
26
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

157
157
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

91
91
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

119
119
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

296
296
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

206
206
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

510
510
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

376
376
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

416
416
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

324
324
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

137
137
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

128
128
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

57
57
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

168
168
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

379
379
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

565
565
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

97
97
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

342
342
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

473
473
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

452
452
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

382
382
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

338
338
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

292
292

Meer sportnieuws